Arkadaslar bilgisi olanlar ve ciddiyetle cevaplayacaklar yazabilir mi?

Dün erkek arkadaşımla birlikte olduk ama öpüşme ve sürtünme oldu sadece. Ben bakireyim. Sonrasında ben nasıl hissettireceğini merak ettiğimden başını biraz vajinama soktum. Bu birkaç kez oldu, zaten acı verdiğinden ve istemediğimden devamı olmadı. Sonra ben giyindim ve yarım saat sonrasında iç çamaşırıma iki damla kan akmıştı, korktum ama bir şey değildir dedim çünkü tam anlamıyla bir birleşme yaşamamıştık. Ama kanama çok çok az birkaç damla şekilde ara sıra devam etti. Akşam oldu ben banyo yaptım sonra aynadan baktığımda, vajina girişinin çevresindeki et parçalarından bir tanesine kan oturmuştu. Son anda yaptığımızda biraz kuruydu orası. Erkek arkadaşım ondan dolayı zedelenmiş olabileceğini söyledi. Sabah da baktım aynayla aynı yere ve sanki tövbe yarabbim o et parçası yırtılmış gibiydi. Fotoğraf atabilirim gerçekten bilgisi olan ve yardımcı olacak varsa.. Zarın yırtılmadığını biliyorum ama emin değilim. Ne diyorsunuz arkadaşlar? Oradaki dokunun zedelendiğinden mi geldi kan?

Güncellemeler:
Gece banyodan sonra çektiğimde:

http://hizliresim.com/gALRaQ

Sabah çektiğimde:

http://hizliresim.com/N4bJvN
http://hizliresim.com/d2qEYZ
Yargılamadan veya ders vermeye çalışmadan bir yorum yapabilir misiniz lütfen?

0|0
432

En İyi Erkek Görüşü

• Zarı dışardan görmen mümkün değil. İçini rahatlatacaksa bakabilirim.

1|0
    1|0
    • Biliyorum, zarın fotoğrafını atmadım

• Az önce araştırdım evet dediğiniz gibi. Ama hala sanıyorum ve ümit ediyorum ki bir kısmı zedelenmiş.. Tam anlamıyla bir yırtılma olmamış. teşekkür ederim yorumunuz için

• Rica ederim. Tamamen yırtılmamış, ilişkiye girildiğinde tekrar kanar. Sıkıntı etmemelisin.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 31

• Rahat ol bir şey olmamıştır.
    O kadar kolay bozulmaz. O kadar hassas değildir yani.

Sonuçta bazı insanlar gerdekteyken seks sırasında bile bozulmuyor. Esnek oluyor falan..

Sende ki en fazla tahriş olmuştur.. Birazcık zarar görmüştür.

Ama ilerde evlendiğinde eşinle birlikte olunca ilişkiye girmediğin anlaşılır zaten.

Olmadı içini rahatlatmak için doktora git.

1|0
    0|1
    • Bir kontrole gitmeyi düşünüyorum zaten, teşekkür ederim

• İlk defa böyle bir şey oldu ve olan da oldu... Yapacağım bir şey kalmadı bu saatten sonra. Tövbeliyim bunlara

• İçin rahat olsun ya bir şey olmamıştır.
      Masturbasyon yaparken oldu dersin doktora.. İstiyorsan bayan doktora git. Sor..

• Bacım eger dikkate alcaksan yorumu anlatayım şimdi öncelikle zar gözükmez diye birşey yok yanakları ayırdıgın zaman ap açık ortada oluyor. O hasar görende zarın bir kısmı zedelenmiş sadece yani deforme olmuş daha fazla kurcalamamanı öneriririm he ayrıca bunun deform olması kan gelmicek anlamına gelmiyor gelicek ama kendinizi şu küçük zara bağlayıp durmayın sizlerde birer insansınız

1|0
    0|0
    • Evet az önce daha da detaylı araştırdım, dediğinizi çok iyi anladım teşekkür ederim..

• Ne demek elimden geldigince yardımcı olabildiysem ne mutlu bana

• fotoğrafda zar görünmez
    bir de ne kadar girdi o önemli

1|0
    0|1
    • Zarın fotoğrafını atmadım

• Anladım... Teşekkür ederim

• Korku ve heyecan varsa ıslanıp sulanmadan girdiği için olmuştur.

1|0
    0|0
    • Evet son an acele etmiştik ondan oldu diyor arkadaşım

• sürtünmeden tahriş olmuşsun
    dert edecek bişey yok bence , sadece mikrop kapmamaya dikkat et

1|0
    0|0
  • Ben anlayamadım. En iyisi bir kadın doğum doktoruna gitmende fayda var bence.

1|0
    0|0
  • Başı girdi mi penisin?

0|0
    0|0
  • Ne kasıyosun bu kadar ver gitsin. Herşeyi yap sonra bir zarı korumaya çalış.

1|1
    0|0
  • Büyük ihtimal gitti bakirlik.
    Ne kadar içeriyi girdi oda önemli.

0|1
    0|0
  • Zorla diktirmissin kendini

0|0
    0|0
  • Bozulmus kafasini sokturmussun

0|2
    0|0
  • herkwz anliyordur simdi bak

0|0
    0|0
  • Kesin ve katı söylüyorum artık bir kadınsın gözün aydın kan zaten oluk oluk akmaz bir kaç damladan ibarettir 😉😉

0|0
    0|0
  • Bişey görünmüyor bir kaç cm den zara ulaşması imkansız zar 8-10 cm içerde çünkü bir zorlama ya da acıma oldu mu peki

0|0
    0|0
  • süpermişsin hacı eyw

0|0
    0|0
  • Mili oldun :)

0|0
    0|0
  • Gormek lazim

0|0
    0|0
  • sanırım enfeksiyon oluşmuş yaradan dolayı korkacagın birşey yok antibiyotikle geçer canım

0|0
    0|0
  • Dokunun zedelendiginden kan geldni ssnmiyorm

0|0
    0|0
  • Herşey olmuş olabilir

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 4

• tuaf bir futrum. s

0|0
    0|0
    • İçine girmiş gibi ya da apse yapmış bir doktora gir baksın istersen bende nisanliyim doktora gittim birşey olmadığını söyledi surtunmede ne kadar ileri gittiniz

• Bilmiyorum ama gittikten sonra size mesaj atarım

• Devlet hastanesixe muayene yapıyor.. ama ben kendiminkien bakıyorum bu kadar açık değil sanki bilemedim canm ben hiç öyle içime doğru olmadı peki böyle içinedoğru ederken aci hissettin mi

• Kanayan yer kan toplamaz kı korkarım bozulmus cunku bır sıtede bır doktor surtunmeden bıle bozulabılecegını yazmıstı

0|1
    0|0
    • Fotoğraf attım bakar mısınız:(

• Fotograf at..

0|0
    0|0
    • Attım

• Tamam ozaman korkmana gerek yok canim panik yapma ve dusundukce daha kotuye gider rahat ol. .

• Teşekkür ederim

• ne yazık ki bozulmuş, ama bir kere daha yaparsan yine kanar.

0|1
    0|1
    • Yani bozulacağı kadar ileri gitmedi nasıl olabilir böyle bir şey anlamıyorum

Yükleniyor...