Sperm cilde faydalımı?

Spermin cilde faydalığı olduğunu doğrumu bu başka deneyen ya da duyan oldumu

0|0
6|31

En İyi Erkek Görüşü

• Avusturyalı Uzman doktorlar Frank Madeo ve Tobias Eisenberg, spermlerin içinde yer alan spermidin isimli maddenin, bugüne kadar bilindiği üzere sadece hücre gelişimine ek takviye sağlamadığını, bunun yanı sıra hücrelerin yaşlanmasını da geciktirdiğini keşfettiler. Nature Cell Biology” adlı tıp dergisinde yayımlanan araştırma sonuçlarına göre, spermidin maddesi, hücre çekirdiğine ulaştığında, burada çekirdeği ”gençliğe programlıyor”. raz kentindeki Karl Franzens Üniversitesinde görev yapan Madeo ve Eisenberg’in, 6 ülkede bulunan 11 üniversitedeki 29 bilim adamıyla koordineli olarak yaptıkları araştırmalar sonucunda, insan vücudundaki tüm hücrelerde farklı yoğunlukta bulunan spermidinin, ilerleyen yaşla birlikte azaldığını tespit ettikleri belirtildi. niversitenin internet sayfasında yer alan haberde de, bu araştırmanın sonuçlarının Alzheimer ya da Parkinson gibi yaşlanma nedeniyle meydana gelen hastalıklara karşı mücadelede çok büyük öneme sahip olabileceği ifade edildi. Özellikle greyfurt, buğday tohumu ve soya fasulyesinde de yoğun şekilde bulunduğu belirtilen spermidinin, sadece spermlerde değil, vücuttaki diğer organlarda da görüldüğü, ancak ilk kez spermlerden ayrıştırıldığı için spermidin adının verildiği kaydedildi.
    Sperm güçlü bir moral yükselticidir, potansiyel olarak da bağımlılık yaratan bir maddedir. Spermin kadına sağladığı moral yükseltici etki içindeki kimyasallar aracılığı ile gerçekleşmektedir ki bunlardan bazıları östrojen, luteinizan hormon, prostaglandinler ve testosterondur. Bu kimyasallar vajina duvarından emildiğinde moral yükseltici etkisi ortaya çıkar. Bilimsel araştırmalar prezervatif kullanmayan çiftlerin kadın tarafının daha az depresif tablo sergilediğini ortaya çıkarmıştır. Ama bu etki güvenli seks yapmayın demek değildir tabi ki.
    Yetişkin bir erkek günde 70 ile 150 milyon arasında sperm üretir ve erkek onları bilindiği gibi testislerinde üretmektedir. Erkek onları kadının yararına sunmadan önce sağlıklı olmalarını devam ettirebilmek

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 30

• Evet araştırmalara göre öyle faydali , içinde canlı yenileyici hücreler var yani bu hiç bir krem maskede bulamayacagin birsey..
    ise yarıyor ama iğrenç birşey nasıl dayanirsin meçhul :/

0|0
    0|0
  • İçeriğinde yaklaşık 200 ile 500 milyon adet spermatoza barındırır. Ayrıca içeriğinde amino asit, sitrat, enzimler, flavin, fruktoz, proteinler ve C vitamini de bulunur. Hücre yenileme özelliği bulunduğu için cilde faydalıdır, yaşlanmayı geciktirir. Ayrıca içinde hiçbir zararlı madde yokken iğrenç bulan kızlara da aptal diyorum.

0|0
    1|0
  • Valla senden önce biri daha sormuştu buna benzer bir şeyi ks'de. Ordan duydum daha önce de. Doğru mu değil mi bilmem.

0|0
    0|0
  • hücresel meseleler hatta bu işin cılkını çıkarıp başka türlerle gençlik iksiri olarak kullananlar var

0|0
    0|0
  • Canım faydalı olmasına faydalıda yüze sürdügünde değil. Spermlerin tek yaşadıgı yer vajina içidir faydalı bir şekilde olması için vajinaya bırakılması lazım zaten farkettiyseniz yeni evlenen genç bayanlara evlilik sana yaramış gibi sözler diyolar.

0|0
    0|0
  • İsviçre li bilim adamları faydalı olduğunu söylediler şimdilik eldeki bilgi böyle ama 2. posta daki kıymetli ilki zararli

0|0
    0|0
  • eski hatunun bütün sivilcelerini ben nasıl tedavi ettim sanıyorsun.

0|0
    0|1
  • bır kadından daha duymuştum bunu

0|0
    0|0
  • hergün 1 yemek kaşığı spermi yüzünüze sürünüz

0|0
    0|0
  • Duymadimm

0|0
    0|0
  • Faydalı. Kullanılıyo

0|0
    0|0
  • Yalan

0|0
    0|0
  • evet spermın cok faydası elındekı yaraya cok az bısı sur cabuk ıyılestırıyor cıldede cok faydası var

0|0
    0|0
  • Sponsor olabilirim sana ;Ddd

0|0
    0|1
  • çok faydalı :)

0|0
    0|0
  • Gel deneyelim

0|0
    0|1
  • oyle bişey bnde duydum burada :) aklina nerden geldi

0|0
    0|0
  • Sabah sabah allahta seni guldursun

0|0
    0|0
  • yokya o zamn yanlış anlama ama ors. yuzlerı muhteşem olurdu ;)

0|0
    0|1
  • En sevdiğim boşalma yöntemi yüze yapilanidir :D

0|0
    0|1
  • gel üzerine attirim deneyelim valla mal bu kızlar

0|0
    0|0
  • tabi spermim çok faydalıdır :)

0|0
    0|0
  • sperm vitamin açısından çok yüksek ama yüzüne süreni hiç görmedim ama dene belki faydası olur

0|0
    0|0
  • çok doğal cenin kremi

0|0
    0|0
  • öyleymiş

0|0
    0|0
  • Yararı olsaydı sifonu cekmezdim :/

0|0
    0|0
  • Evet faydali

0|0
    0|0
  • Öyle diyorlar, ama kadınlar hep ziyan ediyorlar işte

0|0
    1|0
  • doğru, sonuçta içinde canlı hücreler var hücre yenileyici olarak iyi olduğu söylenir. aslında iyi bir durum, akşam seks sonrası erkek kadının yüzüne boşalırsa her iki taraf da memnun kalacak sonuçtan..

0|0
    0|0
  • Kız arkadaşım 80 yaşındaydı suratına her fışkırtmamda 20 şer 20 şer gençleşti

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Faydalı.

0|0
    0|0
  • Yapıyorum. Hiç korkun olmasın. Cildim mermer gibi.

0|2
    0|0
  • Evet oldukça faydalıdır.

0|0
    0|0
  • Hmm duymuşluğum var

0|0
    0|0
  • valla bende denedim :)

0|0
    0|0
    • Ne gibi fark oldu koku oluyormu cildde