Aklımdan çıkmıyor arkadaşlar.. yanlış bir adım atmak istemiyorum

Merhaba sevgili arkadaşlar. Size bunu niye anlatıyorum bilmiyorum ama birileriyle konuşmam lazım..

Eski sevgilimle ayrıldık. Kendisi beni nedensiz yere bıraktı. Akşam konuştuk sabah ayrıldı benden. Ayrılalı bir ay olcak..

Ben yurtdışında kalıyorum ve dün konser verildi burda. Bende gittim kız ark. Bi baktım oda bakıştık ben başımı çevirip yanından gittim..

Bütün gece boyunca yakınlarımdaydı. Sağıma döndüm o soluma dòndum şekli yani. Ben bir ara tuvalete gidiyordum yan yana geldik elinle benim yanağıi okşada bende elini ittim..Neyse bende eğlendm kız. Dans ettm kolbaşrı oynadım mezdeke felan işte.. oda yanmasada aek. Yanına gelmiş oda oynuyor bana bakışlarını bir çok kez yakaladm. Sanki inatlaştık gibi hırşey.. çok eğlenmiş gibi yaptım ama ağlamamak için oynadım.. ama hep etrafımdaydı iki adım ötemde.. niye anlamadm bu hoşuma gitti bir yandan ama bir yandan kötü oldum..

Eski anılar geldi aklıma .. biz kısa bir süre sevgili olduk ama o kadar çok güzel şeyler yaşadık ki sohbetler konuşmalar. Benim babam vefat etti babam yerine koydum çok sevdim.. sebeb yökkken bıraktı.

Geri gelmesini o kadar çok istiyorumki ama emin değilim kendisinden. Sof akljm karışık tanlış birşey yapmak istemiyorum. Mesaj yazmak istedim ama ne ya beni takmıyorsa ama hep etrafımdaydı bile bile bana baka baka. Mesaj yazıp ayrılmıştı benimde ona tek cevapım şuydu ilk hatan bemi bırakmak oldu ikinci hatan geri dönmek olur demiştim.

Bu arada cinsellik felan geçmedo aramızda öpüşme bile.

Onu o kadar çok seviyordum ki anlatamam... ama peşinden gitmedim tamam dedim ayrılalım..

Güncellemeler:
Arkadaslar hepinize cok tsk ediyorum.

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Yanlış anlama ama senin yanağını okşama olayına taktım . ayrıldınız ve sana bu hareketi yaptı ya seni basit bir kız olarak görüyor yada niyeti farklı . Bir insan seviyorsa ve ayrılmışsa adam gibi adamsa gelir nazikçe seninle konuşmıya çalışır. özür diler affet der vs. neyse kafanı karıştırmıyım iyi düşün ..

1|0
    0|0
    • Evet aklimi karistirandan o oldu bana dokundu niye yapar bir insan bunu ? Bir isaret mi bu ? Hep etrafimdaydi bana inat oynadi. Mesaj yazmim diyorsn yani..

• Benimde inan o harekeri kendi cok ucuz hissettim..

• Bu dünyada emin ol sana hakettiğin değeri vericek birisi çıkar karşına böyle ucuz insanlar için kendini üzme sağlıcakla kal ..

Erkekler Ne Diyor 9

• ya ne boş insanlarsınızki işiniz gücünüz sevgili çıkma aşk meşk olmuş ya 2 ay önce girdiğimde de aynı şeyleri yazıyordunuz hala aynı tas aynı terane bırakın bu işleri ya.ben 17 yaşına geldim aşık oldum ama hiç karşılık bulamadım yani bu yaşa kadar kimseyle çıkmadım ama hiç de sıkıntı olmadı boş boş işler peşindesiniz.

1|0
    0|0
    • Senin yasinda ben askim ne oldugunu bilmiyordum. Benim yasim 22 bilmem anlata bildim mi. Kendinini benle bir tutma.

• merhaba, ona bağlanmışsın ama seni terketmiş, tekrara dönerse kabul edermisin o senin bileceğin bir durum, ama sen asla girirşimde bulunma yani barışmaya sen çalışma kendini küçük düşürürsün hatat onun gözünde degerein de kalmaz.. o gelirse barış istyerse düşün ama mantıklı karar ver seni terkeden bidaha edebilir

0|0
    0|0
    • Haklisin. Terk eden oydu ama vu davranislari sanki pismanlik veya ben öyle.olmasini istiyorum.. gelexegini zannetmiyorum mesajda yazmistim ya ondan..

Ama bu hareketlerinim baska bir aciklamasi olmaz ki

• sen hangi şehirdesin, aranıozda cinsellik hiç yommuydu

• Kisa bir sürdü. 1 ay flörr etik tanisma felan sonra 2 hafta sevgiliydik adini koyduk iste.. hayir gecmedi el ele tutsmaktan ve sarilmaktan oda bir kere. Ben hep mesadeliydim oda biliyordu bunlar icin erken oldugunu ama beklerim demisti bana güvenmeni beklerim yeterki yanimda ol demisti

• bu hissettiğin güzel duyguları umarım hep içinde yaşatırsın. eski sevgilin seni ne kafdar seviyor bilmiyorum ama seni sebebpsiz yere bırakan birisinin sevdiğini zannetmiyorum. onunla barışsan bile eskisi kadar güvenme bence daha fazla incinme bi daha seni bırakabilir.

0|0
    0|0
    • Seviyor mu bende bilmiyorum ama daha adim atmadi atmicakta.. ama olursa senin dediklerini uygulicam.

• valla cok karisik.

senden sebepsiz mi ayrildi?

insan hic bir sey demeden ayrilir mi yav?

hangi sehirde kaliyorsun?

0|0
    0|0
    • Evt bana mesaj yazdi. Seninle olsun istedim ama yapamadim beni affet yazdi. Avusturyada kaliyorum.

• Kardesim mesaj yazdim facebookta. Mesajimda o harekerin hosuma gitmediyi felan yazdim ona öyle bir cesaret vermedigimi söyledim. Oda birsey demedi o yüzden mi gözlerini benden alamadin felanm herneyse konu kapandi.bügün telefonuma mesaj atti napiosn diye. Bende hic birsey olmamis gibi davrandim konustuk biraz.. cuma günü sinemaya gitcez öyle anlastik. Evim sensine bakcaz.. napim nasil davranim bilmiyorum ama cok heyecanliyim bana kalsa gene olur cok seviyorum

• vala doal ol hic heyecan yapma, isallah hersey yoluna girer kardes, isallah hic unmadigin kadar mesut olursun

• Dikkatli ol baba yerine falanda koyma cok deger ver ama belli etme ilk mesaji sen at arkadaşça surundur biraz

0|0
    0|0
    • Kimse onun yerine gecemez ben sevgimi anlaya bilmek icin degerini anlata bilmek icik dedim.. yazmaya cesaretim yok terslersle diye korkuyorum.. gururum kirildi bir kere bir dahasini kaldiramam..

• Benzer bi durum benim başımda da var özlüyorum aramak istiyorum ama senin gibi çekiniyorum.ama ben yapabileceğim herşeyi yaptigima inanıyorum bundan sonraki hamlelerim hem aşkımı hem beni küçük düşürecek.sen de inanıyor musun yapilabilecek herşeyi yaptigina iyice dusun tavsiyem

• Mesaj yazmak istiyorum ama selam naber gibisinden degil..

Yazmak istedigin su hangi cüretle bana dokundugu ama nasil ifade edebilirim zaten vercegeini cevaptan da korkuyorum ama bir baslangic olabilir. Sence nasil yazim ?

• benim yaşımda aşkın ne olduğunu bilmiyormuş gülüyümde arıya gitmesin.benim yaşımdayken endüstri meslek liselirinin önünde mini etekle geziyordun sen.

0|0
    0|0
    • Bu kadar mi zoruna gitti ? Ben senin yerine gülüyorum hahaha sende dis kapinin madali gibi bizi mi seyrediyordun ? Hadi yaa senle ugrasamam yasitlarinla muhatab ol ltf.

• ıyı yapmısın zmnla o sna gerı donecek o zmn ıstedın kıvamda olur

0|0
    0|0
    • Davranislari onu gösteriyor gibi ama bilmiyorum insallah..

• senden ayrıldığına oldukça pişman selam diye bir mesaj at her şey düzelir bol şans..

0|0
    0|0
  • doğru adımı hemen atmalısın. .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence bırak biraz kendi haline eğer olay anlattığın gibiyse sana mesaj atacaktır.İşte seni özledim falan filan.Ama çok hıyarlık yapmış babanın acısıyla uğraştığını biliyordu daha kibar olabilirdi.Unut diycem ama unut demekle olmuyor.Sen en iyisimi kendini harcatma ona aynı yolda devam et.Seni seviyorsa zaten böyle kabul edecektir seni.Onun dışında zaten doğru yoldasın mantığını devre dışı bırakmadan hareket et...

0|0
    0|0
    • Babam vefat edeki 9 sene oluyor. Babama cok kizdim beni birakti diye..

9 seneden beri hic bir erkekle konusmadim inan ki. Hep babam aklima gelcek diye.. ama sonra o ciktitersledim kostu birakmadi ugrasti baya bi ugrasti onun ugrasmasini sevdim. Güven duymaya basladim bir erkege.. yakinlik hissettim. Hersey inan ki güzeldi aksam konustuk güldük detlestik felan sabah ise birden bire degisti. Her sabah ayni saate mesaj atan atmadi sesimi duymadan iyuyamayaninsan bana iyi geceler yazdi

• Babana kızma canım hepimizin yeri toprak birgün.Ayrıca öldükten sonrada hayat var yani bu kadar karamsar olma ve ben açıkçası oğlanı çözemedim biraz dengesiz galiba,ailevi sorunları olabilir...

• ayrildin ne hakla yanagini oksuyor. bunu bence ona sor ne cureetle yaptin bunu aklindaki neydi de.

o oyle yapinca ayrilik acisiyla uzerine atlicanimi dusundu yoksa hemen gitme birakma diye.

taktik yapmis olabilir.

0|0
    0|0
    • Bende anlamadim ? Yan yanaydik yanimizdan geciyorduk birden bire o hareketi yapti bende elini iterek devam gittim. Eger onu sorarsam beni asalar diye korkuyorum üzülmek istemiyorum.

• Sanki bana inat oynadi zaman zaman kayboldu göremedim ama geldi geri benim orda oldugumu hiliyordu konserin sonlarina dogru hep karsimdaydi sanki nasil diim bana bakarak oynadi böyle gel beraber oynayalim felan. Mezdeke caldi o hic sevmezdi benm mezdeke iynamami oynadim dün onu istemedigi herseyi yaptim.. iyi mi oldu kötü mü oldu. Bana hep derdi seni öldUrürüm milletin icinde oynaraan cok ama asiri derecede kiskancti

• ayrildiginizdan beri bi ay gecmis... sana oyle yapmasi belki ozledigi icin, yada yuzsuzluk yapip sana dokunabilecegini dusundu. iyi yapmissin elini cekmekle cunii artik 'onun'degilsin. bence bosver dusunme onu. olan olmus bitmis. Seni seviyor olsaydi birakmamaliydi... sanki seni tekrar gorunce yakinlasmayi beklemis. yoksa geri doner cok yalvarirdi... unut baska caren yok gulum. Daha hayirli insanlar ciksin karsina INsallah

Yükleniyor...