Kapat

Bizim toplumumuza ahlaksız deniliyor?

Arkadaşlar bildiğimiz gibi gençliğimizin hali pek içler açıcı değil. Ben dahil olmak üzüre günde en az 2-3 kere bilgisayar başına geçiyorum. Ve ks ye giriyorum. Merak edip cinsellik bölümüne girdim ve şok oldum yani. Adam sevgilisine nasıl zevk vereceğini soruyor. Yani evlilik yok bişey yok. Tabi kendi kararları dır. Posta gazetesinde haydar dümenleri bilmem neleri okuyan bi gençlik yetişiyor. Sizce yabancı güçler amacına ulaşıyor mu yavaş yavaş. İngilizlerin en önemli lafı. " Türkleri yenmek istiyorsanız kurani kerimi ellerinden alınız ! " Sizce amaçlarına git gide ulaşıyorlar mı ? Dürüstçe soruyorum arkadaşlar cevaplayanlara teşekkürler

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• ahlak namus şeref haya kavramları bitiyor artık batılı gavur özentisi oluyor insanlarımız

1|2
    1|2

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu konuda hiç pozitif ve umutlu değilim.O sözü de ilk kez duydum.Yendiler bile bence.

0|0
    0|2
  • Ulaştılar bile gözlerini aaaaaçç

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 5

• Ne K.s'nin cinsellik parafında ne haydar dümenin köşesinde bir gariplik yok..Ne yabancı gücü,ne kuranı..seks ve cinsellik hayatın parçasıdır,herkesin bedeni kendine aittir,ve özgür iradesiyle istediğini yaşar;

1|2
    0|0
  • aklıma şu geldi

link

0|0
    0|0
  • millet kendi değerlerini kaybediyor ama her koyun kendi bacağından asılır kimin ne yaptığı beni ilgilendirmez

not: o cinsellik bölümü sorularının yarısı uydurma, hayal gücünü zorlamak isteyenler oraya gidiyor :D

0|0
    0|1
  • Geçen biri iş yerinde müdürüme vercem masada diyordu ve pozisyon önerileri falan alıyordu, artık temiz kız ne kadar kaldı bilmiyorum birçoğu seviyorum güveniyorum diye veriyor da veriyor böyleleri almayın kalsınlar ortada

0|1
    0|0
  • saçmaladığını düşünüyorum açıkçası.islam ülkeleri hep geri hep bir adım geride,hep geri kafalı,hep dar görüşlü,niye doğdum la bu ülkede?

1|2
    1|3
    • Temizlik gerilikse ben geri kalmayı tercih ederim

• Fatih Sultan Mehmet Han hazretleri birgun zekat vermek için şehrinde dolasmaya cikar. Uzun sure dolastiktan sonra zekat verecek kimseyi bulamaz. Cunku herkes zekat vazifesini yerine getirmistir. Fatih Sultan Mehmet kimseyi bulamayinca son çare olarak altin kesesini agaca asar ve altina su notu birakir. " Sevgili ihtiyac sahibi kardesim seni aradim lakin bulamadim. Hakkini helal et. Bu altin kesesinden istedigin kadar alabilirsin. Helal ediyorum. Diye not birakir ve o kese 3 ay orda asili kalir.

• Simdi bana söylermisin durust bi sekilde. O saydigin dinlerden hangisinin atasi boyle bi hareket yapar. ? Dürüst ol. Hangisi soyle hadi ?

Yükleniyor...