Ters ilişki sonrası şişme nasıl gecer?

Eşimle ters ilişki yaşadım doktora gitmeye utanıyorum şişme meydana geldi makata çatlak oluştu nasıl geçecek

0|0
234

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• İyi olmuş mk.

Kadın analdan zevk almaz. Tam tersine çok acı çeker. O yapan zevk aldım diyenler de erkek zevk alsın diye yalan söyleyenler tamamen psikolojik. Bunu haydar dümen bile söylemiştir kadın analdan zevk almaz diye. Ama erkek zevk alır kalçasından. Erkek ve kadının boşaltım sistemi aynıdır ama tek farkla. Erkeğin orasında prostat var prostata baskı yapınca yalayınca parmaklayınca aşırı zevk alıyosunuz. En azından yalatın ya da okşatın kadına. Erkek arkadaşlarımın üzerinde denedim onayladım. Daha da ilginci penise dokunmadan sadece parmaklayarak boşalabiliyolar. İlk defa böyle bir zevk yaşadıklarını söylüyolar. Çünkü erkeklerin g noktası orda. Bunları biliyorum çünkü partnerlerime daha çok zevk vermek istiyorum. Bu arada kadının bütün zevk alacağı şeyler vajinadadır g noktası bile vajinadadır. Araştırın prostat orgazmı diye. Hala yaparım diyen varsa soksun döte parçalasın kadının bağırsaklarını.

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 33

• genişlemeden zorlanmış. Ameliyat dışında tedavisi yok. Uzun süren sıcak su banyosu gerekiyor.

Eşin her istediğini yapacaksın ama bu meşru sayılmıyor ki vücuduna zarar vermiş

0|0
    0|0
  • Makatta çatlak oluşmuş olsa ağrısından duramazdın. Muhtemelen damarlardan biri zorlanmış ve şişmiştir. Birkaç güne kadar geçer. Procto-glyvenol diye bir pomat var, sabah akşam onu kullan birkaç günde toparlanır. Bir de düzelene kadar anal yok. Tekrar yapacağınız zaman ise, anüsü iyice yumuşatıp öyle yapın. Bebe yağı tavsiye ederim. Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
    • Taharet alırken şişme elime geliyo sıcak suya çok oturdum geçmedi

• En fazla bir hafta, günde iki defa sıcak su banyosu, ardından o pomadı sür.

• Geçmese dönerim tekrar size

• Hayırlı olsun hemoroidin, güle güle kullan bundan verelim mi? xD

akmedikal.com/.../oturmasimidi-500x500.jpg

0|0
    0|0
  • Utanmaya devam et ozaman

0|2
    0|0
  • Yaparken düşünecektin onu.

0|0
    0|0
  • utanma ve git. belki kötü bişeydir

0|0
    0|0
  • ters yola girildiğinde kaza ihtimali her zaman yüksektir.

0|0
    0|0
  • doktora git sana krem ya da fitil verecek

0|0
    0|0
  • Bilmediginiz seyleri neden yaparsiniz bagsurun azmistir

0|1
    0|0
    • Tek tarafı şişti hepsi değil

• Psikolojim bozuldu :(

• Yardimci olmak isterdim ama yapacagim bisey yok bazen bazi seyleri yapmadan dusuneceksiniz erkek tatmin olsun diyede hersey yapilmaz

• Ilık suya otur. ılıkla sıcak arası

0|0
    0|0
  • Bir daha yapma

0|0
    0|0
  • ayvayı yemişin

0|0
    0|0
  • Biraz zaman alır

0|0
    0|0