Hamilelik belirtileri nelerdir?

Hamile olan bir bayanda ilk belirtiler nelerdir? Yaklaşık 3 haftadır gögüslerim şiş hamile olmayı istiyorum fakat daha öncede çok ümitlendim yine adetim geldi. Adetim 2 gün gecikti ama yinede ara ara adetim gelicekmiş gibi ağrı giriyor kasıklarıma. Ani hareket ettiğimde gerildiğimde kasıklarıma ağrı saplanıyor. Kist var mı diye kontrole gittim yokmuş. Hamilelikte kasık ağrıları olur mu? Bilgisi olan cevap versin lütfen benim için önemli bir konu. Teşekkürler şimdiden beyler bayanlar.

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Gögüs şişligi büyük belerti uykun geliyomu sürekli

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evet kasık ağrıları olur. Göğüsler şişer. Dediğin şeyler belirtiler gibi ama adet oldum diyorsun. Doktora görün tam emin olmak için derim.

0|0
    0|0
    • Adet olmadım daha olmam gerekiyordu gelmedi. Bugn 3. Gün 10 gün beklemem gerekliymiş tesst içn

Erkekler Ne Diyor 2

• arkadaşım çocuk sahibi olmak istiyorsan bizim gibi cahillerin hurafeleri sana zarar verir. git bir güzel uzmandan destek al

0|0
    0|0
    • Destek alıcam da kontrole gitmeden şu süreçte hamile olabilirmiym merk ediyrm

• Adet gecikmeleri, bulantı falan.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yahu gebelik testi alsana

0|0
    0|0
    • O ooo çoktan aldm onu negatif çıktı. Sağlık ocagındaki hemsireyle konuştum kanda bile adet gününden 10 gün geçerse çıkar dedi. Yani mecbur 8 gün daha beklemeliyim.

• O zaman inşallah Allah nasip eder :)

• İnşallah

• Adet olamazsın, mide bulantısı artar ve diş çürümesi başlar.

0|0
    0|0
    • Onları biliyorum sordugum soru kasık ağrıları. Mide bulantısı diş çürümesi ileriki evreler.

Yükleniyor...