Az önce silikon ve doğum videosu izledim?

az önce göğüse silikon takma ve doğum videosu izledim böyle aşırı midem bulandı asla doğum yapabileceğimi sanmıyorum çok korkunç her ikisi de. sizce de öyle değil mi?

not : lütfen seviyenizi bozmayın

0|1
4|16

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Evet

0|0
    0|0
  • bebek videolarını izle. onlardan birinin annesi olmak çok güzel bir şey

0|0
    0|0
  • Tamam seviyemizi bozmuyoruz.

0|0
    0|0
  • Doğum mu izledin sezaryen mı?

0|0
    0|0
    • normal doğum

• açıp izleyim ?

• Hayır izleme.

Bunlarıda kafana takma doğum bu senden önceki bütün kadınlar yaptığına göer sende yapabilirsin.

Sen olayın acı boyutundasın.
      Ama birde şöyle düşün dünyaya senden bir parça getireceksin ve o parçana aşık olacaksın. Onu görmediğin gün gözüne uyku girmeyecek. kokusunu almadığın gün sana zindan olacak. Böyle bir güzellik için ben her acıya katlanırdım

• Igrenc olmasi normal ikisinin de zaten

0|0
    0|0
  • yok ya alıştım artık o tür şeylere

0|0
    0|0
  • Evet öyle de günde ne kadar insan doğum yapıyor biliyor musun? :) yani bise olmaz korkmaya gerekyok

0|0
    0|0
  • hastaneye ne icin gidersen git midenin bulanması normal

0|0
    0|0
  • Zamanı gelince istersin
    Anne olmayı

0|0
    0|0
  • doğum yaparken doğum yapan kişi altamı bakıyor?

0|0
    0|0
  • Yooo o kadar zor olsa şimdi sen yoktun

0|0
    0|0
  • Saçma düşünüyorsun.

0|0
    0|0
  • o zaman icraat yapmıcan doğum yapmak istemiyorsan canım hadi silikon gereksizde

0|0
    0|0
  • Dogumu wcde idrar yapmak gibi basit dusunmemissindir herhal. canli insan cikiyor iceriden. bu mucizeyi meydana getirmek icin o kadar olsun. her gordugunuz seyi izlemeyin. zararli seyler bunlar.

0|0
    0|0
    • tabi ki öyle düşünmüyorum da bu gördüğüm gibi de düşünmemiştim :(

• Normal dogum yapin sikinti olmaz :)

• bende doğurmucam galiba

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• cidden cok korkunc ve mide bulandırıcı gözüküyor ama bu kadar da berbat birsey olsaydı milyarlarca kadın bu zamana kadar dogurmazdı herhalde

0|0
    0|0
    • berbat demedim korkunç dedim ayrıca korkan da hamile kalıyor bebek istediği için

• korkunc anlamında kullandım zaten berbat kelimesini ayrıca herkes korkar zaten ben yapan korkmuyo da demedim sonucu güzel bisey olmasaydı yapmazlardı demeye calıstım. neyse o sekilde anlasılmadıysa demeye calıstıgım buydu..

• İzlememelisin bence. Ama evet cok korkunc bu yuzden annelerimizi ne kadar sevsek az neler cekiyolar dokuz ay boyunca :((

0|0
    0|0
    • o kadar eziyet cekip üstüne bir de benim gibi biri doguyo ya hayal kırıklıgını düsün :D

• haklısın valla kadınlık tarihinin dehşeti yemin ediyorum doğuranlara allah kolaylık versin

• Ne kadar dobrasınız arkadaşlar ayıp değil mi ben sesimi çıkarmıyorum burda:p

• İzlemeseydin keşke

0|0
    0|0
Yükleniyor...