Bakın bakalım ne diyeceksiniz?

Masturbasyon yaparken böyle içimden bişey boşalıcakmış gibi oluyo daha hızlı yapıyorum titriyorum falan sonra geçiyo o şey ama bi boşalma bi ıslanma olmuyo bakireyim bu arada nedendir bu ya da nedir?

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• kadınların hemen hemen hepsinde başalma gözle görülür bir biçimde olmaz sadece kadın ıslandığı an boşaldığını zanneder halbusuki boşalma dışarıya sıvı akımı veya yaşlanma değildir boşalma kasılma gerilme ve rahatlamadır bu beyinin alt yan bölgeleri ile tam üst tabakasında olan sinirlerinde geçicikörlük denge kaybı ve hatta kısmi bayılmalara bile yolaçabilecek cinsten oluşabilir. kısaca anlattım sende boşalıyorsun hemde ciddi bir boşalma yaşıyorsun bilesin.

0|0
    1|0
    • ciddi bir boşalma derken neyi kastettin ? bi zararı olabilir mi ?

• nasıl yapıcan

Erkekler Ne Diyor 10

• gayet normasın canım. bıdlıgın ınsan :) ıslanma olmuyor olması or beaa.. yeterınce hassas dokunmuyorsun heradlde kendıne.

0|0
    0|0
  • beyinde bitiyor herşey arkadaşım hayal ederek yap vajınana odaklanma beynındekılere odaklan hayal et fantaziler kur kafanda bak o zman nasıl coşuyorsun.boşalmka için değil zevkın doruklarına çıkmak için mast yap bence.acele etmeden hayal ederek okşa kendini

0|0
    0|0
  • ne bekliyordun ki klitorel orgazm oluyorsun ... ;P

0|0
    0|0
  • Orgazm olmuşsun haydi hayırlısıııı...Türkiyede orgaz alamayan kaç kadın var biliyormusun.Zamanla tanırsın bedenini.Endişe etme.

0|0
    0|0
    • orgazm olmuşumda ben boşalmak istiyorum içimdekini atmak istiyorum

• Dedim işte zamanla olur.Tanıya tanıya vücudunu

• anladım teşekkürler

• Biraz daha caba göstermelisin

0|0
    0|0
  • bu normal olandır. orgazm oluyosun işde. farklı bi açiklamsıda varmıdır ki bilemedim.

0|0
    0|0
  • olması gereken o diye biliyorum :D sen daha şiddetli mi yaşamak istiyosun yoksa?

0|0
    0|0
    • eveet boşalmak istiyorum

• ne istediğimi biliyorum sende anlayabildin teşekkürrler:D

• no problem ;)

• titretken bırakma devamını getirr.. tam sonuca ulaşamıyorsun yarım kalıyor

0|0
    0|0
  • herşey yolunda...sıkıntı görünmüyor..

0|0
    0|0
  • zevkini alıyorsun çünkü

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• orgazm işte. normal. erkekler gibi olmasını bekleme. doyuma ulaşır ve geçer.

0|0
    0|0
  • Orgazm oluyorsun ama boşalmıyorsun sen ya da sürekli yaptığından çok az boşalıyorsun

0|1
    0|0
    • sürekli yapmıyorum 1 kere

• bi kaç günde 1 ayda 1 değişiyo yani

• takıl kafana göre sıkma canını :)

• orgazm tanımına benziyor.

0|1
    0|0
    • nerde orgazm :D bi rahatlama falan yok geçiyo o his

• biz hatunuz erkek değiliz fıskıye gibi boşalma mı bekliyorsun. Akıntı olur oda içte kalır çok az.

• pıff ya

• benimdee öylee oluyorr canımmm normall birşeyy :D elimm kolumm tutulurr baznn hızlandığımdaa :D

0|1
    1|0
    • e ama bi boşalma olmuyo

• bende anladım :)

• normal bişi şekerim sıkıntı yapma:) mastürbasyonun normal halleri

0|1
    0|0
    • ama neden boşalamıyorum

• bende hiçbir zaman boşalma olmadı o nedir bilmem orgazm oluyorsun onun zevki yetiyor rahatlama erkekler gibi tam anlamıyla gerçekleşmiyor bayanlarda zaten

Yükleniyor...