Arkadaşlar penis bölgesinde bir kac siğil cıkmasinin sebebi nedir acaba? Hastalanma belirtisimi?

Arkdaşlar penis bölgemde bir kac siğil gördüm dayanamadim siktim svilce gbi cikti kanadi acaba bir hastalik belirtisimi yoksa normal bişeymi?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Aktif cinsel hayatın var ise Hpv deniyor zararsız siğiller yani ömür boyu vucudunda dururlar zamanla geçerler ve bağışıklık sistemin zayıfladığında tekrar cıkarlar ( bulaşıcıdır dikkat et )

Aktif cinsel ( cok eşilili ) cinsel hayatın yok ise büyük olasılık ile ter ve havasızlıktan cıkarki bircok erkekde vardır bu 1 ay gibi sürede geçmez ise asiviral tarzı kremler geçiriyor bilgin olsun dostum

0|1
    0|0
    • Aktif bir cinsel hayatım var evet bazen farkli kişilerde oluyor hpv duydum ama iilerleyen evrelerinde skıntı cıkariyormuş doktora gittim sadece gözle bakti bişey yok dedi mal bende üstelemedim ama arada sirada görüyorum bir zarari yok bana ne aci ne başka bisey ama kafama takiliyor bazen ondan bir sorayım dedim acaba başka böyle drumla karşilaşan barmi okuduguma göre baya bir varmiş insanlarda zararaiz diye pek bir belliligide yokmuş ye pek dikkat edilmiyormuş ben yinede bilgi sahibi olmak icin sordum bir kan tahlilide yaptırmak istiyorum acaba ne oldugu falan kan tahlilinde cikarmi?

• Ya sanmıyorum cidden askerde bizdede cıkmıstı dağda kalmıştık bir kaç ay.

Timde bizim doktor vardı utana sıkıla sormuştuk cocuk erkeklerın %60ında var bu zaten incelemezler genelde. demişti o siğil yara olmaya başlarsa ( ki bu cok zor ) o zaman doktora gidersin.

Ayrıca kafana takma bence fazla evham iyi değildir inceleme mesela oranı yoksa gözünce coğalır :)

• Yani bende öyle düşündüm ama bazen takılıyor kardeşim saol :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Korunmasız ilişki yaşadın mı?

0|0
    0|0
    • Evet ama normal bayanla öyle hayat kadini falan değil

• gentital siğil, kondilom türü birşey olaiblir. dermatoloji uzmanına görün mutlaka.

• Eyw kardeşim saol dedigin seyi tam bilmiyorum ama

• birisiyle cinsel ilişkide bulundun mu. hayat kadını filan gibi. HPV olabilirsin

0|0
    0|0
    • Hayat kadiniyla falan olmadim tabiştigim kızlarla beraberligim oldu hayat kadinlariyla ilişki düşünmem birak düşündüm korunmasiz asla düşünmem... Bende hpv düşündüm doktora gittim bişey yok dedi ciplak gözle bakim havalardandir dedi belki bir iki yani ama ufacik hov yi okudum resimlerde gördüm onlar gbi koca et parcasi gbi bişeyler değil skınca svilce gbi yani

• Eyw teşekkür ederim bide oraya gideyim saol tekrar...

• Manifolttan girmissin kanka

0|0
    0|0
    • O ney la :)) analmi diyorsun :)

• aynen bende de var 1-2 tane sadece 1 kez ilişkiye girdim, korunmalı girdiğim halde çıktı. Çoğalmasa sıkıntı yok...

0|0
    0|0
Yükleniyor...