Kızlık zarı alınması sağlık sorunundan mıdır?

kız arkadaşım sağlık sorunu yüzünden kızlık zarının amaliyatla alındığını söyledi bana fazla inandırıcı gelmedi,zarın ne gibi sağlık sorunu olabilirmi o na güvenmelimiyim

0|0
10|18

En İyi Kız Görüşü

• genelde '''''kız''''' olan kişilere sağlık kontrollerinde kesinlikle oraya zarar verecek şekilde

asla tedavi yapılmıyor. doktorun ilk sorusu kız mısınız ? oluyor ve ona göre tedaviler yapılıyor. hatta doktorlar bu konuya çok önem gösteriyor ve orayı bozmayacak şekilde bir sürüüüü tedavi uygulanıyor.

heeeee bu konu senin için çok önemli ise doktor sağlık nedeni ile böyle böyle oldu diye açıklayıcı rapor yazıyor hastasına ve kendisi onaylı raporu veriyor. kaldıki orayı bozacak kadar ciddi bir hastalğımı var bence bir araştır. çünkü kız olan kişilerde, ilaç ile tedaviler bir sürü.

%99 yalan :)

2|2
    0|0
    • rapor var dedi istersen gösteririm dedi ama ben raporu fazla önemsemedim para karşılığı alınır diye ve getir rapora bakıyım dersem onan güvenmemiş olurmuyum

Kızlar Ne Diyor 9

• Arkadaşım bi hastalıktan muayene olacaktı bakire olduğu için elle muayene yapamadılar, öyle bişey yok ha ama şu var belki yumurtalıklarında sorun varsa yani kist gibi mecburen olmuştur, sen bi araştır bence , yani kız arkadaşınla falan bi konuş neyin nesiymiş diye, yargısız infaza gitme hemen...

1|1
    0|0
    • olayı anlattı ama gercekmi değilmi bilmiyorum rapor da var dedi ama ...

• madem alınmışsa ıllakı bı raporu vardır elınde onu ıste o zamn anlaşılır..bu arada ılk defa duydum :/

1|2
    0|0
    • raporu varmış ama bana güvenmiyor demesin diye bakmadım

• bilmiyorum ki akıl almak için yazdım zaten , rapor var dediğine göre blöf yapmaz değilmi

• aslında onun düşünmesi lazım böyle bı durumda ben olsaydım yerınde raporumla gelrdım karsına cunkı ınsan ıster ıstemez supheye dusebılır

• Evlenince böyle bir durum mümkün diye biliyorum ben.Ondan öncesinde hiç duymadım.Evlilikte de şöyle oluyor: bazılarının zarı çok kalın oluyor.O yüzden yırtılmadığı için ameliyatla alınıyor.

2|2
    0|0
  • hahaha :D sende yedin yani. yalan ya.

0|2
    0|0
  • Oha, yeni bi şey daha öğrendim. vay be .

0|3
    0|0
  • Alıp ne yapmışlar patolojiye mi göndermişler ? , alınacak bişi değil o yemiş sanırım seni ...

0|1
    0|0
  • Kist ameliyatlarında bile bu riske girmezler.

1|1
    0|0
  • Şahsen inanmazdım :S

0|2
    0|0
  • Mastürbasyon yaparken belki gitmiştir söylemeye utanıyodur ne kurcalıyon =D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• cxevaplar cok komik soruda öyle. mesane duvarında meydana gelen bir kistten dolayı vajinal bölgedeki kaslardan kaynaklı idrar sorunu ve vb dolasım bozukluğu olan kişilerde alttan muayne yapılırken bir alet içeri yerleştirilir ve bu alet sanılan aksine içeride görüntüleme cihazı olarak kullanıldığı için üstünde kamera vardır başına gelmeyen bilemez ben yiğenimden şahidim doktor bunun tek görüntüleme yöntemi olduğunu söylemişti ve bunu bir kac hastadan daha duydum ama senin kız arkadasın seni kekliyor olabilir oda ayrı

1|1
    0|0
  • millet ne fesat ya

olabilir

mesela libido yükselmesi sağlık sorunudur. aşırı libido yükselmesi sonucunda aldırmış olabilir.:))

1|2
    0|0
  • ilk kez duyuyorum matrak cevaplarda var ama takılma bunlara. burada önemli olan giden kızlık zarı değil asıl önemli olan bir yalanla mı karşı karşıyasın bunu anlamak ve bu tabiki bir güven sorunu yaratabilir. bu açıdan yaklaş olaya.

1|1
    0|0
  • holy sweet jesus

sağlam sıkmış

0|1
    0|0
  • bak ya.. geçen tavla oynayacaktık zarın biri eksikti

yan masada 2 hatun oturuyodu ..bilseydim rica ediverirdim

tüh be

:)

2|1
    2|0
  • evvelden bisiklete binerken oldu vb derlerdi şimdi tabi bilgisayar çağı çocukları excuse lar da gelişmiş ahaha

0|2
    0|0
  • Yarin bir gun hamileyim alemiyatla koydular cocugu derse inanicak gibi sormussun soruyu

1|1
    0|0
  • senın kız arkadasını guvenın yok ılk basta onun amelıyat olup olmadıgını arastırmadan cok ona guvenını yargıla eger ben o kızın yerınde olsaydım gercekden amelıyat olmussam sana yol verırdım...

0|1
    0|0
  • sende ona cevap ver k. bakma psikolojik sorunalrımdan dolayı seninle daha fazla yapamayacağım de çek git tabi cidi düşünüyorsan yoksa keyfi bir ilişkiyse hazır açık kapı daha en istiyorsun :)

0|1
    0|0
  • Doğru olmasaydı bunu söylemezdi gider diktirirdi sende bir şey anlamazdım onu ne kadar iyi tanıyorsun kendin karar var ama içinde hiç şüphe kalmasın

0|1
    0|1
  • ilk defa duydum frederic :)

0|2
    0|0
  • baya zekice :) bi google sor sen bunu :)

0|2
    0|0
  • bu kız seni kekliyor hacı sakın inanmam...

0|1
    0|0
  • pek inandırıcı değil bu durum. ama diğer açıdan bakınca cinsel ilişki için engel yok önünüzde :(

0|1
    0|0
  • Gercekten bu tarz olaylar olabılıyor ama sevgılıne oylemı oldu onu bılmıyorum

0|1
    0|0
  • Büyük ihtimalle yemiş seni rahatsızlığın adını sor bence

0|2
    0|0
  • napsın senin için zar önemliyse kız ya diktirecek yada böyle bi yalan atacak

0|1
    0|1
  • kız arkadaşın nereli?aynını bende yaşadım ama öğrendimki 3 kişiyle yatmış çocuk bana kızlığı bende dedi ve evde çekilmiş başbaşa görüntüler göstermişti

0|2
    0|0
Yükleniyor...