Genital bölgem kafama takiliyor :( ?

Arkadaslar benim genital bölgemde ic dudaklar sarkık boyle yumusak :/ bu durum ilerde evliligimde problem olur mu kocam benden tiksinir mi :(

0|0
3|32

En İyi Erkek Görüşü

• Kocan olacak kişi seni severek evlenecek vajinana bakıp aşık olmadı sonucta sana evlilikte böyle şeylerin dert edilmesini hiç mantıklı bulmuyorum. Sorun olacagını da sanmıyorum acıkcası zira kaç çeşit vajina var ve bir cok insan eşinin vajinasını görmeden evleniyor. Aynı şey erkek içinde gecerli kimse cinsel organını dert etmemeli bence eger ki olay evlilige gelmişsse zazten onemli olan penis vajina degil sevgi saygı güven sadakat olmustur.

2|2
    0|2
    • Evet haklisin aslinda ama ben boyle seyleri nedense cok dusunuyorum. Mesela agdadan sonra tuylerin bidahaki agda surecine kdr ufak cikmaya basliyorlar hani agdayla alinamayack kadar kucuk oluyor ama goruntu kirliligi oluyor. Onlarin tam oyle oldugu vakit esim birlikte olmak isterse yani beni igrenir falan diye dusunuyorum :/

• Haketti :)

• Teşekkür ederim tekrardan :)

Erkekler Ne Diyor 31

• Cinselliği güzel yapan şekiller değil duygulardır.. Özellikle evliliklerde.. O hissi karşı tarafa verdikten sonra gerisi sorun değil, böyle bir şeyi kafana takma..

1|0
    0|0
  • ya neden tıksınsin alakası yok ben sahsen durcam esıme o bolgesıne bakıp ıncelıyecem yok olmadı begenmedımmı dıyecem bence hıc kafana takma ınan bana

0|0
    0|0
  • Kişiye göre değişir tiksine bilir bunu yaşayıp göreceksin kimiside bilgisiz olur sanırki bu uzun zaman ilişkiye girmiş ve sarkmış aklında hep soru işareti olur.. birde hem seni sevip ama ilişki konusunda geri durur ve dışarıda kaçamak yapar sende razı olmak zorunda kalabilirsin...

0|0
    0|0
    • Sacmalama neden oyle dusunsun ya :( bak simdi icime kurt dusurdun. Ben bakireyim iliskiye girdigimi falan nasil dusunebilir.

• Emmesi harika zevkli olur ama

• Jole kıvamında yumuşacık

• Tiksinilecek bir durum yok.

0|0
    0|0
  • neden olsun. saçmalama.

0|0
    0|0
  • Avantajlı olduğun zamanlarda olur o vajinayla

0|0
    0|0
    • Mesela

• Yooo asiri kaygan aksine

• Demek ki spesifiksin bu konuda. Bence tam şu an artı yöne geçtin

• tıksınmez görünce dayanamaz zaten

0|0
    0|0
  • Oranın şeklinden ziyade senin performansın etkili
    Eğer sen sadece yatıp kocaanın üşünü bitirmesini beklersen o olmaz adamı uçurman lazım
    Sen adamı uçur isterse oran leğen gibi olsun sorun olmaz

0|0
    0|0
  • Niye tiksinsin

0|0
    0|0
  • Görelim önce.

0|0
    0|0
  • Çok sarkık olmasın da bulldog köpeğinin yanakları gibi.

0|0
    1|0
  • Belki oyle sever esin , bilemeyiz

0|0
    0|0
  • Rahat ol... buluncaya kadar 10 takla atiyoruz. Hiçbir sorun yok

0|1
    0|0
  • sacmalama

0|0
    0|0
  • Plastik cerrah diye birşey var değil mi?

0|0
    0|0
  • Sorun olmaz evlendiğinde eşin beğenir itici değil bana göre

0|0
    0|0
  • olabilir kişiden kişiye değişir

0|0
    0|0
  • kestir hastanede yapıyolar

0|0
    0|0
  • Yoo guzel emilir iste

0|0
    0|0
  • bence daha cazip böylesi

0|0
    0|0
  • Yok be rahat ol vajina görme hevesiyle atlar merak etme

0|0
    0|0
  • fotosu olsa yorum yapardık:)

0|0
    0|0
  • yalamaktan hoşlanır bence

0|0
    0|0
  • tiksinmez dert etme fiziğin iyi mi

0|0
    0|0
  • Merhaba ! Ben Haydar Dümen. Görüp incelemeden sağlıklı bir yorum yapamayacağım.

0|0
    1|0
  • Hoşuna gitmiyorsa vajina estetiği yaptırabikirsin ve evet hiç hoş durmuyo zannetmiyorum ama cinsellikten soğumasa da eşin oral ı flan unut bence

0|0
    0|0
  • neden tiksinsin ki

0|0
    0|0
  • Sıkıntı yapma bu turk erkegine ne versen gider 😊

0|0
    0|0
  • kararma yoksa hiç sorun değil

0|0
    0|0
  • Evlilikte vajinanın kaliteli çıkması artık şans meselesi, bakalım şansımız bize ne verecek:Sarkık mı, siyah mı, ince dudak mı yoksa pembe, toplu, kalın dudak mı olacak...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 3

• Severse hayir

0|0
    0|0
  • bndede var bu durum :(

0|0
    0|0
  • 5 cmlik cukuyle otursun kendisinden igrensin o. genetik bir durum sendeki elinde olan bisey degil. dert etmemelisin.

2|0
    0|0
Yükleniyor...