Oral seks olmaz ise olmaz?

Son günlerde görsel ve yazılı basındaki oral seks tartışmaları için siz ne söyliceksiniz bence sex=oral.

Güncellemeler:
Oral sex'i yapmayıda yaptırmayıda severim hayal bile edemem oral yapmadan sex'i.

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• 'kadinlariniza sadece size emredilen yerden yaklaşın 'ayeti var. eger oral haram olmasaydi ayet kadinlariniza istediginiz sekilde yaklasin seklinde ayet inerdi. ama ' sadece size emredilen yerden' deniliyor yani oral anal kulak burun kisaca vajina disinsaki tum delikler haram vajinayada regl donemi dışında müsade verilmis. ben bu şekilde anladim.

0|1
    0|0
    • Katılıyorum sana doğru söylüyorsun. ALLAH günah yazmasın bende biliyorum o ayeti fakat nasıl anlatim bile , bile lâdes deriz ya işte öyle anal lugatımda, fıtratımda yok fakat oral yaparım vaz geçmem afedersin sen yapmıycanmı , yaptırmıycanmı ilişki kurunca ya da kuruyosan açık konuşim ben yapmıycam desem olmaz duramam yapmadan kendimede karşımdaki kadın'a da engel olamam.

• @yesimrose direk #Haram diyemessin öyle bir sey yok mekruh haram olmayan bir seye haram dersen günaha girersin haram diyebilmen icin dini bilgin cok cok iyi olmasi gerek arastir derim.
      Not: bu yorumumda orali legal lestirmek icin deyil bilginize.

• ben bu ayetten acikca haram oldugunu düşünüyorum. kitapda erkegin penisini agziniza almayin yazacak degilya zaten ayni anlama gelmiyor mu.' sadece size emrettigim yerden izin verdim ' demek diğer tum seylerin haram olduğunu bize anlatmiyor mu? hepsini gectim her organin bir görevi var. bir amac ugruna yaratılmış. yemek yedigimiz konustugumuz Kuran okudugumuz yere bu uygulama kesinlikle haramdir dite düşünüyorum.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

Yükleniyor...