Nişanlım bakire olmadığını anlattı ne yapmalıyım sizce

Gizli Üye
beyler 2 yıl süren bir birlikteliğimiz oldu ve sonunda işi evliliğe kadar ilerlettik 4 aydır

nişanlıyız ve 1 ay sonra düğünümüz var herşey iyi gidiyordu ama nişanlım sana bi şey söylemem lazım dedi.

bi an hani birşey aklınıza gelir önemsemezsiniz ya öyle birşey oldu aklımdan ben kız değilim diyormuş dedi ve kız söyle dedim kız yutkundu falan söyle dedim bir daha ben kız değilim dedi ben sinirlendim şakası bile kötü yapma dedim kız şaka değil dedi ben beynimden vurulmuşa döndüm sakinliğimi korudum nasıl oldu dedim eski erkek arkadaşım tecavüz etti dedi o an kayış koptu bende bana yalan söyleme diye bağırıp bir tokat attım kız ağladı amk otur dedim doğruyu söyle dedim

17 yaşındayken bir erkek arkadaşı varmış onunla oldu dedi ama çok seviyordum falan birde çok gençtim sonunu düşünmüyorduk olayların falan dedi ben yumruğumu sıktım kaç kere yaptınız diye sordum -neden sorduysam artık- 1 kere dedi suratına sertçe batım tamam 6 ay boyunca fırsat buldukça dedi ben tamam yeter artık dedim

tam kalkıyordum ki kız elimden tuttu ben arkamı döndüm o yaşlar içinde yeşil gözlerini gördüm içim parçaladı ama belli etmedim bana dedi ki hani beni hep sevecektin hani ben birtek senin yarin olacaktım hani beni herkesten sakınacaktın hani benim için herkesi karşına alırdın bu muydu ha bu muydu? dedi ben birlşey diyemedim kolumu çektim hızlı adımlarla uzaklaştım ordan

şimdi ben ne yapayım ben bu kızı çok seviyorum ama bu olayı içime sindirmem akıl verin

bu arada ben bakirim ilk kız ardaşım oydu onu tanıdığımda 22 yaşındaydım
Nişanlım bakire olmadığını anlattı ne yapmalıyım sizce