Kızlar, sadece size sormak istedim erkekler şimdi apır sapır konuşcak bir bakarmısınız?

31 yaşındayım aslında çok duygusal ve iyi niyetliyim etrafımda herkes sever sayar ama iç dünyamda yaşadığım bir sorun var. Mast yapınca baştan çok zevk alıyorum oluk oluk akıyor libidom çok yüksek ama sonra kızıyorum kendime ya ruhumu doyuracak bir hanımefendi olsa diye birileri ile tanışıyorum ama aklım hep o işi yapmak istiyo böyle olunca iletişimi koparıyorum çünkü sanki amacım buymuş gibi heliyo kendime ya diyorum acaba şimdi hoşlandığım biri var ama çok normal biri bu yüzden açılamadım önce başka biriyle fuckbudy hgibi bir kaç hafta beraber olup içimdeki dürtüyü böyle bastırsam mı kimseyi üzmek istemiyorum 3hanımı bu yüzden red ettim öküz durumundayım kafam çok karışık

0|0
1

Kızlar Ne Diyor 1

• Fuckbuddy ile olacak bişey değil seni kendini frenlemen lazım bunun içinde masturbasyondan uzak dur biraz azalt ileride eşine de haksızlık etmiş olursun böyle elalemin kızlarıyla gününü gün etmen çok yanlış karınla yaşa kendine yanlış bişey yaptığınıs söyle onlar aklına gelince

0|0
    0|0
    • Azalttım zaten yapmıyorum bu aralar

• Tamam ozaman sıkıntı yok

• Ama canım çok istiyo fakat kontrol ediyorum

Yükleniyor...