Vajinaya yapılan ağda çok mu acıtıyor? Daha önce jiletle almıştım kaç haftaya kökler düzelir?

İlk defa vajinamı ağda ile alıcam jilet kökü ne zaman geçer ve çok acıyor mu nasıl yapıyorsunuZ? .

.

Güncellemeler:
Bide kuaförde nasıl açıcam o sorunda var?

0|0
8|15

En İyi Kız Görüşü

• O ilk ağdayı kendin yapma sakın sonuçta hassas bölge kuaföre gitmeni tavsiye ederim. 2-3 almaya etkisini yavaştan gösteriyor lakin hormonlarla da alakalı bir durum..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• 2 hafta sürer batık olur hafif kan ve kızarıklık var sanırım oraya jilet kullanma veet kullan agdaya alisirsin zamanla ağdadan önce pudra sür ki terlerse daha az kıl çeker. Şekersiz ağda kullan kıl köklerini beslemesin hiç deneyimin yoksa salona git orada tecrübe edin.

0|0
    0|0
  • ben sevgilime her hafta yapıyorum ilk haftalar acı hissediyordu artık hoşuna gidiyor ve artık bana bağlı

0|0
    0|1
  • Cımbızla tek tek çeksen?

0|0
    0|0
  • Epila tüy dökücü kullanın sert kıllari bile acısız bir sekilde alırsınız :D :D

0|0
    0|0
  • Epilasyon yap en iyisi.

0|0
    0|0
  • Oyy kıyamam 😊

0|0
    0|0
  • Ben denedim seyime oldum oldum agladim dusun bide kiz vucudu :D spreyle alin

0|0
    0|0
  • Kuaföre bunun için mi gidiyorsunuz?

Gitmeden önce makinayla incelt tüylerini o zaman

0|0
    0|0
  • Kuaföre gitme sen kendin yapabilirsin evde

0|0
    1|0
  • tüy dökücü krem kullan

0|0
    0|0
  • Jilet yapmada.. :(

0|0
    0|0
  • jiletle alma aşkım ya yalarken dilime geliyor :D

0|0
    0|1
  • Vajinaya ağda nasıl yapılır izleyin öncelikle kesinlikle acıtmıyor; ben yabancı ülkede bu işi yapıyorum çok kadın geliyor o bölgesini ağda için https://www.youtube.com/watch?v=dtL9IIxMKFM

0|0
    0|1
  • Sen nediyoesun kız arkadaşımın ağdasını ben asıldım sanki dudağıkopacaktı 😱

0|0
    0|0
  • valla nabıpı edip orayı sıfırlamanız lazım sizin yoksa ilişkiden sonra bida yüzünüze bakarsa en adi... yim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• 1-2 çekişte acır sonra uyuşur acımaz korkma ama bir daha jilet kullanıp köklendirme eğer ileride lazeri düşünmüyorsan

0|1
    0|0
  • 2 yıldır ağda yaptırıyorum. Memnunum ama biraz acı oluyo tabi. Özellikle ilk seferde çok acıyo. 2-3 seferden sonra alışıyo insan. Bu işi yapan bayanla birlikte bir odaya gitceksiniz. O seni yönlendirecek. Sen rahat ol.

0|0
    0|1
  • Alışıyorsun zamanla. Jiletten iyidir en azından

0|0
    0|0
  • Lazer epilasyon aleti alsana en kalici cozum hadi kuaföre gidemiyorsan

0|0
    0|0
  • hayır ama tek bir çekimde almasın

0|0
    0|0
  • Çok acıyor ya :( bende kremle alıyorum ama sonra çok çıkartıyor ne yapıcam bilmiyorum hiç jelet kullanmadım

0|0
    0|0
  • Hiç yaptirmadinmi

0|0
    0|0
Yükleniyor...