Yumurtalık kisti hakkında bilgisi olan kızlar lütfen yardım edin

arkadaşlar 23 gündür düzenli olarak yazz 24+4 doğum kontrol hapı kullanıyorum. polikistik over kistim var. birinci kutunun hemen ardından ikinciye geçicem..sonrada kontrole gidicem fakat belki çok daha fazla kullanıcam bu ilacı. hiçte istemiyorum bu tür ilacları kullanmak. dr ender saraçoğlunun kistlere faydalı olan soğan kürünü duydum ama oğum kontrol hapı kullanırken yanı tıbbı bir tedavi görürken bu bitkisel yolları denemem ne kdr doğru olur ? farklı etki yapar mı

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• önerim;

kıs zamande evlen çocuk sahibi ol sonra kistleri aldır kurtul..

kistler giddikçe büyüyebilir ve o zaman sancısından duramazsın, resmen yerlere yapışıp iki büklüm kıvranırsın..

doğum kontrol hapları geçici çözüm..

1|0
    0|0
  • burdan birinin fikirleriyle hareket etmen aptallıktan başka bişey olmaz.. doktora danış

0|0
    0|0
    • birilerinin fikirleriyle hareket edicek halim yok sivri zeka... insanların tecrübelerine danışmanın nesi aptallık ? sanırım sen ks da öylesine takılıyosun kimseye bişi sormuyosan burda işin ne ? hatırlatırım sosyal soru sorma sitesindesin

• kafana sokıyım ozaman mk senin. doktor varken burdaki fikirleri napıcaksın mk madem uygulamıcaksın neden soruyosun.. uygulıcaksan zaten ayrı bi malsın ... bu cevabım lafı başka yerinden anlayıp oranla cevap verdiğin için.. sümüğünü atmıcağın kızların gtnü kaldırıyolar böyle oluyo mk ..beyinsiz

• Geçmiş olsun :/

1|0
    0|0
  • yumurtalıklarında kist olmayan kız varmı?kimi duysam kisti var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• yapar soğan kürü kanama yaptırıyor ee diğeride ona hazırlıyor

ikisi birden fazla kanamaya neden olabilir gibime geliyor.

doğanın mucizesi iyidir bence

d kontrol hapı hormon yüklüyor sürekli :(

0|0
    0|0
  • bitkisel bir yol bu bir zararı olacağını sanmam ama nasılsa az kalmış bitmesine. gittiğinde doktoruna sor burdan herhangi bir bilgiden etkilenip yanlız hareket etme. antibiyotik alırken dahi greyfurt zararlıysa bunu bilemezsin doktoruna sor

0|0
    0|0
  • Benmde yumurtalıklarımda vardı ilk gittigim hastanede amalyet olcaksn dediler ordan çıkıp başka hastaneye gittik orada da dogum kontrol hapı verdiler ama kız oldugum içn kullanmann zararlı oldugunu sölediler daha sonra başka bir hastanede maydonuz suyu ve sogan suyunu içmemi önerdiler ve şuan kistim sadece mazaretli oldugum günlerde hafif ortaya çıkıyormuş ki bu bütün kızlarda olan bişeymiş keşke hap kullanmadan önce başka doktorlara da görünseydiniz

0|0
    0|0
  • ikisinide birliktekullan canim gercekten fayda ediyormus. malesef bendede var kist ve dogum kontrol hapi kullaniyorum bende. ama hap sadece det olmami sagliyor yoksa kistlere ni faydasi yok. ama duyduguma gore adet olunca kanamayla birlikte kistlerde dokuluyormus. bende sogan kurunu denemek istiyorum ama sabirsiz biriyim en fazla iki gun devam ederim bide calistigim icin canim istemiyor hic. sende de killanma tuylenme oldumu ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...