Kızlık zarı ilk seferde bozulmayabiliyor mu?

sevgilimle ilişkiye bu yaz girdim ve üstünden bi çok defa ilişki yaşadık benden kan gelmedi.

ama masturbasyon yapıyordum parmagıma baktım ki kan olmuş. bi miktar kan aktı. hastalığımda yakın ama hastalık değil bu kan daha farklı kızlık zarım masturbasyondan sonra mı bozuldu sizce ?

Güncellemeler:
esnek olunca dogum dısında sonradn bozulabılıyor mu ?

1|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• yahu onu bunu bırakta erkek arkadaşın bi parmak kadar olamadımı adamın gücüne gider be söylesen :))))

0|0
    0|0
    • ne alakası var. ona lafın olmamalı bnce

• ahaha sacmalama. daha neler. parmk kullanma demıstı daha onceden. yanlıs dusunup kaffasında soru ısaretlerı olsn ıstemem

• şimdi şeylede bir durum var o seni esnek biliyor anladığım kadarı ile eğer ilerde herhangi bir hastalıktır bişeydir bir durumda bozulduğunu öğrenirse asıl ozaman gör sen soru işaretini hiç anlatamazsın o zaman derdini o yüzden söyle bence uygun bir dille sıcağı sıcağına.

Erkekler Ne Diyor 14

• Bisiklete bindiğinde filan bozulmuş olabilir belki.? :(8

0|1
    2|0
  • kan akmsaı sart degıl. yada aksada gorumeycek derecede acık renklı olabılıyor ve zar bır cok defadan sonra tamamen yok oluyor.. dedıgın gıbı kımı esnek zarlarda hamılelık sırasında zarı yırtılıyor..

0|0
    0|0
  • Kendi zarını kendin bozmuşsun.

0|0
    0|0
  • Bazı zarlar esnektir oyüzden patlaması zorduk defalarca sonra patlayabilir. Bence şansını daha fazla zorlama Kadir gecesinde dogmuşsun :)

0|0
    0|1
    • kan geldıgıne gore bozuldu o zaman sende bı tuhfsın

• Allah allah ben nie tuhafım madem biliyorsun kan gelince bozuldugunu neden soruyorsun ?

• tam olarak bılsem sormam heralde

• Bu bir tür yara kanı asla kabuk bağlamayacak olan yaranın kanı

bu bir arzunun yönelimi yaşam boyu süren bir çağrı

aç gözlü tatmini mümkün olmayan bir arzu

masumiyetin ve özgürlüğün sonu

kırmızı yoğun ve yüklü...

set by murat usta

0|0
    0|1
  • bozmuşsun hayırlı olsun

0|0
    0|0
  • hastalığının yakın olduğunu söylemişsin bence adet olduğun için de kan gelmiş olabilir. sonuçta ilişki anında bozulmayan kızlık zarı, parmakla hiç bozulmaması gerek. bence bozulmamıştır.

0|0
    0|0
    • hastalığa dair hiç bişey yok ama sadece masturbasyon anında oldu kan ve gectı

• ya dogru ama bn bunu ona solemelı mıyım blmıyormm

• bence söylemelisin. sonuçta cinselliği yaşıyan bir çiftmişsiniz ve aranızda gizli saklı olmamalı. dediğin gibi sanırım masturbasyon yaparken bozulmuş kızlığın.

• ılk 7-8 ılıskıye kadar kan gelmeye devam eder. cunku basıma geldı.. her ılsıkıde bıraz daha yırtıldıgını soyluyrodu... carsaf yıkamaktan bıktım...

0|0
    0|0
    • daha fazlla ılıskı olmustr yasadıgımz ama parmkla yırtldı o zaman :S

• onu bılemıycem hatta soyle anlatım bana 10 yıl once tecavuze ugradıgını soylemıstı acık demıstı... bır kere olmus ve korkudan 10 yıldır yapmamıs... ıcıne gırmekte cok zorlandı ve ben gırmıyor dıye cıkardıgımda kanı gordum kızdım hanı degıldın dıye.. ama yemınler ettı oldu dıye... sonra mutluluktan agladıgını gordum cunku kotu bır olayda olamıs fakat kendı ıstegıyle yasadı dıye.. sonuc oalrak sonrasında 7-8 defa yaptık her defasında zar bıraz daha yırtılınca kan gelıyordu...

• anladmm sağolasn

• bozulurda sen kaç parmagını soktun ve erkek arkadaşının penisi yeterince büyük veya kalın degilmiş diyelim şuna esnektir büyük ihtimal

0|0
    0|0
    • benm soktugm parmaktn kalın oldugu kesın ;)

• kimide penisim var diye geziyo 12 cm le

• kimmiş onlar acaba 15-16 ile ses çıkarmıyorum psikolojimiz bozulmuş zenciler yüzünden

• esnek olma durumu var..

0|0
    0|1
  • esnek kızlık sarı vol.12315125124

0|0
    0|1
    • ne diyosun ya ?

• ama kan geldi ?

• bi yerini kanatmışsındır eğer esnekse :D değilse sevgilin işi becerememiştir :D

• Jinekolog a git...Bazı bayanlar doğum yaparken kaybederler bekaretlerini.bünye meselesi

0|0
    0|1
    • yukarıda doğum da da bozulduğunu söylemiştim

• nasıl yani

• Jinekolog a git durumu anlat.tamamen bozulmuşmusun onu öğren önce gerisini sonra düşünürsün

• Merak etme bozulmamıştır hem bakabilirsinde...

0|0
    0|0
  • Esnek kızlık zarın varsa bozulmaz ta ki doğurana kadar :)

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• esnek kızlık zarları olabılıyor ama sen kendı kızlık zarını bozmus olabılırsın .

0|1
    0|1
Yükleniyor...