Ben bu kıza güvenip prezervatifsiz ilişki yaşasam mı?

(erkekler kardeşler yorum bekliyorum) arkadaşlar 2 ayadan beridir internetten tanıştığım sonrada çoğunlukla telefonda konuşarak tanıdığım yurt dışında yaşayan kız beni görmek için geliyo..kız otelden uçak biletine kadar herşeyin parasını kendi ödedi..şimdi yanlış anlamayın ama internette tanıştık ve kızın resimleri ve telefon görüşmelerimz haricinde ortada başka bişey yok..ve buraya geldiğinde muhakak sex yaşıycaz..

ben bu kıza güvenip prezarvatifsiz ilişki yasaşm mi ? yoksa her ilişkide prezervatif kullansam mı ?

siz olsanız ne yapardınız ?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Bence bunu onunla konusmalısın,tedbırı elden bırakma yıne de

0|0
    0|0
    • nasıl konusmalıyım ?

• Battı balık yan gıder hesabı kullanma bır kere oluruna bırak

• hahahaha :D dogru dıyosun galıba :D

1 kereden bısey olmaz derler..bakalım dogrumu derler gorucez

Kızlar Ne Diyor 3

• sex yapmanız şart mı, kız oralardan ta bunun için mi geliyo

0|1
    0|0
    • hayr ama aramızda ılla kı gececek bole bı durum

• doğrudürüst tanımadığın birisi aman dikkatli ol hatta prezervatifi geçtim kendin için dikkatli ol.

neler olacağı hiç belli olmaz organ mafyası falan allah korusun

0|0
    0|0
  • kıza güven ve prezervatifsiz ilişki yaşa, herkes senden kurtulsun... soruya bak ya :). yaş da 25-29 arası yazıyor. ilginç.

1|1
    0|0
    • Bu arada şaka maka kadın seni erkek fahişe yapmaya geliyor, ücretini bile ödemiş her şeyin :D. acaba önce kaç safı kullandı bıraktı :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Kız senle çevirdiği filmi nerede yayınlayacak.

0|0
    0|0
  • Condom şart aga yurtdışındakilerin genel oyunu bu hamile kalırlar aldırmazlar çocuğu böylece türkiyede yaşama şansına kavuşurlar.

Anlicağın prezervatif yoksa başına bela alabilirsin.

0|0
    0|0
  • şapkasız çıkma abi ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...