Anal sekste hamile kalmak mümkün mü?

Gizli Üye
nişanlımla anal ilişkiye girdik üç hafta oldu üç haftadır basım dönüyor midem bulanıyor ve hamilelelikten süphelenioruz ve çok korkuyoruz bugün hamilelik testi aldık ve negatif çıktı yalnız hala adet dönemime bi hafta kadar var hiçbir ağrı falan hissetmiyorum önceden belirtileri olurdu üç dört gün önceden şimdilik hiçbirşey yok ve korkuyorum testi yaptım ama içim rahat değil ne kadar güvenilir hamilelik testleri ve anal ilişkiyle hamilelik mümkünmü yani çok az bi ihtimal ama olur mu =( hiç böyle çevrenizde kalan varmı lütfen yardım edin
Güncellemeler
+1 yıl
şimdi asıl merak ettigim olmaz biliorum o kadar salak degilim ama çıkan spermin vajinaya sızma ihtimali ne kadar olabilir ki kızlık zarı engel mi hamile kalmaya
Anal sekste hamile kalmak mümkün mü?