Vajinayi nasil temizliyorsunuz?

Dalin sabunla falan yikasak bir sey olur mu acaba :d

0|1
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• Sadece su kullanmalısin.. yanlış bilinen doğrular var maalesef.. vajinayı öyle yaratmış ki allah içinde bulunan milyonlarca laktobasil adi verilen bakterilerin işi bu.. kimyasal madde kullandığınız zaman bu bakterilere zarar verip öldürüyorsunuz... en güzel ve temiz yol sadece su ile yıkamak

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Özel intim ürünler hariç başka ürün kullanma o bölgede. İç kısımlara duş tutma bir de.

0|0
    0|0
  • bence su kullan sadece. Çünkü kullanılan kimyasal şampuanlar, jeller, köpükler malesef vajina da mantar, enfeksiyon gibi durumlara yol açıyor.. Ayrıca vajinayı çok temizlemekte yapısını bozar esnekliğini ve rengi kararmaya başlar... Suyla devam et kimyasal kullanma. Birde vajina içine su felan kaçırmamaya özen göster. Yüzeysel temizle suyla yeter.

0|0
    0|0
  • Sudan baska birsey olmamali.. su bile ph dengesini bozabilir... koku varsa doktora basvurun

0|0
    0|0
  • vajinayı sabunla yıkarsanız
    yararlı bakteriyi öldürüsünüz
    ve mantar gibi bulaşıcı hastalıklara
    savunmasız kalır
    suyla ama ılık olacak
    haşin değil yüzeysel

0|0
    0|0
  • Beton vibratörü ile temizle sen.

0|0
    0|0
  • Bahaddin abi kac kere dicem açma artık diye dedim ya sana sabunu içeri sokup çeviriyorlar diye :D

0|0
    0|0
  • Fıçıyı sokup iyice ovalayacan

0|0
    0|0
  • Alemsinnn yok daha neler... :))

0|0
    0|0
  • Bana getir ben iç dış dilimle yikarim; )

0|0
    0|0
  • Arap sabunuyla yika

0|0
    0|0
  • Kurutemizlemeye gönder :DASDAS

0|0
    0|0
  • zımparayla

0|0
    0|0
  • özel temizlik ürünleri var onun için

0|0
    0|0
  • sabunla

0|0
    0|0
  • Garantiden çıkar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sabun PH dengesini bozar, sadece suyla yıkayacaksın. vajina zaten kendi kendini temizleyen bir organdır sudan başka bir şey kullanma

0|0
    0|0
  • olmaz yıka. bn duş jelıyle yıkıyorum

0|0
    0|0
  • ekstra bir ürün kullanmaya gerek yok. vücudun için kullandığın duş jeli ile yıka. asıl önemli olan iç çamaşırı tercihi. cildinin nefes alabilmesi, kötü kokuları engellemek ve terlemeyi minimuma indirmek için %100 pamuklu çamaşır kullanman gerek.

0|1
    0|0
  • Vücut losyonuyla yıkıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...