İllaki bir etiket mi yapıştıracaksınız?

Lezbiyenim evet ama sonuçta duygularımda var. Hatta lezbiyen kelimesinden de hoşlanmıyorum. Sevdiğim kadın dışına ne başka bir kadından ne de bir erkekten hoşlanmıyorum. Neden sadece cinsel bir obje olarak görünüyor bu durum. Neden bu sapık muamelesi. Niye bir etikete ihtiyat var?

Bir kadını seviyorum ve ona deliler gibi aşığım!

Niye bir etikete ihtiyat var?

0|0
13|18

En İyi Erkek Görüşü

• ben saygı duyarım sapık değilsin tabiki içinden geldiği gibi hayatı yasaman gerekiyor insanların her dediğine kulak asma bence kendi bildiğin gibi yasa

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Kime ne ? Karşındaki de sana aynı duyguları yaşıyorsa kik nice gizli ev arkadaşı örtüsü altında yaşayanlar var , bu sadece sizi ilgilendirir.

1|0
    0|0
  • şimdi biraz eskiye inelim. Hz Nuh ve Hz Lut zamanında da böyle hemcinsine sarkıntılık etmiş insan sayısı çoktu. Yani erkek erkekle, kadın kadınla sevişip, hemcinslerinden hoşlanıyorlardı. Ve ne oldu mutlak sonuç olarak o toplumlar helak oldu. Yani bu dinimizde sapıtmaktır. yoldan çıkmaktır ve Türkiye'de biliyoruz ki neredeyse tamamı müslüman olan bir ülke ve bu ülkede senin yaptığın gayet anormal ve sapıtmak gibi bişeydir. Hani ben iyi gözle bakmam. çünkü kadın ve erkek birbirleri için yaratıldı. Yoksa Allah sadece tek bir cinste yaratabilirdi ama insanların fıtratında karşı cinse sevgi,aşk gibi şeyleri beslemek vardır. yani senin yaptığın insan fıtratına, kadın fıtratına aykırıdır. Yani seçim senin ama doğru yolda değilsin bu bir gerçek.

3|2
    2|0
    • en açıklayıcı senin cvbın olmuş tebrikler :)

• Lut kavimindeki insanlar eşcinsel değillerdi sapmış duygular içerisindeydiler. Bir insan eşcinselse sen ona dinsiz etiketini yapıştıramazsın. Lütfen iyi araştıralım. Bu duyguları veren Allahtır yine alan Allah olucaktır

• JuliaTheHacker, ben farkındaysan dinsiz diye bir şey demedim. Ama o kişiye iyi gözle bakmayacağımı söyledim. Ve ona dinsiz demedim sadece sapıtmıştır dedim. Ve yine eklemek isterim ki hiç sevme demiyorum. İnsanlar birbirini sevmeli, ama bir bayan erkeğe değilde hemcinsine duyuyorsa o beşeri aşkı, işte burada dur derim ben. Çünkü bu sapmadır. Sonuçta insan aşık olduğu kişi ile bazı cinsel duygular isteyebilir. O zaman bu arkadaş da o kadına mı cinsel duygular hissedecek. Lütfen biraz mantıklıolun

• çünkü normal olan erkek-kadın ilisksi bayan anlatabildimmi bayan-bayan erkek-erkek değil..anormalite birliktelik yaşamaktan aldığın haz gerçek samimi birlikteliğin yüzde biri değil..seçim senin ancak bir kadına aşık olabiliyorsan ya kız görünümlü erkeksin yada problemlerin var..! toplum sizin gibi aslıdengesiz insanlar yüzünden bu halde..git gayrimesru bisexueliteni isviçrede yaşa hem orada ensestte serbest tam sana göre kendi ailenlede aşık olursun ne güzel..!

2|0
    6|1
    • Sende biraz önyargılı o dar pencerenden ayrılıp ilk önce insan olduğu için saygılı olsan nasıl olur? Senden farklı hisseden veya farklı düşünen herkese böyle sert yaklaşıyosan yakında etrafında insan kalmaz senin. Git biraz o kötülediğin insankarla ilgili bilgi edin ayrıca. Kız lezbiyenim diyor bisexim demiyor. Esas toplum senin gibi hoşgörüden yoksun insanlar yüzünden bu halde. İnsanlara sapık muamelesi yapma sana düşmedi.

• Bu cevabımı müslüman olmayan dikkate almasın...

İslam’da eşcinsellik yasaklanmıştır. Kur’an’da Lut Peygamberin kavminin eşcinsellik yaptığı belirtilmiş ve “çirkin bir iş” olarak nitelendirilmiştir. (Araf, 7/80-81) Lut (as), kavmini uzun bir süre bu çirkin işi yapmamaları konusunda uyarmış ama onlar onu dinlememiş, yaptıkları çirkin işlerine devam etmişlerdir. Bunun üzerine Allah Teala da onların üzerlerine taş yağdırmış ve yaşadıkları şehrin altını üstüne geçirmiştir. (Hud, 11/82)

3|1
    1|1
    • kızın sorusuyla ne alaka bu verdiğin cevap şimdi. Laf olsun diye yazıyosunuz illa size ters bişey görünce.

• *(Ahir zamanda eşcinsel üç kısım olur: Bir kısmı konuşmak ve yüze bakmakla, diğeri, tokalaşmak ve kucaklaşmakla yetinir. Bir kısmı da bu işi bilfiil yapar. Allah bunlara lanet etsin! Eğer tevbe ederlerse, Allahü te�l� tevbe edenin tevbesini kabul eder.)*[Deylemi]

(Kadının kadına yaklaşması[lezbiyenlik, safizm] zinadır.)*[Taberani]

• JuliaTheHacker, çok bilgilisin. Ben ve yaşadığım çevre böyle şeylere tersiz. Ve bunlar gerçekten anormaldir. Unutma Allah erkeği ve kadını iki ayrı cins olarak yarattı. Erkek erkeğe, kız kıza aşık olsunlar diye değil. Saçma sapan konuşma LÜTFENN !

• link

Sıkıntı yok ablacım, devam et sen.

1|0
    1|0
  • İnsanlarımız böyle. Hoşlarına gitmeyen birşey olduğunda saygı duymak yerine, itin götüne sokarlar. İmkanın varsa git derim buralardan.

2|0
    0|0
  • hayatı kendi istediğin gibi yaşa ,

ülkemizde zaten herkes birbirine bir sürü etiket takıyor ;)

2|0
    0|0
  • haklısın insanların duygularına saygı duymak gerekir işin zor ama sanş dilerim

1|0
    0|0
  • İnanılacak gibi değil, yıl 2012 olmuş hala "eşcinsellik yüzünden helak olmuş" kavim masalları anlatılıp insanların "ibret" alması isteniyor... Eşcinsel ilişkiler de heteroseksüel ilişkiler gibi sırf yataktan ibaret değil, duygusal boyutu da var, hatta duygusal boyutu çok yüksek ama bunu belden yukarısı felçli bir ülkede anlatamazsın ve anlaşılmasını bekleyemezsin. 5-6 yaşındaki küçücük çocuklara ailesinden, çevresinden, okulundan öğretilen değerler ortada, neyi tartışıyoruz ki? Etiketler tabii ki olacak, tek tip insan yaratılan yerde doğal sonuç

1|0
    0|0
  • Saygı duyarım :)

1|0
    0|0
  • Olabilir sonuçta seçimler senin kimsenin düşüncesinin bir önemi yok

1|0
    0|0
  • valla hıcbrsey yazmaırum ıcımden cok sey yazmak gelıo ama asıksan askını kovala derm baskada brsey gelmıo aklıma

1|0
    0|0
  • Valla ben de kadın olsam yine bi kadına aşık olurdum puhahahahaha.

kadından zarar gelmez çok sevilesi canlılarsınız çookk :D

Gayet normal boşver devam et sen :))

0|0
    0|0
  • aman birşey dediğimiz yok bu senin dünyan senin yaşamın senin kararın.

ALLAH yolunu açık etsin.

0|0
    0|0
  • cok delikanliymissin beee kiz olsam sana verirdim yeminle

0|0
    0|0
  • Saçma sapan bir durum o zaman neden erkek yaratıldı ?

1|0
    4|0
  • Burası Türkiye ' '!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Çünkü Türkiye de sadece cinsel kimlik olarak algılanıyor...

Kadınlar erkeklerden,erkekler kadınlardan hoşlanır.Ama her kadın her erkekten,her erkek de her kadından hoşlanmaz...Sende kadınlardan hoşlanıyorsun ama her kadından değil,sadece sevdiğin kadından...

Bu gayet normal.Ama insanlar bunu anlamıyor çünkü sen onlara göre erkeklerden hoşlanması gereken taraftasın...

2|0
    0|0
  • Malesef şikayetlerinde haklısın. Bizim insanımız kadar dar pencereli insanlar varmı başka bilemiyorum. Direkt lezbiyen veya bisex olduğunu söyler söylemez ya tırım tırım kaçıyolar hastalıklı birini görmüş gibi yada sadece olayı cinsel ilişki olarak görüp sizi beraber seyredebilirmiyim gibi sapık muhabbetler yapıyorlar. Ve nedense bu hastalıklı davranışları yapanlar normal karşılanırken bizler anormal,psikolojik sorunlu olarak nitelendiriliyoruz.

Bence kimseyi takma kafana zaten böyle mantıkta insanlara kimin ihtiyacı var ki. Dar dünyalarının dar penceresinden insanlara bakıp hep eleştirsin dursunlar. Sen hayata bir defa geliyosun tabii hislerin ve duyguların ile sana göre gelen insanla beraber yaşayacaksın! ;)

4|0
    0|1
  • bence sen hakikatsin niye biliyr musun? Çünkü duygularından korkmuyorsun,seni anlıyorum ben kıza aşık değilim ama merak etmiyorum değil yinede sen süpersin korkusuz ve cesur

4|0
    0|1
  • Bende sevdiğim kıza aşığım. Ve onunda benim gibi olmasından çok memnunum. kimseyede zararımız yok. çevrene hiç kulak asma. Ne düşündüklerini umursama

2|0
    0|0
  • gün geçmiyor ki biri dibindeki insanlara atarlanıp fatura bize patlamasın :/ ötün yiyorsa etraftakilere böyle bağır çağır bebeğim.banane sizin kalbinizden kukunuzdan.seni kim kızdırdıysa onlara atarlan.

1|1
    2|0
  • keşke hiç yazmasaydın hislerini. buradakiler de o bahsettiklerinden farklı değil baksana

1|0
    0|0
  • Öpüşek mi?

0|0
    1|0
  • Anormal olanı normal karşılayamam.

0|0
    5|1
  • Gercekten yazacak birsey bulamadim

0|0
    0|0
  • ben de sevmiyorum etiket pis straightler jahsfcjsdfgaklfg

1|0
    0|0
  • Türkiye'de hemcinsine aşık olursan etiket yapıştırırlar tabi. Git hollandada amerikada kadınlara aşık ol. ya da burda kal hakarete alış.

şahsen ben hemcinsine aşık onunla sevişmek isteyen birine iyi gözle bakmam.

Yine de dediğin doğru.

0|0
    2|0
  • Seçim senin tabiki de,biraz anormal bir durum olduğunu kabul et sende

0|0
    0|0
  • Bu escinsellige sapıklık diyenler veya bi hastalık olarak gorenler cok yanılıyor bu normal bi durum olabilir bir insan kendi hemcinsinden hoslanabilir , bunda utanılcak veya kisileri asaglayıp hor goruncek bir durum yok,

1|0
    0|0
Yükleniyor...