5 yaşlarındayken demir bir direkten düştüm sizce bu düşme bekaretimi zedelemişmidir?

Sizce bisey olmusmudur hep aklimda soru isareti olarak kaldi kanamam olmustu fakat sivri bisey yoktu dustugum yerde oyle hatirliyorum yardimci olursaniz sevinirim.

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Kalçan kırılmıştır :S
    O olmadıysa beynin sarsılmıştır baksana çalışmıyor :/

0|0
    0|0
  • Saçma

0|0
    0|0
  • Bişey olmamıştır

0|0
    0|0
  • bişe olmazz

0|0
    0|0
  • Cocukluguna inmem lazim...
    Yav sacmalama biz nerden bilelim bozulmusmudur... icine kacmadiysa bisi olmaz gerdekte bile ugtasip yapamayan. erkek var kolay kolay bozulmuyo. O

0|0
    0|0
  • sen hatırlamıyorsan ailenden biri hatırlamıyormu hiç dr felan götürmediler mi

0|0
    0|0
    • Anneme sordum oda pek net hatirlamiyo nerden cikti bu dedi kananam cok oldugunu hatirliyorum dedim yok oyle bisey dedi oyle olsa doktara goturuduk dedi bilmiyorum acaba yanlis mi hatirliyorum

• ailen hayır demiş yalanmı söyler annen dediği gibi kadın doktora götürürdü... beynını mesgul etme böyle şeylerle...

• Doğru söylüyosun

• Hayır girmesi lazım 2-3 cm cismin

0|0
    0|0
  • bir şey olmaz

0|0
    0|0
  • aç bak aynada

0|0
    0|0
  • Kaç feetten düştüğüne bağlı...

0|0
    0|0
  • giştmiştir

0|0
    0|0
  • direğin üstüne mi düştün abla?

0|0
    0|0
  • bence kafanı bir yerlere vurmuş olma ihtimalinde var kafan pek normal gelmedi bana :D

0|0
    0|0
  • Yok hııamına bisikletten düştüm değilmiydi o

0|0
    0|0
  • hem bekaret ergenlik çağında adet görünce oluşur canım

0|0
    0|0
  • gormeden bısey dıyemem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yüksek bir yerden düşme nadir de olsa zarın zedelenmesine veya yırtılmasına neden olabilir. Fakat böyle bir durumda kanamanız olurdu büyük ihtimalle. Kanama hatırlıyor musun

0|0
    0|0
  • Olabilir nerden bilelim

0|0
    0|0
Yükleniyor...