Kızlar, Teyzemin 16 yaşında bir oğlu var sünnet olmadı olmakta istemiyor nasıl ikna edebiliriz?

Teyzamin kocası yaklaşık 6,7 yıl önce rahmetli oldu. Durumları pek iyi değil annesi söyledi sünnet ettirmek istiyorum ama durumum el vermiyor biz karşılayalım dedik masrafları ama çocuk yanaşmıyormuş nasıl ikna etmeliyiz ne söylemeliyiz?

Güncellemeler:
Teyzemin kocası yaklaşık 6,7 yıl önce rahmetli oldu. Durumları pek iyi değil annesi söyledi sünnet ettirmek istiyorum ama durumum el vermiyor biz karşılayalım dedik masrafları ama çocuk yanaşmıyormuş nasıl ikna etmeliyiz ne söylemeliyiz?
Teyzemin kocası yaklaşık 6,7 yıl önce rahmetli oldu. Durumları pek iyi değil annesi söyledi sünnet ettirmek istiyorum ama durumum el vermiyor biz karşılayalım dedik masrafları ama çocuk yanaşmıyormuş nasıl ikna etmeliyiz ne söylemeliyiz

0|0
5

En İyi Kız Görüşü

• Şey onun, karar onun, üzerine fazla gitmeyin, Büyüyünce karar verir

0|0
    0|0
    • 16 yaşında ama daha ne kadar büyüyücek.

• Olsun. Her yaşta sünnet olur. 18 e varsın, o zaman daha da idrak eder durumu.
      Yani piskolojik hazır değildir

• farklı bir bakış açısı saygı duyuyorum.

Kızlar Ne Diyor 4

• Kızlar sünnetli sever derseniz koşa koşa olur bence ama 16 yaşında çok zor iyileşir yaa. Bir de insanlar ne der endişesinden de olmak istemiyordur yazık.

1|0
    0|0
  • ooo baya geç kalmışlar artık çok zor

0|0
    0|0
    • neden geç olsunki

• Allah yardımcınız olsun

• saolasın teşekkür ederim

• Fransa'da genel anestezi yapiyorlar sizde oyle isteyin buyuk oldugu icin

0|0
    0|0
  • Acimayacagi konusunda ikna edin. cok basit birsey deyin. yani kandirmaya calisin.

0|0
    0|0
    • Çocuk babasız büyüdüğü için biraz huysuz konuyu konuşmaya bile fırsat vermeden ters tepki veriyor.

• Bir keresinde ben konuştum söyledim korkuyorum dedi ergenlik çağında şu an yaşım çok büyük olmam diyor.

• Ben olsam soyle ikna ederdim. uyusturucaklar acimayacak falan derdim

Yükleniyor...