Sperm bankasından alınan spermle hamile kalmak ister misiniz .. ?

Üst üste gelen sağlık sorunlarım yüzünden çocuk yapamama riskim doğdu. Ben de son olarak bu yola başvurdum. Şunu herkes bilsin, ben çaresizdim. Hiç kimse için bu yolu önermiyorum.` diyen Leyla Bilginel, Amerika`daki bir sperm bankasından alınan spermle hamile kalıp çocuk sahibi oldu. Siz benzer bir şekilde başka çözümü olmayan bir durumda olsanız, Leyla Bilginel gibi sperm bankasından alınan sperm ile hamile kalmak ister misiniz?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• sperm bankası eşlerden erkek olanın kısır olması yada bekar kadının anne olma isteği ile başvurulabilen bi kanal.eğer böyle bi durum olsa annelik duygusunu tadabilmek için kesinlikle başvururdum.her kadın o hissi yaşamalı bence.

0|0
    0|1
    • saglık sorunları olanlar basvuruyorlar geneldeçç

• evet ama sağlık sorunu olan kadınlar dğil.erkekler:)

• aslında durum sadece ondan ibaret degil.. =) bazı kadınlr dogru erkegi bulamadıklarından yakınıp bu yola basvruruyorlar ..=)

Kızlar Ne Diyor 5

• Bian "Üst üste gelen sağlık sorunlarım yüzünden çocuk yapamama riskim doğdu. Ben de son olarak bu yola başvurdum. Şunu herkes bilsin, ben çaresizdim. Hiç kimse için bu yolu önermiyorum" diyenin sen olduğunu sandım bian

1|0
    0|0
    • oha be .. saglık sorunlarım yok benim =)

• kapak gibi laf ! ! Sağlık sorunlarım yok dicene oha ben erkeğim desen...

helal @nurbudur...

• :) teşekkür ederim ama öyle bi amacım yoktuu ayıp olmasın şimdi

• Ben evlenmeyi dusunmuyorum su an.eger ki ilerleyen yaslarimda (35ten sonra) cocuk hasreti cekersem sperm bankasina basvurmak isterim

0|0
    0|1
  • Asla .

0|1
    0|0
  • Zenciden olabilirdi melez bir bebeğim olabilirdi :)

0|0
    0|1
  • neden olmasınki olabilir

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 2

• link soruyu sorduğun iyi olmuş böyle bir şeyi hayata geçirebilirsem eğer sana iş teklifinde bulunacağım;)

0|0
    0|0
  • bağışlayacak yer olsada bağışlasak masturla spermler boşa gidiyor:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...