Sadece tek bir pozisyonda orgazm oluyorum bu normal mi?

1 aydır falan sevgilimle ilişkiye girmeye başladık. ben daha önce hiç kimseyle olmamıştım. bi kaç gün hiç orgazm olamadım. sonra ben üstteyken denedik. o zamandan beri sadece üstteyken orgazm oldum. diğer hiç bi şekilde olamıyorum :( bunun sebebi ne? ben diğer pozisyonlarda da boşalmak istiyorum. nasıl yapabilirim? ömrüm boyunca hep üstte ben mi olacağım? bu arada erkek arkadaşımda erken boşalma gibi bir sorun yok

0|2
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• hareketleri, hızlanmayı ve yavaşlamayı kendin kontrol ettiğin için üstte olman orgazm olman konusunda avantaj sağlıyor olabilir .. bir de harcadığın efor kaslarını doğru şekilde kullanmanı sağlıyordur .. uyumunuz arttıkça diğer pozisyonlarda da orgazm olabileceksin .. önemli olan vücudunu tanıman ..

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Bütün mesele diğer pozisyonlarda da clitorisini nasıl baskı altında tutacağına ve kanal içi kaslarını nasıl kasıp bırakacağını öğrenmene bağlı. Deneyerek öğrenebilirsin .

1|0
    0|0
  • hayır senin yaşadığın orgazm muhtemelen klitoral orgazmdır o da vajinanın hemen üstünde bezelye boyutlarındaki noktadır kadınların üstte olduğu pozisyonlarda o nokta daha rahat ve daha çok uyarıldığından orgazma ulaşmışsındır diğer pozisyonlarda da oranın uyarımına dikkat ederse partnerin kendisine bunu belirt o da olmazsa ilişki sırasında bir elinle o bölgeyi kendin uyarman işe yarıyacaktır eğer daha fazla merak edersen bana sorabilirsiin yardımcı olmaya çalışırım

1|0
    0|0
    • orgazm olunca içimde kasılmalar oluyor. bu klitoral orgazm mı? deneyeceğim teşekkürler bu arada

• herkezin fantazisi ayrıdır sen bundan hoşlanıyosun demekki

1|0
    0|0
  • kaslarınla alakalı bişi üstteyken hangi kaslarını sıktığına dikkat et sonra diğer tüm bozisyonlarda o kasları sık boşalırsın ;)

1|0
    0|0
  • Kontrolün sende olabilceği pozisyonları denemeniz lazım yada konrrol onda olsa bile sen söyle neler istediğini yönlendir onu

1|0
    0|0
  • sana baglı aslında üstte oldugun zaman daha çok istedigin hareketleri yapabiliyorsun uyara biliosun kndini penisle altta daha zor olur bunlar aam yine snin elinde

1|0
    0|0
  • üstte olduğun için partnerinin penisinin tamamını alabiliyorsun. Ondan olabilir...

1|0
    0|0
  • üsteleme bu işi işte ne güzel :DD dıgerl pozısyonlarıda zorl cok rahat yaaprsn

1|0
    0|0
    • olmuyo işte başka türlü. zevk alıyorum ama bi süre sonra almamaya başlıyorum tatmin olamadan. bide prezervatif çok rahatsız ediyo olmasa belki daha rahat olur

• mecbur :) belki başka bi yönteme geçeriz bakalım

• kolay gele :D

• belki de erkek arkadasında henüz yenidir o sebeple olabilir...

zamanla herşeyi keşfedersiniz...

oral denemenizi tavsiye ederim

0|0
    0|0
    • oral yapınca da olamıyorum. benim biraz daha kendimi tanımam gerek sanırım

• yok ben yazmadım

• fark ettim şöan...

iyi madem yazarsın elbet :p

• Erkek arkadasndan kaynakli olabilir

0|0
    0|0
  • üsteyekn penis tam hedefine kitelniyor ondan üst daha iyi orgazm oluyorsun

0|0
    0|0
  • bence psıkolojık bır durum

0|0
    0|0
  • 100lerce pozıyon var dene

0|0
    0|0
  • Klitoral orgazm oluyorsun ve klitorisini üstteyken rahat rahat sürtebiliyorsun

0|0
    0|0
  • Sevgilin yatakta profesyonel değilde ondan ben sevgilimi her pozisyonda orgazma ulaştırıyorum çünkü

1|0
    1|2
  • Üstte olman bu vücudunun kasılması demektir yani kaslarını kullandığın anlamına gelir bu da orgazm olmanı tetikliyordur. Emin ol ayakta yaparsan daha çok zevk alırsın gibime geliyor. Bu arada kontrol kimde oluyor ilişki sırasında ?

1|0
    0|0
    • kontrol bende oluyor. ayakta biraz canım yanıyor. canım yanınca hevesim gidiyor hiç olamıyorum :S

• Rica. Ayrıca fazla takıntı yapmana gerek yok sonra büyür daha kötü olur.

• haklısın

Kızlar Ne Diyor 4

• o pozisyonda penisin vajina duvarlarına dolayısıyla g noktasına daha fazla teması olduğu içindir. bayanların çoğu bu şekilde daha kolay orgazm olurlar.

2|0
    0|0
  • Ben de aynı durumdayım.Üstte olunca penisin girişini istediğin gibi kontrol ediyorsun,yani kumanda sende olunca her şey daha başka oluyor.Keyfini sürmeğe bak .Zamanla diğer pozisyonlarda da aynı zevki almağa başlıyacağını söyleyebilirim.

0|0
    0|0
    • aynı durumdaymışız madem hemen sorayım. artık olabiliyor musun diğer şekillerde?

• Evet olabiliyorum.Ama yine de üstte olunca daha çok hoşuma gidiyor.Penisin girişini istediğin gibi ayarlıyabiliyorsun.

• ben domalırken ve yan yatarken orgazm oluyorum başka turlu pek olmuyor normaldir. Hem daha yenisiniz düzelir düzelir.

0|1
    0|0
  • zamanla birbirinize alıştıkça birbirinizi keşfettikçe gelişir takma kafana :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...