Bakire kızlar ne tür cinsel duygular hissediyorlar?

Siz kızların cinselliğe nasıl baktığınızı,nasıl hissettiğiniz çok merak etmişimdir hep.Dalgaya çok güzel alabiliyorsunuz(En azından benim arkadaşlarım öyleydi)Kızlar nasıl hissederler gerçekten?

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• evet kesinlikle toplum baskısı ama toplum baskısından da öte duygusallık ön planda biraz bende çok fazla arzulu biriyim istekliyim ama kendimi her zaman eşime saklıcam diyorum çünkü evlenmeden yaparsam ve biterse bunu kaldırabilceğimi düşünmüyorum he bir de maço bir erkeğe denk gelirsin birde onla sorun yaşa işin yoksa :) gönlümün rahat etmesi açısından evlenmeden yapmıcam.

1|5
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bende bakıreyım toplm baskısından ama cok ısteklıyım belkı dayanamz yapar diktriirim sonra

2|4
    3|5
    • yapmanı analrım herkesin hayat tarzı kendine yapan kızlarıda kaşar yada bezeri ithamlarla eleştiren kahpe ruhlu insanlarıda tınlamam ..ama diktiririm demen üzdü beni yaşam tarzını taşıyamıyacaksan yapma o zaman eğer yapıcaksanda arkasında dur ...

• ne kadar çok yapan var ama farkında degılsn snaırım herkes ahlaksız o zaman ki sadece düşünenleri saymıorm bile

• ve ayrıca bakırelık düşkünü ben deglm bütün erkekler kmse onemlı dgl desede herkes cok onemsıyo şu ülkede

• Cinsellik aşkla oldumu zevk veriri bence ve ben çok istekliyim evlenmedende yapmayı düşünmüyorum.

3|5
    1|1
    • Yani kızlar sevdiği erkekle yapmayı isterler.Yani duygu ön planda öyle mi?Mantıklı öyle olmalı tabi ki:)

• valla toplum baskısından dolayı bakire kalıyor pek çoğumuz, onlardan biri de benim. ne hissedebilirim ki? istiyorum ama yapamıyorum. belki ilerde anal ilişkiye girerim.

1|2
    2|6
    • Onu yapma derim saçmalık.Sana tavsiyem erkeklerle ön sevişme yaşayabilirsin tatmin edici olur ben daha sonraya saklıyorum cinselliği kızlarla sadece ön sevişme yaşıyorum sürtünme yoluyla boşalıyoruz bu da bizi tatmin ediyor.

• nasıl analarsın bilemiyorumda eklermisin beni ? eklersen sevinirim ...

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...