Persembe turkiyeye geliyorum ama adetim ne yapmam lazim?

Ya adetimin persembeden once bitmesi lazim, ama bitmeyecektir :((( epilasyon yapmam lazim burada tr'de tanimiyorum guvenilir yer :( ya heryerimi temizlettircem fakat persembeden once bitmez :( iki gun bile yok... Adetlerimi nasil durdururum? Diyelim ki adetim var ama az akiyor ozaman peki yinede temizleyebilirmiyim?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Primolut-n tablet al havaalanındaki eczaneden adet ne zaman olacaksın tahmini

0|0
    0|0
    • Simdi adetim sorun bu iste

• 100 tl bacak, o bolge, kol alti ama daha pahali aslinda ben abone oldugum icin uygun sayilir

• En uzun bacak sürmüyormu? Diğer kısımlar az

En İyi Kız Görüşü

• Türkiye'ye epilasyon yaptırmaya mı geliyorsun? Olay ne? Hiç bir şey anlamadım.

0|0
    0|0
    • Hayir yurtdisinda yasiyorum ve turkiyeye tatile gelcem, burada epilasyonumu yaptirmak istiyorum

• Simdi fark ettim oyle yazdigini, tesekkur ederim :) oyle yapasim yok ama zorundayim galiba 😒

• Adetini durduramayacağına göre başka bir çözümü yok. Rica ederim.

Erkekler Ne Diyor 10

• onu salona soracaksın. razı olurlarsa temizlerler

0|0
    0|0
  • Ne saçma adetleriniz varmış

0|1
    0|0
  • Tüm yorumları okudum bizim hanzolar ve kezolarin yorumlarına nekadar sade saygılı seviyeli bir şekilde medenice cevap vermişsin soran bayan :) işte Tr den dışarı çıkınca medeniyet akıyor insandan tebrik ederim...

0|0
    0|0
    • Tesekkur ederim ozellikle yaptigim birsey olmadi :) o yonden haklisin ama heryer degil ozellikle fransa bu konuda cok iyi, medeni ve saygili genelde insanlar.. Diyelim birisi ile carpisiyorsun her ikimizde ozur dileriz. Turkiye'de bu yok ve Almanyada bile yok sahit oldum.. Neyse her toplumda kezo ve hanzo var diyelim :D Turkiyemin insanin bir cok guzel yani var, mesela sicak kanli ve misafir perver olmàlari☺️ Tekrar tesekkurler

• Teşekkür ederim ama o güzel insanlar kalmadı artık. ... Hoşgörüsüz oldu herkes Kürtler ölünce iyiki öldüler diyenler var dün bomba patladı vatandaşın biri kalkıp sosyal medyada "bombayı kınıyorum. ... daha büyük bir bomba yokmuydu " dedi bu insanlar çoğaldilar ama onlara inat baris ksrdeslik bayrağını indirmeyec3giz

• Onlara insan demiyorum ki ben, sende deme bence.. Ideoloji ne olursa olsun, bir insanin olumunden haz duyan insan olamaz. Ustelik ben orzdakilerle ayni goruse sahip degilim fakat o insanlar kobaneye guzellikler yapacaklardi, parklar vs :( cok uzgunum gercekten Allah rahmet eylesin

• Niye bu kadar kastın.
    Türkiye ye hayırlı bir iş için geliyorsun galiba.

0|0
    0|0
    • Hayir oyle bir kiz degilim. denize falan gidecegim icin hem orada epilasyondan korkuyorum

• pis gel antalyaya

0|0
    0|0
  • nerden geliyorsun almanyadan kara yoluylamı

0|0
    0|0
  • 2 günde temizlenme ne olacak cuma cumartesi yaparsın sanki buraya ilişkiye girmeye geliyorsun

0|0
    0|0
  • Midem bulandı 😏

0|0
    0|0
    • :D ozur

• Asıl ben sizi sizleri tebrik ederim biz erkeklerin hiç bir sıkıntısı yok :) kadınlar işe herşeyi sıkıntı :) tebrikler

• Haha tesekkurler

• cinsellikten bu kadar soğuduğum bir an daha olmamıştır :S

0|0
    0|0
    • Neden

• ben kaçtım beni ilgilendirmez o zaman adet ol epilasyon yaptır öyle gel ben seni havaalanından almaya gelirim sevişilmeyecek kadın özelliklerine sahipsin komple :D

• Hahahah

• İstanbul damı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bakire değilsen veya bakireysen ama tampon kullanabiliyorsan tampon kullan git yaptır ağdanı.

0|0
    0|0
  • Adet gecirdkci ilac var onu al

0|0
    0|0
    • Adetim su an ama

• Ozmn gecsin yap niye dert ediyorsnki anlamadim.. milletin derdine bak ya keske benimde tek derdim adetim olsaydi :)

• Benimde cok derdim var... Bu ufak bir dert.. Senin neyin var ki

• ilaç al

0|0
    0|0
    • Ilac olmaz ki

• niye olmasın adeti kesen ilaçlar var eczanelerde

Yükleniyor...