Dogum kontrol hapi ne kadar sure sonra korumaya baslar?

Dogum kontrol hapi ilk alinmaya baslandiktan sonra ne kadar surede koruma sağlıyor? Bir de kullanilan müddetçe hamile kalma sansi olur mu hic?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Eczacı arkadaşım ilk kutu bitene kadar içine boşalma daha garanti olur dedi 2. Kutu başlayınca sıkıntı yok ama %1 gibi küçük bir ihtimal riski var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• 1 ay düzenli kullanımdan sonra koruma başlar. Sorun varsa sorabilirsin.

0|0
    0|0
    • Koruma oranı yuzde yuze yakin degil mi. Yani korkuyorum ya ilaci kullanırken hamile kalırsam diye icim rahat degil. Partnerim de surekli icine akitmak istiyorum dedikce daha da panik oluyorum.

• Doktora danisarak kullanmaya başladım. Sonra bir sure ara verdim simdi tekrar baslayacagim. Yani hep icimde bir tereddüt var. Cunku daha once kullandigimizda icime akitmiyordu pek fazla bu yuzden rahattim.

• ara verdisyen bir ay düzenli kullan ve içine boşaltma bu arada. hamile kalırsın yoksa:

• hamile kalma riski milyonda bir falandır ama adetin ilk günü başlaman lazım zaten direk yumurta oluşumunu engeller.

0|0
    0|0
  • regl bitimi ile baslanir ikinci regl ile tam koruma baslar

0|0
    0|0
  • adetin ilk gününde hapa başlayacaksın ve ilk almaya başladığın günden itibaren korunma başlar

0|0
    0|0
  • Yüzde yüz diye bişe yok hap kullanan da kondom kullanan da ufakta olsa hamile kalma ihtimali olabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İlk bir ay korumaz

0|0
    0|0
  • Bunyene hormonlarina gore deyisir. Ilk 3 ay korun yinede ne olur ne olmaz.

0|0
    0|0
    • 3 ay cok uzun bir sure degil mi ya. Oyleyse cok kotu

• Ben isini garantiye al diye yazdim. Ama sunuda unutma yuzde yuz garanti komdomda da yok

Yükleniyor...