Ruhu o*ysa napıyorsunuz beyler merak ettim düşüncenizi.

İş yerinde tanıdığım bir kız var ailesini de bilirim... hiç erkek arkadaşı olmamış cinsellik yaşamamış birisi... kendi halinde hanımefendi görünümlü tam bir aile kızı üstelik... gel görki bu kız internette yemediği nane kalmıyor sitelerde türlü ilişkiler ve telefonla yapmadığını bırakmıyor..kızım manyakmısın diyorum ne keyif alıyorsun böyle diye... ama ruhu böyle... ya sizin de kız arkadaşınız evleneceğiniz ya da evlendiğiniz kız böyleyse ?... sorun mu sizce..bedenen bakire el değmemiş ama yaptıkları bunlarsa ne düşünürsünüz nasıl istersiniz?

0|0
1|27

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle merak ettim sen bakire misin? bir de bu işlerin ruh'la ne alakası var, takmışsınız ruhu or.pu da bilmem ne. bu işi yapanların ruhu rahibe mi o zaman? demek ki onların ruhu daha or.pu ki hem akıllarından geçiriyorlar hem de gerçekleştiriyorlar. takmışsınız ruha anlamadım gitti. belli ki kendi kendinizi tatmin ediyorsunuz. onların bedenlerini korumaları sizin zorunuza gidiyor. ruh olarak aynısınız beden olarak onlar sizden temiz. siz de o kız gibi her türlü cinselliği, sapıklığı düşünüyorsunuz ama sevdiğim dediklerinizle, onlarsa arkadaş edindikleriyle ya da tanımadıklarıyla. bence onlar daha temiz, akıllarındakini gerçekleştirmedikleri sürece ve eşleri olduktan sonra böyle şeyler yapmadıkları sürece onlar tertemiz. ruhları da bin kat temiz.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• ruhu o* diye buna denmez aema işte cinsellikte ihtiyaç. ne kadar kasarsan kas bi yerden patlıyor.

bi nevi masturbasyın yöntemi bu kızın yaptığı.

beğenilme ve cinsel arzularunu giderme.

ben kızın bacaklarının arasıyla değil kendisiyle beraber olduğum için sorun değil bakire olup olmaması

0|0
    1|0
  • chatroulette, omegle gibi bir çok sitenin bağımlısı olupta 'el değmemiş' olan birçok hatun mevcut ne yazıkki.

1|0
    0|0
  • eğer erkek olarak o hayalindeki bütün fantazileri ona verebilirsem beni seçicektir büyük ihtimalle bunun devamını getirebilirsem hep eğer bende keyif alırım zaten;) sonuç olarak onun açtığı kapıların hepsinde karşısına çıkmaya çalışırım ki her evlilikte bunların olması gerekiyor bence;)

1|0
    0|0
  • ruhuda temiz dürüst olması lazım

0|0
    0|0
  • ne yapsın garibim oda kendini böyle tatmin ediyor bu onun kişiliksiz biri olduğu anlamına gelmez.yaşamak istediği zevkleri çevresel nedenlerden dolayı gizli yapmak zorunda kalıyor.tabi bu bekar olduğu için doğal karşılanabilir fakat evlenince söz konusu bile olamaz.ne fantezisi varsa beyiyle yapsın:)

1|0
    0|0
  • kendini tatmin ediyor işte .İnternet sanal dünyada bastırılmış duyguları rahat bir şekilde ortaya çıkarıyor..

Ne alakası var ruhu o* olmasıyla?

1|0
    0|0
  • Peki yaptıklarını senle veya başkalarıyla da mı paylaşıyor.

0|0
    0|0
  • öylesiyle karşılaşmak bile istemem ...ben hep bekareti ruhunda arıyorum ... eşine bekaretini kaybederse böyle bir kız, çocuklar ya postacıdan olur ya da tüpçüden ...

0|0
    0|0
  • oyle olacagına bakıre olmayan fakat ruhen duzgun bırını tercıh ederım aldatmak sadece bırıyle yatarak olmaz

0|0
    0|0
  • dindar ve kapalı bir ailede yetiştiysen durum böyledir...

mesela ben bakireyim kız arkadaslarım oldu ama ilişkiye girmedim...

cinsellik adına herşeyide konusurum...

bu neden kaynaklanıyor bastırılmış duygulardan...

benim gibi olan insanlar evlenince veya sınırları olan bir sevişme yasadığında sakinleşir...

mesela ben sevişmek isterim ama ilişkiye girmem. çünkü eşimle yaşamak istiyorum o anı...

diyebilirsin ki o kızdan farkın yok ama bende boyleyim.

0|0
    0|0
  • Aklında ve yaptıklarında böyle şeyleri yaşaması ve düşünmesi daha da feci bir hal ilerisini düşünemiyorum bile.

0|0
    0|0
  • ruhunu beceriyoruz canım.elindeki ile yetinmeyi bilir anadolu erkeği...

0|0
    0|0
  • o maalesef toplumsal durumdan kaynaklanan bir sonuç. bekaretin önemli olduğu kızlara küçük yaşta öğretildiğinden onlar da bekaretlerine zarar vermeden diğer her şeyi yaşıyorlar. evleneceğimiz kadın bakire olduğunda bunları yapmadığını bilemeyiz. ben ne bakire kızlar tanıyorum, telefonda da yapıyor, kamerada da yapıyor, gerçekte eline, ağzına alıyor, anal da yapıyor. ama bakire.

bilmiyorum belki karakterinden belli eder biraz.

0|0
    0|0
  • kesinlikle ve kesinlikle o kız sensin senden başkası değil o kız merak ettiğim neden başkası adına bu soruyu sorduğun nasıl olsa gizli sormussun cinsellikten bu kadar korkarsan hayatında hep yanlıs ilişkiler kurarsın

1|0
    0|0
  • bastırılmış duyguları bir şekilde dışa vurmak zorunda buda onun yöntemi ,cinselliği daya yakından yaşadığı takdirde bu olay geçer o arkadaşinda.büyük bi problem değil bu bence

0|0
    0|0
  • Kız tertemiz, nesi var ki <333üç

0|0
    0|0
  • onemlı olan sadece bedenen degıl fıkrende ne oldugudur bu kız bellıkı yoldan cıkmıs ama sadece sanalda fırsat bulamamıs yoksa reelde de yapar yapacaıgnı ve asla bu kadına guvenmem neden evlenırım

0|0
    0|0
  • Kavun degilki koklayip alalım

0|0
    0|0
  • sorun olabilir belki o yaptıklarından vazgeçir onu yoksa bedenende bakire kalamıcak. r

0|0
    0|0
  • artık beyni bakire olsun diyenlerdeniz...

0|0
    0|0
  • onun yakında kızlık da elden gider merak etme sen belkıde gıtmıstır coktan da uyutuyodur ınsanları

0|0
    0|0
  • Sevgilinizi İyice Araştırın Kişisel Bilgisayarına Girin Dolaştığı Sitelere Bakın vs ..

0|0
    0|0
  • bu bakiremi şimdi...bakirelik bacak arasında değildir...bekaret o...bakirelik başka bişey

0|0
    0|0
  • Vajinasına penis girdikten sonra rahatlar diye düşünüyorum. Belli nedenlerden ötürü kendini frenliyor. Bekaret aile toplum v.s gibi baskılar onu bu yöne itmiş bu tip bir yönelmede tatmin olmaya çalışıyor. Yani 4 gözle evlenmeyi beklediğine eminim.

0|0
    0|0
  • bence bakire demek sadece baca arasına girilmemiş demek değil. kendisininde biraz aklı basında ve mantıklı olması lazım. zaten böyle birşey yapıyorsa benımle hiçbir işi olmaz ne bok yersede yesın benden uzak olsun. zaten toplumumuzda bu tarz seylerin olmasının sebebi kişinin kendini tatmin etme ve ailesinin onun kişiliğini değiştirme cabasıdır. cocuklugmuzdan beri ailemiz kendi istedikleri gibi büyütmek istiyolar onu yapma bunu yapma bunu yap sunu yap diye kendılerı yonlendırıyo bu sekılde yetısıncede kendı ısteklerı farklı ısteklerle karısıyo ve milletle ilişki kurup bu tarz seyler yapa biliyorlar.

0|0
    0|0
  • Alırım. Evlendikten sonra da devam ederse kulan at yaparım. Ama gene bana yazık yaa :(

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bekarken bunları yapan birisi kızlık gittiklten sonra herşey yapar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...