Sürekli kabız olan bir kızın kızlık zarı zedelenebilir mi?

Sürekli kabız olan bi kızın kızlık zarı zedelenebilirmi. içimde öyle bi şüphe var büyük tuvaletten sonra bi kaç damla kan gelmişti vajinamdan çok korkuyorum vajinamın yapısıda farklı görünmeye başladı bana :( bu yazda evlenicem ilk gecede kan gelmesse ne derim bilmiyorum :/

0|0
9|23

En İyi Kız Görüşü

• akut kabızlık pek çok sayıda kadında mevcut olan bir durum. için rahat olsun. kızlık zarı o kadar da kolay yırtılacak bir şey değil. ayrıca bir bayana şunları düşündürten toplumun da allah belasını versin

5|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Kızlık zarı , olması gereken kanalda 2 cm kadar içerdedir, naparsan yap , herhangi birsey normal girişten en az 3 cm ilerlemediği sürece ona birşey olamaz. Büyük ihtimalle aşırı zorlanmanın diğer tarafta yarattığı kılcal yırtılmalar bunu yapan , ya da hemoroid hazırlığı var. Kabızlığına çare ise lifli yiyecekler tuketmen, yani pırasa ıspanak fasulye gibi şeyler.

İlk gece konusunda da her kız gibi 1 hafta önceden bir muayeneden geçirtir, hasar raporu alırsın elinde kapı gibi bir de belgen olur. Hasar varsa da doktor önerisini zaten oracıkta sunar.

1|0
    0|0
  • o kan vajinadan gelmiyor makttan geliyor ve not arkadaşım hemeroidin yani basurun hayırlı olsun basur olmuşun sen

2|0
    1|0
  • Kabızlığın başka yan etkileri var.Hemorodi,fissür gibi.Posalı ve lifli gıdalar alarak kabız olmamaya çalış.

0|0
    0|0
  • farklı bır delıkden cıkıyor orayla ne alaka azımle sıcarsan sadece betonu delersın bu kan buyuk ıhtımalle anusden gelmıstır fark etmemıssındır... zorlamadan dolayı bagırsakda tahrıs olduysa...

beslenme alıskanlıgını degıstır sıvı gıdalar ve su tuket corba ıc kabız yapıcak gıdalardan kacın bır sure...

1|0
    1|0
  • Zedelenmez zedelenmez

0|0
    0|0
  • Kızlık zarına birşey olmaz ama popoyu dağıtırsın. Anüste çatlak olabilir.

0|0
    0|0
  • ya.. bu ne sacmalık ıkınmayla klozet delinir ama? kızlık zarı patlarmı ? sizcede mantıksız değilmi ? :) sordugun sorya gel bune la...

1|0
    0|0
  • İlk 6 ay anne sütü çok önemli ya :(

0|0
    1|0
  • sen yanliş görmüşsündür yaa kabız oldugun için anüsünden gelmiş olabilir kan vajinanın yapisinda ne gibi değişim gördün...

1|0
    0|0
  • Ikınmaktan bekaret kaybedersen literatüre girersin söyliyim

2|1
    0|1
  • gerçekleri söylersin kabız oldum ondan bakireliğim giti dersin yerse artık yok inanmazsa yapçak bişey yok senin adına :)

0|0
    0|0
  • KS de tüm erkekler jinekolog zaten ...

0|0
    1|0
  • Bambaşkaymışsın..

0|0
    0|0
  • hiç ilgisi yok...

0|0
    0|0
  • yok olmaz öyle bişey vajinaya bişey girmedigi sürce kızlık zarın bozulmazzzzzzzzz

0|0
    0|0
  • zannetmiyorumm

0|0
    0|0
  • bol su iç...

0|0
    0|0
  • yok bir şey olmamıştır korkma

0|0
    0|0
  • hayır tabi

0|0
    0|0
  • tuvalet fırçasını vajinana sokmadıysan bişey olmaz..

1|0
    3|0
  • :D hahahahah kızma ama duydugum en komık soruydu

1|0
    2|0
  • Yok daha neler diyorum ohaaayoooo sana :)

0|0
    0|0
  • doktora git yada müshil kullan bozulması mümkündür bu yolla

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• bacım kabızlıgın için bekaret korkunu da al bir doktora görün.

1|0
    0|0
  • anal yap kabız olmassın:)

0|1
    4|0
  • Anüsle vajinanın yerini öğrenirmisin ilk önce.

0|0
    1|1
  • ohhaa be kardeşim kızlık zarın anüsünde değil vajinan da, sorun yok yani...

1|0
    0|0
  • Hayat cok garip :(

0|0
    0|0
  • kara üzüm çekirdeği tozu al eczaneden ertesi gün kabızlık sorunun gecer

0|0
    0|0
  • Benimde yaza düğünüm var. Hiç ilişkiye girmedım ilk gece kan gelmemesınden o kadar çok korkuyorum ki ödüm patlıyor..

1|0
    1|0
    • işte toplum baskısı

• nie ilişkiye girdin mi sen

• Hayır girmedım. Sadece korkuyorum ya kızlık zarım doğuştan yoksa ya kendılığınden bozulmuşsa saçma saçma takıntılar. Kız olmak zor çok zor hemde...

• Bendede hep o korku vardır, hiç cinsel ilişkiye girmememe rağmen erken regl olursam bozuldu zannedıyorum. Toplum baskısı korkusu olabilir mi acaba..

0|0
    0|0
Yükleniyor...