Benim vajina iç dudaklarım sarkık bunun ameliyatı var mı çok rahatsızım?

Benim vajina iç dudaklarım sarkık hatta biri daha uzun biri daha kısa bunun bir çözümü var mı ameliyat olabilir miyim peki bu ameliyatın zararı var mı?

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• Ameliyat olmana hiçte gerek yok ( saglik açisindan sorun yasamiyorsan ) gorùntù bakimindan kendine has bir ozelligi kendi karakteri var daha çekici olur.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Çok rahatsız ediyor mu seni? Takıntı düzeyinde demek istedim_

0|0
    0|0
  • ameliyatı var bildiğim kadarıyla ama bir zararı var mı onu bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Var ameliyat.

0|0
    0|0
  • var ama buna görünce kocan karar versin

0|0
    0|0
  • Derdin o mu

0|0
    0|0
  • evet var çoğu yaptırıyor
    özellikle avrupada
    hatta aynı anda daraltıyorlar

0|0
    0|0
  • bırak oldugu gıbı kalsın :p farklı ol be :p

0|0
    0|0
  • öyle daha iyi bence ;)

0|0
    0|0
  • olabilirsin herhangi bir zararıda yok

0|0
    0|0
  • yukardaki aynı sorunmu?

0|0
    0|0
    • geçmiş olsun ben hekimim nasıl bir parça? ebat renk ve tam yeri, anatomini iyi tanıyormusun? annenle konuyu konuşltunmu belki bir fazlalık değildir, bazı güney bölgelerdeki illerde halkımızda ırsi olarak iç dudak fazlalığı vardır onun gibi bişeyse sadece basit bir sünnet operasyonuyla alınabiliyor

• Var ameliyatı basit bir operasyon

0|0
    0|0
  • malmısnı sen

0|0
    0|0
  • hım hekimim, görmek lazım teşhis için

0|0
    0|1
  • ameliyatı var ama bıçak değdiğinde sinir uçları da iptal olacağıından zevk alman azalır. O yüzden bırak öyle kalsın. Zaten zikerken kimse a. ının dudaklarının simetrisine bakmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ben de aynı durumdayım canım dr a gittim doktor bu çok normal, ameliyata gerek yok dedi. güzel kızsın psikolojik olarak oranı beğenmiyorsun dedi. ayaktayken kaç cm dir taşma senin?

0|0
    0|0
    • ayaktayken taşma olmuyor hiç gözükmüyor iç dudaklar. ama ben psikolojik olarak kendimi rahatsız hissediyorum galiba biri diğerinden biraz daha uzun

• jinekologa git konuş ama fiziksel olarak kendini güzel buluyorsan orası gözüne batmış olabilir yani durumun psikolojik

• teşekkür ederim

• deli bence öyle daha seksi :)

0|0
    0|0
  • A. m doktorları bunu yapabiliyorlar evet

0|0
    0|0
  • aynı durum bende de var, ama sanırım ameliyatla düzeltiliyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...