Nişanlım bakire olmadığını anlattı ne yapmalıyım sizce

beyler 2 yıl süren bir birlikteliğimiz oldu ve sonunda işi evliliğe kadar ilerlettik 4 aydır

nişanlıyız ve 1 ay sonra düğünümüz var herşey iyi gidiyordu ama nişanlım sana bi şey söylemem lazım dedi.

bi an hani birşey aklınıza gelir önemsemezsiniz ya öyle birşey oldu aklımdan ben kız değilim diyormuş dedi ve kız söyle dedim kız yutkundu falan söyle dedim bir daha ben kız değilim dedi ben sinirlendim şakası bile kötü yapma dedim kız şaka değil dedi ben beynimden vurulmuşa döndüm sakinliğimi korudum nasıl oldu dedim eski erkek arkadaşım tecavüz etti dedi o an kayış koptu bende bana yalan söyleme diye bağırıp bir tokat attım kız ağladı amk otur dedim doğruyu söyle dedim

17 yaşındayken bir erkek arkadaşı varmış onunla oldu dedi ama çok seviyordum falan birde çok gençtim sonunu düşünmüyorduk olayların falan dedi ben yumruğumu sıktım kaç kere yaptınız diye sordum -neden sorduysam artık- 1 kere dedi suratına sertçe batım tamam 6 ay boyunca fırsat buldukça dedi ben tamam yeter artık dedim

tam kalkıyordum ki kız elimden tuttu ben arkamı döndüm o yaşlar içinde yeşil gözlerini gördüm içim parçaladı ama belli etmedim bana dedi ki hani beni hep sevecektin hani ben birtek senin yarin olacaktım hani beni herkesten sakınacaktın hani benim için herkesi karşına alırdın bu muydu ha bu muydu? dedi ben birlşey diyemedim kolumu çektim hızlı adımlarla uzaklaştım ordan

şimdi ben ne yapayım ben bu kızı çok seviyorum ama bu olayı içime sindirmem akıl verin

bu arada ben bakirim ilk kız ardaşım oydu onu tanıdığımda 22 yaşındaydım

0|0
25|30

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım, öncelikle çok büyük geçmiş olsun. Ben de senin gibi hiçkimseye dokunmadım bugüne kadar ve seni çok iyi anlıyorum. Bir kere o kız sana onca zaman yalan söylemiş, bir de tekrar yalana kalkışmış tecavüz diye. Şimdi ben bile şüpheye düştüm acaba gerçekten bir kişiyle sadece 6 ay mı oldu yoksa hala sakladığı şeyler mi var. Bazı kızlar geleceğini hiç düşünmez, namusunu, şerefini, inançlarını hiç düşünmez, sevdim çok sevdim, evlenecektik derler. Biz de sevdik arkadaşım, biz de evlilik düşündük ama kimseye evlenmeden dokunmadık, hep evleneceğimiz kızları düşündük, ilkimiz olsun dedik. Sen burada zar lafı eden zar düşmanı bayanlara bakma. Onlar konunun zar olmadığını anlayamayacak kadar kafayı zarla yemiş durumdalar. Sevginin bile ne demek olduğunu bilmiyorlar, onlara göre sevgi her haltı yemek ama sevdiklerinin de kendilerini herşeyle kabul etmelerini istemektir. Sevgi namustur, şereftir, onurdur. Bunlara sahip çıkamamış insanlar bunlara sahip çıkamamış insanlarla evlenmelidirler ki iki taraf da huzurlu olsun yoksa bir taraf hiçbir zaman mutlu olamayacak ve gün gelince bir yerde patlak verecektir. Kızın sözleri de çok tuhaf, hani ben bir tek senin yarin olacaktım falan demiş ya, sen kendini kimseden sakınmamışsın, sen evleneceğin erkeği bir tek yarin olarak görmemeişsin gelip bir de böyle karşındakinin yüreğini kandırmaya yönelik sözler et. Allah korumuş seni bir tek bunu söylüyorum. Senin kararın ama en doğrusu kendin gibi birini bulman. Hep söylemişimdir, herşeyi en baştan konuşmak lazım. Geçmişini saklayıp da sonradan böyle karşına çıkınca kimden anlayış beklersin ki? Baştan söyle seni kabul eden böyle kabul etsin etmeyecek olanı da boşuna oyalamazsın.

5|5
    2|1
    • çok harika teşekkürler,yalancı bu kadınların hepsi :(

• ne kdr gzl yazmissiniz,

• Teşekkür ederim. O sizin yüreğinizin güzelliği...

Kızlar Ne Diyor 25

• öncelikle kızı dinlemişsin ön yargıda bulunmamışsın sana helal olsun.. ama devir o kdar kötüki sen bi erkek olarak bunu bizlerden kat kat daha iyi bilirsin kimin başına ne zaman ne gelecegi hiç bir zaman belli olmuyor.. yarını bugünden bilemiyoruz malesef.. ve herkez toy zamanlarında illaki büyüklü küçüklü hatalar yapıyo haliyle... ve erkeklerde kızların bu toy zamanlarını malesef bu şekilde degerlendiriyolar ilk önce gözlerini boyayıp tongaya düşürüyolar.. sonra ilerde sen gibi birisiyle karşılaşıncada haliyle eskiler çıkıyo ortaya ama eldeen bsey gelmiyo seviyosan sırf bu yüzden bırakma kızın elindende gelen birşey yok çnkü... anlayış göster ve affet

0|1
    0|2
  • bence ilişkini hiç buralarda başkalarına tartışma konusu yapma. her insan kendi yaşadıklarından sorumludur zamanında sevmiş ve birlikte olmuş bu hata değil 17 yaşında bir kızdan çok fazla düşünce beklıyorsunuz.önemli olan şu ki sen onunla mutlu musun? seviyor musun? gerisi boş. ama kız arkadaşın en başta söylememekle hata etmiş. muhtemelen seni kaybetmek istememiştir. şahsi fikrim kafanı cinsellikle doldurma ve bunu bır kanun olarak görme iki insan birbirini seviyorsa ortada engel yoktur cinsellik bizi mutlu etmek için var ilişkileri bitirmek için değil olumsuz düşünmemek lazım. umarım mutlu olursunuz

1|1
    0|3
  • insanlara yalancı diyorsunuz da kız çocuklarına öyle bir baskı yapıyorlar ki şu zar bilmemnesine sanki dünyanın en büyük hatasını yapmış dünyanın en lanet insanı gibi hissediyorlar vekarşısındakiler arkasını dönüp gidip kendisine peynir muamelesi yapılığı için söyleyememesi normal he zaten zorunda değil kimsenin geçmişi zarı kimseyi bağlamaz bu nasıl bir mantıktır ya hem baskı yap hem yalancı de insanlar ikiyüzlülüğü bıraksın ve kadınlara zar gözüyle bakmasın başta kadınlardan bekliyorum bu davranışı bırak kızı kurtulsun bence

0|0
    0|4
  • Sonuçta sıradan bi birliktelik değil evlenme boyutuna gelmişsiniz.. Geçmişte yaşadığı bi hata yüzünden onu yargılayıp ilişkine son vermemelisin bence.. Üstelik seviyorum diyorsun. O geç kalmayıp söylemiş bunu evlendikten sonra söylese daha mı iyiydi? Sen hayatında değildin bunlar olduğunda ona kızmamalısın.. Geçmişte olan geçmişte kalır. Seviyorsun, saçmasapan bi gururun seni ele geçirmesine izin verme.

0|2
    1|5
    • öyle olsa ailesine söyleyip boşanır, reziil ederdim şimdi dostça ayrılma gibi bi aşamadayız

• Tabii ki orası öyle ama seviyorum diyorsun :) Haa şu da var tabi tamam kabullendin ama evlendikten sonra sürekli bu konuyu kıza açıp yüzüne vurucaksan hiç sağlıklı bi evlilik olmaz..

• Seviyorsan smdi zor gelir sonra sindirirsin bence dusunsene bakire olmayan arkandan is cevirebilcek biri de olabilirdi bu bence yazik etme iliskine olmus bitmis

1|3
    2|6
    • erkek bakış açısı biraz farklıdır yani ben erkek olarak dayandım yoksa 100 dolara bende yapabilirdim

• bırak abi ,pislik bisey ya canım sevdalım dediğin kız,gözlerinin içine bakamıyorsun,senden önce hayvanınn altında inlemiş,s*kerim askını ,tecavüz durumu olsa belki kabul edilebilirdi.

• Aynen pamuk hakli ki bnce vurursun dayanamazsn ben vururum mesela:)

• kanka o kadar süre içerisinde is böyle ciddiye döndüğünde itiraf etmesi hoş bi durum olmamış tabi. Inan ne diyeyim bilemedim aranizda ki bağ çok güçlüyse Eğer bozmayın durumu Evet çok ciddi bi durum ama ne bileyim ya Işte böyle durumlarda ne denir ki allah yardımcin olsun :(

0|1
    0|1
  • Zor bir durum tabı olayın bırde ınandırıcılıgı var eger kı bu durumu seneler sonra yuzune vurmayacagını dusunuyorsan devam et yoksa cok yıpranırsınız..

0|0
    0|1
    • ben unutmam ve kaldıramam kolay kolay.

• bak Arkadasim bana kalsa Her INSAN namusana SAHIP cikmali..

lakin bu hayat yalan Dünya.. o kiz bi hata yapmis sen ona tokati vurmuşsun RABBIM ilerde birgün ayni o tokati sana vurcak NASIL MI ? bakire olan bi kizla evleneceksin..bu kiz senin sevginin kiymetini bilmiycek.. Ailene deger vermiycek.. vs.. iste ozaman diyceksin ki BENIM EN BÜYÜK HATAM O KIZI AF ETMEMEKTI..

1|0
    2|6
    • offf tipik türk kızı lafı bunu sevmem sadece lan ben yapmıcam sabretcem o ise tavşanlar gibi neyse... bide allah diyorsun o kız allah ın en büyük günah saydığı zinayı yapmış zaten dinimizde göre zina yapmış birine ancak zina yapmış birisi helaldir.

• abicim desene ozaman 90% türk erkegine BAKIRE kizlar haram ;-) neyse yaa Iki üc sene sonra bu laflarimi hatirlarsin... Hersey gönlünce olsun..

• Bir de soyle dusun , senden once baska birileeride vardi ve elbette her iliskide oldugu gibi onlarind birlikte kurdugu hayaller olmaliydi. O da senden once yasamis hayalini. Elbette daha once soyleseydi hersey degisebilirdi. Ama yinede durust olmus soylemis , bu noktaya gelmisken birakmak biraz husran verici olur. sen en iyisi onun sana yaptigi durustlugu sende ona yap. Gerceten hissettiklerini soyle , zaten o gitmesi gerekirse gider kalmasi gerekirse kalir

0|0
    0|3
    • o alttan alıo ama olmaz benim ufak tefek böyle çıkma falan oldu ama fazla ileriye gitmedi yani bak durumum iyiyken maddi olarak cinsellik yaşamadım, o yaşamış ben kaldıramam sanırım

• Soran: sen bu kızlara bakma, onlar hemcinslerini kayırıyorlar..

damlaxbirlikte kurdugu hayaller olmaliydi'' demiş.. illa sevdiği oğlanın altına mı yatması gerekiyordu? seks yapmadan hayaller kuramamış mı?

''Dürüstlükmüş'' laf ola beri gele :) Bunun dürüstlükle ne alakası var, gerdek gecesi ortaya çıkmayacak mıydı kız olmadığı? döt korkusundan söylemiş dürüstlükten felan değil

• aynn delizeki doğru diyosun dikme mevzusuna gelincede uynaığım mesela 3 gün yapmazdım ve yanımdan ayırmazdım kızı foyası her şekilde çıkardı haaa boşanmaya uğraş dur ayrı mevzu

• yapacak bisey yok :) seviyorsan evleneceksin ama sen artik her kavgada kizin yuzune vurursun bakire olmadigini falan :)

1|1
    2|3
    • bide o yönü var ama o da sınırı korusaymış ayrılmaktan başka çare yok gibi

• lan böyle bi hata mı olur ya ..kız gitmiş başkasıyla yatmış,varmı ötesi bunun ya bide cevabında gülücükler felan ,olmuş bi kaza der gibi ,komik birsey mi bu durum dalga mı geciyorsun adamla,ne yaratiklar var ya

• sen zaten bitirmeyi kafana koymussun, bitir ozaman ;)

• 6 ay boyunca fırsat buldukça.. Hangi kız öyle bir durumda bu şekil de birşey derki..

Hikayen uydurma gibi geldi.. Hadi diyelim degil.

Hep kızı suçlamışsın, bakirim diyorsunya bunu biz nerden bilelim? Belkide atıyorsun, yalan..

Ve yorumlarını okudumda bence de sen kıza sakın dönme, hayatını karartırsın ;)

1|0
    2|6
    • Cahil erkekler için ilişkiye girmiş olmak gurur vericidir. Ben bile arkadaşlarıma bakir olduğumu söyleyemiyorum, akıllarınca dalga geçmeye kalkıyorlar. O yüzden bakir olmayan bir erkek asla bakirim demez!

• Soruya ve alttaki yorumlara bakarsan der. Şurada hemfikiriz ki, kendisi bakir olmayanın bakire bir kız istemeye de hakkı yok. Burdan yola çıkarsak denilen denilir.

• Sana ne oluyor yahu :)

• bir kiz kendisine sahip cikabilmeli pisman olmamak icin

0|0
    0|1
  • kimsenin geçmişi kimseyi ilgilendirmez alaha şükür bende erkek arkadaşımda birbirimizin ilkiyiz ama senin daha önce bi ilişkin olduysa kızı yargılayamazsın hoş olsada sadece üzülmekle kalırsın kız seni seviyo bence onu kaybetme

0|0
    1|8
  • sen bu kızı gerçekten sevmiyorsun

0|0
    1|5
  • baristiniz mi ayrildiniz mi

0|0
    0|0
  • Bence ileride pismanlik yaşayabilirsin şu an evli değilsin ve cok seviyorsun ama ona ulaşınca yani evlenince o aşk biter içinde hep bir pişmanlık olur peki ya biz bakire olanlar her halti yemiş de orayı korumuş olandan bahsetmiyorum gerçek bakire olanlar biz neden kuruyoruz kendimizi neden nefsimize sahip çıkıp ileriyi düşünüyoruz bu evlendigin kiz yarın bir gün anne olacak kendi nasılsa çocuklarını da öyle yetistirecek iyi düşün derim

0|0
    0|0
  • şimdi nasıl durum?

0|0
    0|1
  • Cok sacmasapan bişeye takilmissin. Kız gelecekteki henüz tanımadığı bi adam icin nasıl karar versin 17 yasında . Üstelik bir kızın kendini cinsel anlamda tanımaya başladığı donem bu cok normal yani. Bir de vurmussun ya bisey diyemiyorum. Bence kafana takılmasın iliskini evlilikle noktala sacmasapan bir zar icin ortalığı velveleye verme kız ebediyen giderse cok üzülürsün. Tokat olayını da tekrarlama cok ağır bisey.

1|1
    2|9
    • "Kız gelecekteki henüz tanımadığı bi adam icin nasıl karar versin" biz de sevdik, biz de istedik ama biz nasıl düşündüysek hiç tanımadığım o evleneceğimiz insanları, bir zahmet zevki bırakıp onlar da düşünsün ilerisini...

• Bunun cinsiyet farkıyla alakası var. Bir erkek isteyebilir ama kadın oklemezse o iş olmaz. İşte o da bir hatun olduğu dolayısıyla daha kolay elde edebiliyor. O özgürlüğünü kontrol edememiş. Bir yandan da bakıyorum senden önce yaşadığı bişey sonuç itibariyle, evlenmeden önce cinsel ilişki yaşayan bir kız senle evliykende sana boynuzu takacak diye birşey yok. Bu düşünceler artık çok eskide kaldı. 20 li yaslarına gelipte hala birşeyler yaşamadıysa geçmişte o kızda ve erkekt sorun vardır zaten bence

• Beden değil önemli olan ruh diyoruz ben de bi bayanım amacım sawunma ya da karısma değil .. Bişeyi yıkmak cok kolaydır.Yapması zor.2 Yıl diosun az bi süre değil ki kardeşim tanıman için.Çok şey bedende bitmio kafa yapısı düşüncesi önemli olan bunlar.Ben de 4 yıllıklık sewgilimle şu an nişanlıyım we ben herşeyden önce ailemi düşünerek yaşadım.Yaptığım yanlışlar da oldu babamın namusuna sahip cıkamadım ama sewgilimin namusuna o da benm namusuma sahip cıktı.O oldu bitek benm için.Ben kızlığın derdine düşüp nişanlanmadım o da beni kurtarmak için böle bi düşünceye girmedi..2 yıldır ii weya kötü çewrenden bu kızın namusuna laf eden olmadıysa eğer sen de her defasında başına kakmayacaksan bırkma sewmek bi daha güwenmek zorr..Ki bakirim diosun o kız onu diktiredebilirdi we hiç ilişkiye girmediğin için de anlamayabilirdin de.Yine söylemiş cesaretini toplayıp bi düşün derim..

2|0
    0|6
    • anlardım kalıcılarda garanti yokmuş nikahtan 2 gün önce yapcaktı bende ilk 2 3 gece belim ağrıyor bahanesiyle yapmıcaktım sonrada foya ortaya çıkardı hem o biraz pembe gibiymiş jinekolog arkadaşım var bi tane o anlatmıştı.

ayrıca onunla ilişkiye girip kızlığını falan almış olsaydım bırakmazdım zaten asla ölümüne giderdim bide aklımda şu var bu kız nefsine bi kez yenilmil 2. kez yenilmemesi için bi sebepte göremiyorum

• yapmam çünkü dedim ya karşımdakinin ilki olmalıyım ve bunun içinde benimde onun ilk olmam gerek bu yüzden yapmam evlenmeden

• Hakkında hayrlısı olsun iNş.Biz insanlar o kadar zayıfız ki bazen..Bir anlık hewesler zaaflar...Boşş herşey !

• evliliğe 1 adım kala söylemesi yanlış,tecavüz deyip yalan söylemesi yanlış,itiraf etmesi doğru.2yanlış 1 doğru var

0|4
    0|1
  • bence bırak sana bişey dicem ben çok eskiden bi çocuğu deli gibi seviyodum onun için öl deseler ölürdüm sonunda çocuk bana çıkma teklif etti ben reddettim reddedişimin sebebi ilerde eşim olucak kişiye ihanet etmemekti ve hiç kimseyle çıkmadım bu yaşıma kadar o kız bence sana sadık kalmalıydı zevki için 6 ay boyunca.hemde sen kimseyle hiçbişe yaşamamışken çok yazık

1|7
    5|1
    • işte bu ya delikanlı kız böyle olur.

• saol üstelik çok güzel bi kızım çok fazla çıkma teklifi aldım ama sırf bu düşünceden hiçbirini kabul etmedim

• Helal olsun.

• bu zor bi durum ama 2 yil boyunca sen bu kizin karakterini sevdin bedenini degil pisman olmus hata yapar insanlar olum- kalimdan hic onemli degil hicbirsey ben derim ki sevgi herseyin ustesinden gelir al karsina konus bi de birak gecmisi eselemeyi gecmisinde sen yoksun sorgulaman yanlis

1|1
    2|6
    • geçmiş geleceğin aynasıdır derler ama

• abicim ilk olarak şu var böyle bir olayı okumuştum ama kıza tecavüz edilmişti zorla yalnız kız istememişti ve kızda onu çok sevdiği için ta yolun başında dayanamayıp sevgilisine söylemişti. çocuk nasıl olup bittiğini iyice anlayıp karar kıldıktan sonra kızın da doğru söylediğine güvendikten sonra ona sarılıp ben seni bırakmam sen benim olucaksın demişti. Şimdi sana bırakma desem bir trlü bırak desem başka türlü. Kız zevkine iş yapmış zina etmiş günha girmiş bir sürü. Eğer ki sen içine sindirebiliyorsan ikinizin arasında kalsın devam et yoluna. Ama ben bana ait olmasını isterim dersen o zaman yapacak bir şey yok. Allah akıl fikir versin. Sahiplenirim. Öylede benim olur dersen de o zaman devam et yoluna al kızı tut elinden enine boyuna anlat sende ona içinden geçenleri aranızda kalmasını sonra evlendiğimizde şöyle böyle olucak benim sözüm erin sözü falan filan. Hani bundan sonrasında hayırlı, güzel, mutlu olurum. Sahiplenir yanıma alır yoluma beraber devam ederim diyorsan da bişiy diyemem et. Ama en son söz sende yine bence. İlk anlattığım örnekteki gibiyse garipse kız madur olan ise al. Ama 17 yaş diyosun gerisini sen biliyosun bişiy diyemem. Bu arada bende cevap verdim ama dayanmadım.

0|0
    0|1
    • teşekkürler ilgin için, ama dediğim gibi ondan beklemezdm bunu bütün güvenim gitti

• valla ondan böyle bişey yapmayı beklemezdim şaşırdım ama hangi kız gelecek düşündüğü adama özgür kız ayakları yapar ki

• özgür kız ayakları derken hani yaşantı bakımından mı bu durumdan mı orayı anlamadım ama kıssadan hisse abi eğer bir önceki yorumda anlattıklarım gibiyse al karşına otur konuş. değilse hakkına hayırlısı.

• yapmış bir hata yani pişmansa affet derim zaten 2 yılda tanımışşın evlenmeyi bile düşünmüşsün yazık etme

1|1
    2|8
    • nefsine bi kez yenik düşmüş ilerde bana bişey için kızsa vs. gene taksa boynuzu ?

• ya niye taksın hep böyle de düşüneceksen neden ayrılıp bitirmedinde burda konu açtın

• hala aklımda ama 3 5 ay sonra onu atarım aklımdan fakat evlenince her gece geçmişi düşünebilirim

• Seviyorsan tut elinden.

Ama yok ben bunu yediremem, düşündükçe yıpranırım dersen ayrılmalisin.

0|1
    1|5
    • yediremem ben durdum 2 yıldır söylemedi de belki eski herifle devam etti

• Karşısındaki erkek kandırmistir, sonra bırakıp gitmiştir sonrada benden ayrılır korkusuyla sana soyleyememistir.

Erkekler Ne Diyor 29

• Kötüyü tenkit etmesini bilen, iyiyi de takdir etmekten aciz olmamalıdır! Takdirden aciz olan da, tenkitten vazgeçmelidir! onunla evlendikten sonra onunla yatmak iki dakika, onunla yaşamak bir ömür sürecek ve hayatınızı beraber sürdürmek için onun iki bacağının arasındaki zara değil, onun karakterine ihtiyacın olacak. araman gereken şey bekaret değil, sadakat ve sevgi olmalı öncelikle. Sana bunları sunabiliyorsa ne ala.tecavüze uğradığını söylemiş;ya çok yaralı ya da seni kaybetmemek için yalan söylüyor olabilir ki bu sana değer verdiğini gösterir.ayrıca sana yalan söyleyip zarıda diktirebilrdi ki dürüst olmayı tercih etti.Ama yok, ben kafama takarım bunu, kaldıramam böyle bir durumu diyorsan ve bu takıntını gelecekte evliliğine zarar verecek derecede yaşayacağını şimdiden biliyorsan ayrıl o kızdan. İkinizin de geleceğini mahvetmeden önce bitir ilişkini. Buna hakkın var, sen de bakir olduğunu savunuyorsun.son olarak kendine şunu sor: "Ben bu kızı gerçekten seviyor muyum?" Çünkü gerçekten seviyorsan, önce hatunun bacak arasına değil, kulak arasına odaklanman gerektiğini işaret edecek sana. Odaklan bakalım: bu hatunun iki kulak arası, yani beyni, karakteri, zekası, kişiliği, ruhu sevilmeyi hak ediyor mu?Bol şans iyi düşün dostum...

1|1
    1|4
    • öncelikle teşekkürler yorum için. şimdi ben çok fındık kırmış kızları kandırmış vs. biri olsam sıkıntı olmazda ama erkek adam kaldıramıyor bu durumu kolay kolay yani bazı videolar olur ya hani amatör türkçe olanları dinlersin onunda öyle olduğu aklıma gelince kaldıramam ilerde

• Sonuç ne olursa olsun seni kandırmış aptal yerine koymuştur.Tez zaman da cezasını çekmelidir.

1|6
    0|1
    • eyw erkeklerin çoğu benim gibi düşünüo zaten, hem o herif ilerde karşımıza çoksa falan ?

• Dürüst iyi niyetli bir insan olsaydı bunu şimdi değil de ilişkinizin başlama aşamasında söyler siz de ona göre bir yol çizerdiniz (devam etmek yada etmemek gibi)

Yumurta g*te dayanınca neden söylüyor... Şimdikiler çok kurnaz tabi yersen. Yemezsen böyle afallıyorlar..

2 Yıl boyunca kandırmış seni bunun başka açıklaması olamaz.

• valla 2 yıllık bi kaybım oldu yaşımda öyle fazla değil iyi kötü işim gücümde yerinde vazgeçmek en iyisi gibi

• salla be oğlum,sen nasıl bakir kaldıysan oda kalsaymış,yol ver gitsin daha yaş cok genc unutursun.

2|6
    3|2
    • aynn bakir olduğum için bunu beklemeye hakkım var

• aman diyim ağlar zırlar bak evlenirsin,ona her baktıgında içten içe iğrenirsin bunu hem ona hemde kendine yapma hakkın yok.

• güzel dürüst Erdemli arkadasım benim.. Sana helal olsun.. kızada yazılar olsun..

olay çıkmış ortaya kız hala sana yalan söylemekte.. Madem bukadar sıkıntı oalcaktı herseyı sana anlataydı.. neydı yanı olay? amac ne idi? seni sıkmak üzmek istemem.. ne malum bu 2 yıl ıcınde yapmadıgı .. neyse ben cok gerılıyorum aldatılma ve yalan olaylarında..

Güzel kardeşim sen kararlılığını koru.. Bu devirde senin gibi adam NAH bulurlar ;)

Reçetesine YOL yaz Derim ;) Hergun 1 doz alsın ;)

1|3
    1|1
    • eyw erkeği erkek anlıo ben onu 1 hafta falan kullanıp ayrılabilirdimde yapmadım ben bakirsem evleceneceğim kişide temiz olmalı yani ayrıca 2 yıl içinde yaptı belkide ? belki benimle evliykende başkasıyla yapıcak

• işte eğer bu soruları sormaya başladı isen guven çatlamıştır ve yıkım kacınılmazdır.. Guven yok ise ilişki bitmiştir.. bak bugun bu konuya benzer bır soru vardı.. bı bak derım. link atamıyorum.. sana soru baslıgını yazıyorum.

" Erkekler bakireliğe önem verirler ama.. ? Neden" ( konuyu HintKumaşı açmış )

• erkek kerhaneye gider,erkek kucagına düşürdüğünün işini görür tabi katılsal birşey yoktur rahattır kız bir kere yapar böyle bir problem lur aynı erkek namustan ardan bahseder kardeşim lafım sana değil ama geçmişinde böyle birşey olmuş, seni sevdiğine inanıyorsan sahiplenip devam etmeni öneririm ama sert kurallar ve şartlar koymalısın bu konuda... bence devam et ... ben erkeğim ama bu yüzden erkeklerden nefret ederim sen istediğin kızdan istediğin hazzı alacaksın saglam olacaksın karsında kı kız bozuk olacak ...yazık erkeğinde namusu var ve kirleyen erkekte o*dur... bu kadar basit

0|0
    0|4
    • ama ben yapmadım işte karşımdakşnden bekaret bekliosam onunda benden beklemeye hakkı var bu aklımda olan bi düşünceydi ve ben yapmadım evlenmeden de yapmam

• haklısın o konuda ama sana soylemıs soylemeyede bılırdı demekkı pısman demekkı artık onun ıcın sen varsın kardesım onun elınden tutmalısın gecmısı unutturmalısın ve oda sana hatırlatmamalı ozellıkle bu konuda cooook sert uygulamalar koymalısın ve bence sevgılınle bır omur paylasmaya devam et ...

• şahsen başka birinin ona dokunmuş olma fikri bile beni zıvanadan çıkartırken böyle birşeyi asla kabul etmem herkezin düşüncesi farklı tabi ama kadın dediğin kendini evleneceği erkeğe evlenene kadar saklamalı 6 ayda bir fırsat buldukça ne demek bence bu kzdan sana hayır gelmez kardeş

0|2
    0|1
    • eyw snn düşüncen ağır basıyo zaten benim zihnimde de

• çok zor bir durum ama olan olmustur yapmis bir hatta o kiz belki senden daha kötü bir durumdadir hem seni kaybedecek korkusu var hem kendinen uttaniyordur vallah kardes otur düsün seviyorsan ve kiza en ufak bir tartismada yüzüne vurmicaksan devam et yoksa ayril bitsin

0|0
    0|1
  • 6 ay boyuncu fırsat buldukça... kötü bi cümle

2|1
    0|1
  • Çok iyi düşünmen lazım bi anda kestirip atma istersen sonradan çok pişmanda olabilirsin. Onu yüzüstü bırakıp gitmek nasıl erkeklikse o kıza sahip çıkmak elinden tutmak en büyük erkekliktir bir daha bir daha bir daha düşün, ayrılsan bile ezme kızı ruhunda kapanmıcak yaralar açma en azından.

0|0
    0|3
    • yok ya öyle rezil edicek falan değilim ona dicem böyle böyle kaldıramam, ailelere de anlaşamadık deriz

• Umarım ileride en büyük keşken ayrılman olmaz. Allah seninde onunda yolunuzu açık etsin hayırlısı neyse o olsun. daha sonradan dayanamayıp onu araman mesaj atman onu ümitlendirir hayatını alt üst eder bari tamamen kes ilişkini.

• kardeş atın alan üsküdarı çooookktan geçmiş sen var kendine temiz birini bul kızların yalan dolanı yani piçliği çoktur

1|1
    0|1
  • bu ne çelişki corş hem tecaavüz hem fırsat buldukca 6 ay boyunca küllüyen yalan dolu bas tekmeyı gıtsın omur boyu kafanda o dusunceyle yasıyacagına

0|0
    0|1
  • ben şahsen bi kızı geçmişine göre yadırgamam ama 2 yıl beklemiş tam düğün zamanımı söylemeye karar vermiş

0|2
    0|2
  • yol ver gitsin. madem seni çok seviyordu en baştan niçin söylemedi bakire olmadığını ?

1|2
    1|1
    • işte abi türk kızı, bazen mantık olmuyo.

• Kıza Gerçekten Güveniyorsan, İçimde Geleceğe Dair Şüphe Olmaz Diyorsan Büyütme... Ama Yok İçimde Şüphe Kalır Diyorsan da Uzatma...

0|1
    0|2
  • arkadaş bu kadarı değil ama benimde başıma geldi,bunun üzerine bir çok gece sabahladım felsefe yaptım,birçok insanla tartıştım doğru yolu onlara da gösterebilmek için.Eğer seninle birlikteyken böyle birşey yapmamışsa,ve güveniyorsan bunca yıllık paylaşmışlığa güvenmelisin ve yoluna devam etmelisin.Senin bakir olmandan dolayı,bakire birini istiyo olman çok doğal buna hiçbirşey diyemem ama seviyorsan ve güveniyorsan devam etmelisin...

0|0
    1|3
  • bu zamanda ambalaja güven olmaz ama bu durumu kaldırabiliyorsan sorun yok önemli olan senden sonrası.

0|0
    0|1
  • dua et yine söylemiş.malum gecede öğrenmedin.kaldırabiliyorsan devam et.

0|0
    0|1
  • Hacı allah sabır versin durum vahimm..

0|0
    0|1
  • bu kadar büyütme eğer seni sevdiğinden eminsen

0|0
    0|1
  • senin hikayeni çok beğendim

0|0
    1|3
  • Zor bir durum.

Herkes hata yapabilir fakat bu hatayı tavuk misali yumurta gelince söylemesi, durumu yalan aktarması filan - leri

En azından cesaretini toplayıp söyleyebilmesi, arkadandan iş çevirmemeside doğruluğu ve dürüstlüğü yani + ları

Diyorsun sen ben bakirim bakire isterim diye haklısın haksızsın dmeiyorum ama şu açıdan da olaya bakmanda fayda var.

Ya diktirip seni kandırsaydı ki flep yönetiminde kesin sonuç alınıyor. Geçici de olsa düğünden 1 hafta önce içinde yaptırsaydı. Seni bir ömür boyu kandırsaydı.

Nişanlının hatasını irdelersen sen hata yaparsın, Nişanlının tavrını, güvenini, açık sözlülüğünü, seni kandırmamasını bunları düşünerek karar ver bunları nişanlının hareketlerine göre sen değerlendirebilirsin.

Keşke böyle bir olay yaşamasaydın, ama karar verirken nişanlının bu hatayı nasıl ne zaman yada kaçkere yaptığını değil sana olan açık sözlüğü, zamanlaması (belkide beklemesinin sebebi "düğünden önce söylersem beni terketmez terkedemez" şeklinde düşünmesidir ve bununda nedeni seni kaybetme korkusudur çünki daha önce söylese seni kaybedeceğini biliyordu."

Son olarak karar vermeden önce açık açık konuş (olayı değil) neden beklediğini, şimdiye kadar sakladığını, neden söylediğini, seni kandırabilecekken neden kandırmadığını sor derim.

1|0
    1|3
  • senin için çok zor ama bence hayatını karartma son dk da söylenecek laf değil bu ve onu bile tam söylemiyor sonrasını sen düşün

1|2
    0|1
  • yerinde olmak istemezdim bro. çok kötü.. en doğru karar onu bırak gitsin cezasını kendi çeker. bitir ilişkini. kıyamam falan deme o sana kıymış işte!

0|1
    0|1
  • sen bakir değilsen evleneceğin kızın bakire olmasını bekleyemezsin

0|0
    0|3
    • bak iyi oku yukarıdaki son cümleyi ben yaşamadım cinsellik hem günah hemde evlilk dışı etik değil

• ne yapacagina sen karar vereceksin kardes bende 4 yillik sevgilimle isi ilerletecekken ayrildim sirf bu yuzden icime sindiremedim ilerde hep sorun olacagini dusundum... simdi nasil hisler icindeyim hala araftayim iki sene olmasina ragmen ayriligimiz bir yanim yanlis yaptin diyor bir yanim iyisi buydu diyor.. zor bir durum kendini en iyi sen tanirsin kalbin agir basicaktir ama sorun yapacaksa sende bu 10 sene sonrada olur hic deneme daha iyi

2|1
    0|1
  • Affet diyenler de hep kızlar :) Nişanlın gibi iyi pabuç değil bunlar..

Kendileri de ileride aynı duruma düşecekleri için, nişanlına arka çıkıyorlar :)

2|3
    3|1
    • dişi dayanışması :)

• neden 1 ay kala söylüyor uyanık?

1|3
    0|1
    • valla bro bu saatten sonra dönemem diye düşünüo heralde.

• Ben olsam nişanı atarım.. Nefsine hakim olamayan bir kız, evlendikten sonra da nefsine hakim olamaz. Seni aldatma ihtimali yüksek

2|2
    1|1
    • aynn senin gibi düşünüyorum nefisine yenilmiş bi kere

• şimdi sana burdakilerin çoğu kız dürüstlük yapmış işte namus 2 bacaka arasında değil diyecekler ama benim söyleyeceklerim farklı.

1-Madem dürüst neden 2 yıl boyunca bunu açıklamıyorda düğüne 1 ay kala açıklıyor?

2-Bazıları erkeğe kendini mağdur göstermek için tecavüze uğradım diyor(duygu sömürüsü)tabi gerçekte olabilir

3-Bu saatten sonra ailelere ne deyipte ben evlenmek istemiyorum diyeceksin?

3|4
    0|1
    • Katiliorum aslnda

• tahmin ettiğim gibi ilk başta duygu sömürüsü yapmış...sen saf biri olsan tamam aşkım deyip sarılıp salya sümük ağlardınız.İnş. tüm temiz erkekler bizim gibi gözü açık olur.İnan etrafımda o kadar sahtekar kız görüyorum ki erkeklerin çoğu salak gibi kanıyor

• hocam bende çok duyuyorum ama evlilik bu gözyaşı da en büyük silahları geçmişte yediği b*kları ben düşünemem valla sonuçta çocuğumun annesi olacak.

Yükleniyor...