• Sor
  • Bence

İlk gece bakire kıza nasıl yaklaşmalı?

Merhaba arkadaşlar sizce bakire bir kız ilk gece yeterli ön sevişme sağlandıktan sonra ilk giriş için yavaş mı olunmalı çok değil ama ilk biraz... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Çok önemli bir soru sormuşsunuz. her gencin bunu bilmesi gerekir. Sadece giriş kısmı değil. gerdek gecesi neler yapılmalı yeni evliler birbirlerine nasıl davranmalı, ilk gece ilişki yaşanmalı mı ve daha bir çok soruya cevap mahiyetinde bir yazım var. Profilime girerek bu hususta dinimizin yaklaşımını oradan okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz. kısa bir alıntı buraya yapıştırıyorum: "Bekâretin izâlesi (kızlık zarının bozulması): Normal vasıfları taşıyan kız ve erkek için, bunun bir zorluğu olmaz. Yapılacak iş; sevgi oyunlarıyla temas ortamı hazırlanır, gelin o safhaya geldikten sonra, yani vajinası yeteri kadar ıslanınca,damadın üstten aşağı hafif kuvvette bir zorlamasıyla gerdek ilişkisi tamamlanır. Kız uyarılamaz, kaygan sıvı gelmezse, bir merhem kullanılmalı. Cinsiyet organlarına bir miktar vazelin sürmek bu işi kolaylaştırır. Kızlık zarının yırtılmasında, kanama ve acının hafifletilmesi için eşlerin yatakta alacakları pozisyon önemlidir. Bunun için, genç kız bacakları ayrık ve dizleri bükülmüş vaziyette sırt üstü yatmalı; erkek diz ve dirseklerinin desteğini kullanarak, penisini eşinin döl yoluna üst taraftan ve üst kenarı boyunca, aşağı doğru kaydırarak koymalıdır. Burada cinsiyet organının hazneye girişinde, eşinin hazne ağzının tabii açıklığı yardımcı olur. Bu esnada zar gerilir ve yapılan basınçla, genellikle iki yerden ve arkaya doğru yırtılır. İşte, sözü geçen hafif ağrı bu anda, zarın direnci ile erkeğin penisinin yapacağı zorlama karşı karşıya geldiğinde duyulur. Böyle bir durumda genç kızın kalçalarını küçük bir hareketle kasarak eşine yardımcı olması iyi olur. Aslında temas öncesinde, genç kızın cinsi bakımdan başarılı bir şekilde uyarılması, temasın her iki taraf için de kolayca meydana gelmesi için yeterlidir. Cinsel tatmine erişen genç kızın ve erkeğin cinsel organlarında, girişi kolaylaştıracak kaygan sıvılar salgılanır.Vazelin kullanmak birleşmeyi kolaylaştırır. Ama asıl çözüm, temas öncesi hazırlığın ideal şekilde yapılmasıdır. Kadın, okşama ve sevişme ile hazır vaziyete gelmiş olmalı! Bu olursa, başka bir tedbire ihtiyaç duyulmaz.Tahriş, acıma gibi hallerde, sonraki temaslar için 1-2 gün ara vermek iyi olur. Ama bu da şart değildir. Karşılıklı istek varsa, ertesi gün veya birkaç saat sonra temas yapılabilir. Aşırı istek acıyı hissettirmez. Zarın yırtılmasıyla gelen kan durmazsa telaşa mahal yoktur. Genç kız sırt üstü vaziyette dizlerini kaldırıp bacaklarını kasarak bitiştirirse, kanama çoğu zaman kendiliğinden durur. Nadiren de olsa durmayıp aktığı da görülür. Gerçekten de cinsi temasa her iki tarafın da ruhen ve bedenen çok iyi hazırlanmış olmaları, erkeğin eşini başarılı bir şekilde uyarması ve her ikisinin de cinsi heyecan bakımından tatminkar bir seviyeye çıkmaları halinde neredeyse hiç acı duyulmaz. Aşırı heyecan, aşırı zevk ağrı hissini ortadan kaldırır... "

Kızlar Ne Diyor 2

• soruyu okuyunca utandım.ama niye utandım onu bilemiyorum..neyse birazdan bunu bilen erkeklerden cevap gelir belki..:)

• bayanlarında görüşü çok önemli sonuçta olan ona oluyor canının yanmaması benim için çok önemli

• Öncekileri Göster
    • abuk subuk soru sormak istemiyorum sapık değilim ama öğrenmek bilmek istiyorum kötü niyetle birşey sorup paylaşmıyorum yada sapkınlık olsun diye cevap verenede vermeyenede teşekkür ederim 25 yaşında bir erkek bazı şeyleri merak eder sapık olmadanda bir çok güzel bilgi edinilebiliyor

• yok sapıkca soru değil.normal bir soru...ben yazarsam olmuyor..

• Bi bayan olarak tavsiye edebileceğim tek şey yavaş olman gerektiğidir. Yavaş olmazsan acıyabilirve kız korkar.. Heralde ilerde kızın vajinismus olmasını istemezsin..

• ya kızlık zarı esnekse yavaş girdiğinde bozulur mu

• Bozulur heralde bilmiyorum.. Sonuçta millet hart diye hemen sokmuyodur..

Erkekler Ne Diyor 10

• ilk gece tam bir ilişki yaşanacak diye birşey yok. ama yaşamak istenirsede yavaş olmak herzaman iyidir. santimlerle falan uğraşıp ölçüp biçmene gerek yok. yavaş olmak kesin çözüm.

• partnerinin seni yönlendirmesine kulak ver ilerledikce acıyomu diye sorarsın

• akışına bırak..kızı zorlama onun istekleri doğrultusunda ilerle..hatta istemiyosa ertele.

• bakire karı kaldı mı ki :/

• mümkün olduğu kadar yavaş ve anlayışlı olunmalı...vaktin bol olduğu hiç unutulmamalı..varılan her noktadan ileriye daha yavaş gidilmeli...

• sıkıcı bir soru. ilk gece ilişki yaşanacak diye bir kaide yok.ateşli bir ön sevişme yapılabilir ve iki insanın birbirine alışmasını sağlanır. eşin gerçekten bu ana hazır olduğunu hissederse ona göre hareket edesin.sonuçta burada özel bir an yaşanıyor. hiç bir şekilde o insanı seksten soğutacak bir harekette bulunulmamalı.

• merak etme kardeş kız sana yolu göstericektir o gece

• bu zamanda asıl sorun bakire kız bulmak mesele :D Bulduktan sonra gerisi gelir sorun etme :D

• partnerinin seni yönlendirmesine kulak ver ilerledikce acıyomu diye sorarsın

Yükleniyor...