Anal da kanama nedeni nedir?

Girmedi zorlamadık bıraktık. Neden kanama oldu? Düzgünce yazın lütfen.

0|0
2|15

En İyi Kız Görüşü

• Çatlamış olabilir çok yoğun bir kanama olmadıysa normaldir sorun etme rahat ol

0|1
    0|0
    • 1 kere kanama oldu ve çok azdı biraz da sizlama vardı ertesi gün geçti

Erkekler Ne Diyor 15

• Girmedi derken birazı girmiştir mutlaka kanama olduğuna göre?

0|0
    0|0
  • Gotünün damarını çatlatmıştır :D

0|1
    0|0
  • horoid vardır sende orası patlamistor zorlanmadan ayrıca. kan demişsin bu yolla çok çeşitli astslik geçer. Hepatit aids gibi bulamayınca ya da test olun

0|0
    0|0
  • Kılcal damarlar hasar görmüş, korkmana gerek yok, bol krem kullanın ve sabırlı olsun partnerin, yavaş yavaş alıştırarak girsin

0|1
    0|0
  • hemoroid in vardır belki ya da çatlama yapmıştır girişi. kanama olabilir bu sebeple.

0|0
    0|0
  • hemoroidin vardır kesin birde hak deliği dururken o delikte işiniz ne bidaha deneme bence çok zararlı

0|1
    0|0
    • Yaşım küçük o yüzden

• sen şimdilik klitorisini okşa öyle orgazm ol mutlu olmaya bak şeker kız ne dersin

• Ben oraları geçtim canım ya

• düzgün knu açmışta bide duzgn cevap beklio * kaşarı

0|2
    0|1
  • Damarlari catlattin gecmis olsun kaslar yirtildi ohh mis

0|0
    0|1
  • Anali birak Hakyola gir;))

0|1
    0|0
  • Basurun patlamış

0|0
    0|0
  • senbin delik dar zorlamışsınız ondan

0|0
    0|0
  • yırtılmıs

0|0
    0|0
  • G*t çatlamak üzereyken vazgeçerek doğru bir karar vermişsiniz. Partnerin biraz acemi galiba sende öyle sakin yavaş zarar vermeden yapın ayrıca partnerim altta olsun sen acıya göre üstüne yavaş yavaş otur daha etkili olur ve uzun bir ön sevişme yapın hatta sen ona oral yap o sırada ona arkanı dön oda kremle iyice yumuşatsın ve parmaklarıyla alıştırsın biraz dikkatli olun makat çatlağı sıkıntılı acemilik yapıp yırtmayın yırttırma g*tünü de kimseye ya da ustabiriyle 7 8 ilişki sonrası tamamen alışır acıdı diyede kendini kasma daha kötü olur acıyı değil onun zevk olduğunu düşün yine olmazsa yaz bn yardımcı olurum analı çok seviyorum bilgim çok bu konuda

0|0
    0|0
    • Yok canım o acemi değil benim ilk ilişkim ve haliyle dar ve heyecanlanip kasiyorum kendimi sonra da aciyo

• 1.5 ay oldu

• Dikkatli olun yinede tekrar aynısı olursa bırakın dvm etmeyin

• biraz zorlamışsınız ilk ilişkide biraz olması normaldir ama abartmayın. evde kendi kendine masturbasyon yap arkadan alıştır kendini. öyle yap.

0|0
    0|0
    • Teşekkürler

• Denemedim kendi kendime yapasim gelmiyor

• zaten sevgilin için hazırlanıyorsun. alıştır. pişman olmayacaksın. onunla birlikte olduğunda alacağın zevkten ve ondaki mutluluğu görünce zaten bırakmazsın daha :)

• Anusteki kilcal damarlar cok inceyse kanama olur bide kuruysa o bolge olabilir dogal

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yırtılma olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...