Cinsellik hakkında konuşmuyor musunuz siz yahu ?

Sevgilim 20 yaşında pek kız çevresi yok yani vardıda ben kıskanıyorum diye en yakın arkadaşıyla filanda konuşmuyor. Cinsellik hakkında konuşamıyoruz. Konuşmuyor daha doğrusu. Ayrı şehirlerdeyiz şuan zaten. Laf arasında p*rno vs. izlemediğini söyledi. Ben birşeyler diyince -ki direk cinselliğe girmiyorum- beni tersliyor bana böyle şeylerden bahsetme diyor. Ama şöyle şeylerde varki beni her aradığında hızlı nefes alıp veriyor ne oldu diyorum sesini duymak için aradım diyor bi süre sonra nefes alışverişi düzelince sohbet etmeye başlıyoruz yada beklesene bi video izlicem, kamera açsana diyor açıyorum, tamam açık dursun izleyip gelicem ben diyor. (o kamera açmıyor, bunu söylememin sebebi bunun hep böyle olması bişey izlicem kamera açsana..) Siz konuşmuyor musunzda biz garibiz anlamıyorumki beni neden tersliyor ? Terslememesi için ne yapmam gerekiyor ? Birşeyler yapıpta bana mı bahsetmiyor yada bahsetmesi için ne yapmam gerekiyor ?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• seninle evlenmek istiyor onun için bahsetmemeye çalışıyor. seninle eğlenmek olsa amacı, herşeyi konuşurdu seninle

2|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• gay olabilir, isteksiz olabilir, seni beğenmiyo olabilir. Daha birkaç madde var ama yazmaya üşeniyorum :) bundan konuşmuyo olabilir

0|0
    0|0
  • açık açık konuşmuyor belli ki utanıyor ama insan sevgilisinden utanmamalı. telefonda sesi nefes nefese kaldığında muhtemelen mast. yapıyor. aynı şekilde sen kamera açtığında da :( karşılıklı yaşamak varken neden tek taraflı yapıyor anlamak çok güç. açık açık konuş, ben seninle bunları konuşmak yaşamak istiyorum vs diye.

0|0
    0|0
  • Sende bence anormallik var çocuk gayet normal ,her insan nefes nefese kalır normal bişi :) illaki herkes p*rno izlicek die bişi yok adam allahtan korkuyor belliki :) Evlenmeden o iş olmaz zaten normal olarak üstüne gitme öyle bi çocuk bulmuşun biraz ona benzemeye çalış herkes öyle namuslu arlı olamaz :)

0|0
    0|0
  • bakıre mısın? daha once bırıyle berabr oldun mu yoksa bunun ılk olmasını mı ıstıyorsun bırakalm cocugu da senn amacın ne

0|0
    0|0
  • karışık durumlar var bence

0|0
    0|0
  • Sen normal yaklaşıyorsun da onun tabuları var belli ki işin zor.

0|0
    0|0
  • sanırım senle konuşurken sesin den tahrik olup masturbasyon yapıyoo :))

0|0
    0|0
  • malasef bu cocukla evlenecek kız degılsın

0|0
    0|0
  • Genc daha genc toy tecrubesız :)

0|0
    0|0
  • sevgilin tam bi salakmış :D sen kamerayı açıyosun , o kamerayı açmıyor ve video izleyip gelicem kapatma diyor öyle mi ? kızım sana bakarak mastürbasyon yapıyo bu dingil :D böyle çarpık ilişki mi olur lan, niyeti evlenmekse sana bakarak bu işi yapmaz, eğer yapıyosa da direkt sevişsin niye uğraşıyo, tam bi mallık .

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Konuşmak saçma, uygulamak dururken.

0|0
    0|1
  • ben erkek arkadaşımla cinsellik yaşıyorum. hiç öyle a nefes aldı, hmm acaba video izliyor mu diye düşünmüyorum. ikimiz de istediğimizde ihtiyacımızu gideriyoruz.

her erkek illa p*rnolar izlemez, bunu da bil. yani sevgilin p*rno izlemiyor diye anormal bir şey yok. sekse hazır hissediyorsan kendini, sevgilinle konuş.

0|0
    0|0
    • Beni konuyu açınca terslerken bunu yaparsam tekrar terslerse ? Bunu düşünüyorum..

• terslerse çok da üzerine gitme, demek ki o hazır değil... eğer seviyorsan bu haliyle kabul etmeye çalışırsın. o kadar da çok sevmiyorsan, senin ihtiyaçlarını da giderebilecek bir erkeğe gidersin.

Yükleniyor...