Kızlık zarı diktireceğim. daha önce bu operasyonu geçiren var mı?

Kısa bir süre sonra evleneceğim. Kızlık zarımı diktirmeyi düşünüyorum. Daha önce yaptıran var mı? Ayrıca vajina daraltma işlemi de yapılıyor mu?

0|0
12|36

En İyi Kız Görüşü

• Bacım yorumları okudum nişanlında senden önce bir çok kişiyle birlikte olmuş diktirmek işlemi sana kalmış gidersin jinekologa elbette yapar ama bu işi yaptırmadan önce o kişiye söyle adam diyemiyorum kusura bakma kendisi bir sürü kişiyle birlikte olmuş birde senk almaya kalkmasın sende birlikte olmuşsun bu iyi bir şey değil ama ona gore sen daha temizsin bunlarida ekle sen bir suru kişiyle birlikte olup beni alacaksın ben temizim tabi sen karaktersizin etkisini git kendin kendin gibi birini bul de burada ki yorumlara gore anladım ki sakin birisin ama ona karşı sakin olma ilahi adalet var elbet ama bu yokde adlaet olmamalı davul dengi dengine sende o kızlığını verdiğin kişiyle evlen ya da sende kendin gibi bir kişiyle birlikte olmuş kişiyle evlen ve ona söyle geçmişini o karaktersizde koysun gitsin Allah yar ve yardimcimiz olsun inşallah karşımıza edepli ve temiz insanlar cikarsin bol tövbe et kardeşim Allah affeder tovbeleri

0|0
    0|0
    • Bu güzel yorumun için teşekkür ediyorum. Maalesef ailemin isteği doğrultusunda evleniyorum. O yüzden bu söylediklerinizi yapamıyorum.

• Bende eig için teşekkür ederim. Ailene söyleme imkânın varsa ailene o erkeğin senden önce bir çok kişiyle birlikte olduğunu anlatmaya çalış derim mutlaka anlayacaklardir

• İstemediğin birisiyle ailenin zoruylab mı evleniyorsun?

Erkekler Ne Diyor 36

• Ya ne zarmış arkadaş, fizyolojik olarak dişi bebeklerin dışkılarındaki bakteriler içine girmesin diye oluşan bir zar ne kadar önemli sizin için. Namus veya kişilik 0,8mm Çapında bir zardan ibaret olmuş. Allah akıl fikir versin!

9|1
    1|0
  • Açık açık bakire olmadığını söyleyen ve hatasını kabul eden (hata olup olmaması tartışılır ancak bu işleme gerek duyduğuna göre hata olduğunu kabul ediyorsun) kız gözümde senden 1000 kat değerli olur ve her türlü kabul ederim. İki yüzlülük yapmayın...

3|1
    0|0
    • Başka bir alternatifim kalmadığı için bu yolu seçiyorum. Bende çok mutlu değilim yalan söylemekten ve bu uğurda bir ton para harcamaktan. Doğruluğuna hatasına gelirsek nişanlımın daha önce çok sayıda birlikteliği olmuş onun bakire bir kız istemesi ne kadar etik diye soruyorum bende

• Değil ve daha önce birliktelik yaşamamış birini hak etmiyor nişanlında.

• senin gibi kızlardan tiksiniyorum. aileye evleneceğin adama veya evliliğe doğru gidecek sevgiliye namusluyum dersiniz elinizi bile tutturmazsınız ama arkaplanda neler neler yaparsınız.

hadi diktirme neysede vajina daratltırma ameliyatı nedir. sen ne yaptın su borusu mu içine aldın yoksa erkeklerinki yetmedi de kollarını mı soktular. normalde nasıl genişler ki vajina neyse sen evlensende adamı aldatırsın ya da parası için felan evleniyorsundur. allah düşmanımın başına bile vermesin seni

3|1
    3|1
  • Cok dikkatli olman lazim her kilinik orjinal malzeme kullanmiyor ve bu sorun oluyor vajina daraltmadan sakin dikim yapma 1 tutmaz iki dar olmadigi zaman anlasilir

1|0
    0|0
  • Boyle şeyleri okuyunca kara kara düşünüyorum Yarabbim kime guvenecegiz diyorum. Allah hidayet nasip etsin. Yalan üzerine bir yuva kurma. İleride muhakkak ortaya çıkar. Bu kez çok daha pişman olursun.
    Boyle olaylar aklı fikri kadını altına almakta olan erkek musveddeleri ile derdi erkeğin altına yatmak olan kadın musvedderine ders olsun. Kim bilir şimdi kimin nasibini kirletiyorsunuz. Kim bilir kim sizin nasibinizi kirletiyor...

3|0
    1|0
  • sen ne iğrenç yaratıksın böyle. Allah bildiğini yapsın sana. tuuuuuu yüzüne senin ka... hpe

1|1
    3|0
  • peki neden gerçek olmayı değil de yalan olmayı seçiyorsun bu arada bayağa bir para gidiecek zaten sen istesende yaptıramıyacaksın geçmiş olsun gerçek ol dos doğru ol

2|0
    0|0
    • Çünkü evlendiğim kişi bekarete çok önem veriyor. Kendi birliktelik yaşamasına rağmen bekaret benim için çok önemli diyor. Ne yapayım ki. Hadi ayrılsam başkasını bulduğumda o da sorun edecek. Burası Türkiye etmem diyene aldanma. En küçük tartışmada başıma kalkacak... vs vs neden çok yani anlayacağın.

• ne kadar bir maliyete mal olur?

• bak sen böyle diyince ben çok sinirlendim kendisi çok mu temizmiş şerefsiz o. ç adam insan değilmiş eğer seni önemsiyorsa veya başka bir kızı kendisi ne demiye haltlar yemiş sende onun inadına böyle işe kalkışma sakın 1500 milyar mı neymiş eğer başka çaren yoksa yaptır o zaman bunun bir de büyük günahı var daha da sende anladın mı birisiylen yaptıktan sonra evlenemeyeceğini

• Vajinanın geniş olduğunu düşünüyor musun? Ne kadar var evlenmene?

0|0
    0|1
  • Her türlü patlak onarılır, dikilir overlok yapılır.
    Zar 5 dakikada teslim edilir!"
    Terzi Vakkas..

2|1
    1|0
  • Japon yapıştırıcıyla ucuz yollu olur.

2|0
    0|1
  • Netten arastir maliyetleri... evet daraltmada yaptirabiliyosun

1|0
    0|0
  • Patlak toplarıda diktirirdik zamanında mahalledeki amcaya, yazık seni alacak adama acıdım be..

1|0
    1|0
  • hee yap yap sonra diktir.

1|0
    0|0
  • Diktir, umarim kisir kalirsin!

2|0
    1|0
    • bedduanın eden kişiye geri döneceği hadisle mevcut. Ha bu sana olmaz kızına olur, oğluna olur kısırlık olmaz kanser olur lösemi olur. Ama olur kardeşim.

• Kandiran kisi temiz beddua eden pis oyle bir dinin ben taaa

• Bu işlem gerdekten 1 2 gün önce olması gerekiyo yoksa bir işe yaramaz ama ya ilerde bir şwkilde öğrenirse daha kötü olmazmı

0|0
    0|0
  • gerek yok

1|0
    0|1
  • Sonrada bakireyim diye evlenecek misin?

1|1
    0|0
  • İyi bir terziye diktir bari.

0|0
    0|0
  • 4000 tl aşağı yukarı... ama alternatif bir şey daha var...

0|0
    0|0
  • Git terziye

1|0
    1|0
  • Evlencegin adama yazik

0|1
    1|0
  • Maliyeti patlatan erkeğin ödemesi daha mantikliça yazik sana hem patlattin hem paranla diktiriyosun

1|0
    0|0
  • doktora sor

0|0
    0|0
  • Baya masraflı senin iş evleneceğin adama da yazık yolun yenilendiğinden haberi de olmaz

0|0
    0|0
  • 10 bin km bakımını da yaptır

0|0
    0|0
  • içini nasıl daraltacan ya

0|0
    0|0
  • saf birini buldun çocuğu kandıracaksın değil mı bakireyim diye

0|0
    0|0
  • troll bence

0|0
    0|0
  • o kadar mk genisledi ki kac kisi oldu

0|0
    0|0
  • Halk dilinde orspsn

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 11

• Ohaaaaa aqqq 😦😦😦 seni alacak adamın ben taaaa...
    Manyakmısın anlar git gercekleri anlat yalanla malanla ugrasma. Bu evlilige yalanla baslarsan yalanla son bulur.
    Kandırma insanları hay ben sizin gibi zihniyetleri s*keyim . Gece gece beni nasıl konustuttutuyor.

2|5
    5|1
    • sanane arkadaşım. milletin namus bekçisi sen misin? Soruyu iyi okursan bu operasyonu geçirmiş kişilerden yardım bekliyorum. benim vajinamın bekçiliğini yapmak sana düşmedi. Kendi bekaretini korursun evlendiğin adama saklarsın o da seni ilgilendirir bu da beni.

• Daha felsefemi yapuyorsun sen? Yap yap sonra diktir zırvala bakireyim de anasının gözüne bak sen :D ha dogru sana srnin gibileri yarar ancak 😉 o yüzden benim burada durmam sacma
      Selametle Yavrum :D

• Milletin altına yat yat. ondan sonra diktirmeye daraltmaya uğraş. karşındakide saftı tabi. inşallah götüne koyar tekmeyi. babanın evine yollar. bunu hakediyosunuz siz. boşuna uğraşma hiçbişey orjinali gibi olmaz güzelim

3|8
    4|0
    • Daha ilk ilişkimin nasıl olduğunu sormadan bu yorumu yapan insana cevap vermeyeceğim. Hesabım sadece Allah a olur. Ama umarım siz evlenene kadar kendinizi koruyabilirsiniz de benim şu an yaşadığım bu sorunu yaşamazsınız. Bu arada bedduanıza üzüldüm ama beddua geri dönüyor eden kişiye tecrübeyle sabit.

• Kusura bakmada sorunda hiçbişey yazmamışsın biraz durumunu belirtseydin ona göre yazardık. direkt diktirme işine girmişsin. burada sadece ben değil herkes buna benzer yorumlar yapar. Bedduada etmedim ben. karşındakini kandırmaya çalışıyosun diye söylendim. çünkü o adam bunu haketmiyo belkide.

• Doğru evlenmeden önce 15 ten fazla kızla yatıp ( bunların içinde bakire olanlar da var) sonra bakire istiyorum diyen bir erkek böyle bir şeyi hak etmez haklısın.

• Simdi yalan aldatma oldugu icin sana kiziyorum fakat. Bazi erkekler her boku yyiip bekaret dige agliyolar ya kiz napsin. Erkekler bir kendine baksin. Uckuruna sahip ciksin sonra duzgun kiz onlari bulur !

6|0
    0|0
    • başka bir seçeneğim kalmadığı için bu yolu seçtim.

• olanlar varmış internetten bir araştır

2|0
    1|0
  • diktireceğine kendini savunsana eşine dürüstçe? neden kandırıyorsun adamı

0|0
    0|0
  • Diktirme , adam gibi söyle kanımca

Yalancılık yapma.

Yobaz ise zaten evlenme.

0|0
    0|0
  • Oncelikle gecmis olsun cidden işin çok zor. Keske ileriyi düşünerek cinsel ilişki yaşasanız üzüldüm senin için. Ilk iliskini nasil yasadin ki cocukta dimdizlak birakti galiba :/

1|0
    2|0
    • Burada paylaşamam ne yazık ki. İsteğimle ona bir şey değildi.

• Fiyatlarini öğrendin mi? bir ara kendi arkadaşım için kızlık diktirme olayini arastirmistim yarım saat veya bir saat sürüyor ameliyat bittikten sonra bir süre sonra ayaga kalkip günlük yasantina devam edebiliyosun

• Fiyatlar konusunda herkes farklı bir şey söylüyor.

• l*n millet kadın oldunda ors der erkek orospunun travestinin altına yatar üstüne çıkar elinin kiri dersiniz. Kızım tamam sana aferim demiyorum ama bu kadarda aşalanmana uyuz oldum. Erkeklerdede zar gibi birşey olsaydı bakalım ne yaparlardı yine uçkırlarına sahip olamayıp ors dedikleri kızlar gibi zarlarını mı patlattırırlar?

10|1
    1|1
    • Cesur cesur laflar ediyonuz
      Evvela haklısın da ablacim
      Artilari da goturuyonuz
      bir de su cesareti gizliden cikarak gösterseniz..

• Neden gizliden çıkayım normalde böyle muhabbetlere katılmam fakat herkes hrpbir ağızdan tek bir suçlamaya giriyor. şu sitede erkeklerin ağına düşürmek istemediği bir kız var mı sorarım size. erkekler her zaman kız avındayken nedn kadınlar hep suçlanıyor?

• İnsallah onune gelenle yatip bakireyle evlencem diye yirtinan bir adamla evlenirsin. Cok iyi yapiyosun canim ders olsun bunlara : )

12|2
    0|4
    • Aslında bir intikam amaçlı değil ama tespitin doğru nişanlımın çok birlikteliği olmuş ama bekarete aşırı önem veriyor. Daraltma olur mu diye sorunca herkes yüz kişiyle yattığımı sandı ama sadece bir kişiyle oldu. Yargılamak ne kadar kolay.

• Aslinda kusura bakma sen farkli bisey sormussun ben nasil cevap vermisim ya.. Neyse o konusanlara da bakma kimse sinanmadigi gunahin masumu olamaz. Agzi olan kknusuyo iste

• kardeş bir şey dicem hani diktiriceksin ya ip kalıcak mı içerde nasıl dikiliyor jlfkdjhfjkdghfhjdfhfdsfghf Allah akıl fikir versinsd jg

1|2
    4|1
  • simdi bu kiza o****pu demeden once, bekaret icin cildirdiginiz icin bu durumda oldugunu kabul edip yorumlarinizi oyle sallayin.

7|0
    2|2
    • ilk verdigi adamı alsaymıs daha mantıklı olurdu bence

• biz mi ona git birlerinin altına yat dedik gidip kendisi yattı önceden süşünülecek hesaplar olduktan sonra düşünülemez Allah akıl fikir vermiş kullansaymış sadece bu kız için değil diğer kızlar içinde geçerli

Yükleniyor...