Boşaldığınızda ne kadar sperm çıkarıyorsunuz?

ben yaklaşık yarım çay bardağı çıkarıyorum ortalama bu sizde nasıl lütfen samimi cevaplar yazın merak ediyorum

0|0
2|14

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Yarım çay bardağıymış. Ulan şu türk milleti kadar sallayan bir millet yoktur arkadaş. Bende bir boşalıyorum stadyumu sel basıyor.

https://en.wikipedia.org/wiki/Semen Ortalama 3-4ml'dir bir insanda abartmayın.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 13

• bende 1 bidon bosaliom

0|1
    0|0
  • Değişiyor. Dediğin gibi yarım çay bardağı ortalamam. Daha çok olduğu da oldu. Daha az olduğu da.

0|0
    0|0
  • uffff bı dunya :SSS

0|0
    0|0
  • değişir o eğer 2-3 gün yapmadıysam çay bardağı dibi kadar yok günlük yapıyor ise m 2 -3 çay kaşığı

0|0
    0|0
  • Ölçü ince belliye giremi kalin belliyemi? :)

0|1
    0|0
    • küçük ince belli bildiğimiz kahvelerde olan çay bardağı işte :)

• Hiç çay bardağına tutmadim

0|0
    0|0
  • neden ölçüyorsunuz bunu
    önemli olan çıkan sıvı değil çıkan sperm sayısı

0|0
    0|0
    • sıvı ne kadar çoksa spermde o kadar çok olmaz mı o sıvılar sperm değil mi hem sanırım demek istediğin kaliteli sperm sayısı

• hayır değil o sıvı sperm sayısı başkadır sperm olmalı o spermler kaliteli olmalı

• Aynen bende de yarım çay bardağı rahat geliyor

0|0
    0|0
  • Bu ne kadar sıklıkla yaptığınla alakalı birde zevk alma durumuna gore değişir

0|0
    0|0
  • ben yatarak boşalıyorsam 7-8 defa heryer batıyor zaten ama ayakta yapıyorsam ılk4 fıskrıyor sonra kı 2 3 tane yavas yavas akıyor

0|0
    0|1
  • boşalma sıklığına bağlı olarak değişiyor mesela uzun bir zaman boşalmadıysanız spermler birikir ve boşaldığınızda bir fincanı rahat doldurur hemde koyu kıvamlı olarak

0|0
    0|0
  • Valla amca bir defa denedim yarısı dışarı firliyor zaten tuttufamiyrom bir türlü

0|0
    0|0
  • oyşş içerim onları ya çok tatlı

0|0
    0|0
Yükleniyor...