Bu cinselliğe engel mi?

yürümüyoru olmak cinsellik konusacak birini aramaya yada cinsel istek olmasına merak olmasına engelmi yada öylesin die o konulara merak olamazmı?

Güncellemeler:
birkac sacma sapan dısında düzgünce söleyenlere tskler ben bunu sordm ama bazen anlıyorm ki hala asalayan kücük gören kendini bişi sananlar var.

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• Boş yere kendini bu sorularla oyalama aklını karıştırma

kimse senin isteklerini sorgulayamaz

her insanda olan arzular duygular sendede mevcut tabi olması gerektiği gibi yapınca

kendini farklı psikolojiye sokma en büyük kötülüğü kendine sen yapmış olursun

0|1
    0|0
    • +1 tskler bi cook kişi olumlu düsündü demekki bazı kendini bilmezleri saymzsak sorn yok

Kızlar Ne Diyor 6

• neden engel olsunki

0|1
    0|0
  • Ayaklarının fonksiyonu ne ki bu olayda?

0|2
    0|0
    • Oz geldi aklıma :/ diyalog müthişti hatırlamazsın sen gerçi.

• tskler bazıları yok yürümeynce suclu gibi görüyo o konları konusamazsn der gibi oluyoda

• Ne dedin sen? O_o

0|1
    0|0
  • He!

0|1
    0|0
    • neden yürümeyince bu düşünce bu istek olması sucmu =?

• açıkçası bilmiyorum. genital organları uyaran sinirler sağlam ve yerindeyse neden engel olsun ki . ama engellilerdeki durumu bilmiyorum

0|1
    0|0
    • sagla evet

• pardon ben meraktan sorduğunu sandım. herkesin olduğu gibi engellilerin de buna hakkı var tabi

• yok ne pardonu sorabilrsn bazısı gibi aşglamak yerine böle sorman hada iyi

• neden olmasin niye engel olsun duyguyla yuruyemio olmanin bi bagi yokki

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• cümle düşük ve anlamınımı yitirmiş benmi öyle anlıyorum...

1|1
    0|0
    • türkce dersinde oldugumu bilsem ben ona göre yazardm yazmak icin yazmayn !

• gerçekten çözemedim soruyu...cevaplardan anladığım a göre engelli isen takma kafana cinsellik için hiç bir şey engel değil..mutlaka kafana göre bir partner bulacaksın sonunda...

• sagol...

• yok cnım ne alakası var

0|1
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
    • neden evet=?

• yaz la yazmazsan malsn tamam illa su lafı dedirtip sinir bozacan yasarım yada yasamam sana giren cıkan ne lan söyle adam gibi bişi soruyorz bazen işte senin gibi densizler icine ediyo moral kalmıyo allahtan surda adam gibi cevap verenlerde varda senin gibi densizler az gölgede kalıyo yaz istedigin haltı yaz adam olsan yazma dendimi yazmazsn ama adam degilsn belli.

• e istediğin şeyi duyduktan sonra soru sormanın manası yok: yanı yasayamazsın sen .

• Alakası yok, sevişmene bak.

0|1
    0|0
Yükleniyor...