Sevgilime hep cinselllik konuşmalı mıyım sizce?

Erkekler sizce sevgilime hep cinsellik konuşmalı mıyım. Yane hep acıyım mı bu konuyu konuşmak için? Siz ister miydiniz sevgilinizin cinsellik konusunu açmasını? Ne hissederdiniz? Sizde açmalı mıyım bu konuyu eğer istiyorsam? Ben çok istiyorum ama ..

Güncellemeler:
Yane aciyim öyle mi? Benim hakkimda kötü düsünmez? Bazen aciyorum*konu kapaniyor nasil kapaniyorsa sanki konusmak istemiyormus gibi geliyor bana... Bugun konusduk ama :)

0|1
0|15

En İyi Erkek Görüşü

• "Güncelleme: Yane aciyim öyle mi? Benim hakkimda kötü düsünmez? Bazen aciyorum*konu kapaniyor nasil kapaniyorsa sanki konusmak istemiyormus gibi geliyor bana... Bugun konusduk ama :)"

Aç aç utanıyordur belki ne diyeceğini bilmiyordur zaman tanı ama vazgeçme

bi cinsellik dergisi almasını iste

cinselliği anlatan dergi ya da kitap alabilirsen sen al

ya da aranın iyi olduğu birine rica et

o da olmadı internette bilgilendirici siteler var

bahsettiğim yayın ve siteler p***no falan değil

İnsanların cinsellik halkkındaki sağlıksız bilgisizliğini yenmeleri için ciddi kaynaklardan bahsediyorum

sen bunu normal kabul edip adım adım aşama aşama onunla konuştukça

emin ol zamanla o da alışacak

çok mutlu olacaksınız )))

0|0
    0|0
    • Ilk baslarda hep acardi konusmak isterdi. Ama simdi ben aciyorum bazen ... Zaten kendi hep diyor canin ne zaman istiyorsa ac konuyu. Bazen acincada konusmak istemiyormus gibi geliyor bana .. Bugun cok güzel konusduk :)

• :::::) aynen devam o zaman :::)

Erkekler Ne Diyor 14

• İstiyorsan elbetteki açacaksın.Sevgili ile rahat olamıyacaksan , nerde kaldı sevgili anlayışı.İstediğin an , istediğini konusup,bunu rahatça ifade etmelisin.Ha tabi bu birazda ilişkinizin aşamasına bağlı.eğer sınır yoksa arada , bir problemm yok demektir.

0|0
    0|0
  • aç o da çok sever )))

açılması konuşulması lazım

0|0
    0|0
  • konuşmaktan ziyade hareketlerinle belli et... onu öperken hızlı hızlı nefes al...dekolteyi aç...orasına burasına yanlışlıkla oluyormuş gibi dokun...vs...

0|0
    0|0
  • Herşeyin bir sınırı var sonra adamı cebi delik gezdirecen.

0|0
    0|0
  • çok fazla konuşma tadınız kaçar herşeyi yeri ve zamanına göre yap üstün körü konuş konuyu kapat

0|0
    0|0
  • Hep Konuşma... Ara Ara Konuş ki Bir Önemi Olsun... Sık Yapılan Şeylerin Değeri Kalmaz...

0|0
    0|0
  • hep konuşulsun isterim tabi havadan sudan konuşacağımıza o konu daaha mantıklı

0|0
    0|0
  • Eğer beraber olmuyorsak açmasın

0|0
    0|0
  • Arada sınırları kaldır herşey gibi cinsel konuşma da çok normal

0|0
    0|0
  • Açmalısın bencede sonuçta hem erkeğin hoşuna gider :)

0|0
    0|0
  • konuş konuş nereye kadar, bence işi icraata dökün, gidin sevişin, sonra daha rahat konuşursunuz hem

0|0
    0|0
  • Bence her dakika cinsellik konusunu açma konu oraya gelirse çekinme konuş bu konuyu açmak yada kapamak için çaba harcama

0|0
    0|0
  • konuşma sakın.biz bi başladık konuşmaya konuşmaların yüzde 90 ı bu konu oldu

0|0
    0|0
  • evet ben isterim güzel olur ama çok olursa eskisi kadar zevk vermez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...