Dışkım fazlasıyla büyük bu anal bölgemi zedeler mi?

Anal cinsel ilişki anal bölgeyi zedelediğine göre fazlasıyla büyük dışkı da zedeler mi? Bugün fazlasıyla zorlandım ve canım acıdı. Bugüne özel bir şey değil. Küçüklüğümden beri böyle. Ilerde sıkıntı yaratır mı bana? Ne yapmam gerek?

0|0
3|29

En İyi Erkek Görüşü

• Evet beslenmene dikkat et kahve asitli. içecekler içme çayı da. Az. iç basür olursun sonra daha fena olur

1|0
    0|0
    • Çok çay içiyorum ben ya. Ama küçüklüğümden beri olan bir şey.. Onla ilgisi nasıl olsun ki

• Su da içmem valla.. Dediklerini yapayım o zaman. Çok sağol :)

• Önemli değil birde lavman al. tuvalette kalırsan kullan çok iyi bir ilaç analdan damlat gerisini bağırsaklarına bırak

Erkekler Ne Diyor 28

• doktora gidip sürekli kabızlık çektiğini söyleyip önlem almalısın yoksa hemoroid ve anal fissür gibi hastalıklara yakalanabilirsin

1|0
    0|0
    • Kabızlık gibi değil bu aslında. Uzun süre yapmam yapınca da çok affedersin büyük olur ve canım çok acıyor her seferinde.

• tamam işte kabızlık bu eğer dışkı sert ise kuruluk ile alakalıdır yeterince sulu ve posalı yiyecekler tüketmediğin için oluyor

• hemoroide yakalanabilirsin, bir doktora danışman lazım, büyük ihtimalle sindirim problemi çekiyorsun, lifli gıdalarla beslen ve bol su iç, geçmiş olsun

1|0
    0|0
  • Tabiki zedeler.

1|0
    0|0
  • Fazla zorlama Hemoroid

0|0
    0|0
  • Hemde nasıl doktora gidip diktirmen gerekecek 😆😈😅

0|0
    1|0
  • Yemişin bazlamayı gözlemeyi.
    Öeegh

0|0
    1|0
  • anal bölgende yırtılma olur hepsi bu

0|0
    1|0
  • Kabız kalmazsan sorun olmaz.

0|0
    0|0
  • Kabız olmuşsun uzun süreli tuvalette kalma basur A yol açar bide bir eczaneye git Kabız ilacı al iyi gelir . Kanama olursa korkma kabızlık kılcal damarları zedeler bazen 😉

0|0
    0|0
  • bana göre ciddi bir sorun biir çok erkek bu bölgenle ilişkiye girdigini düşünür yemeklerde illaki bir tas corba ye öylenleri illaki salata akşamları meyve ye ekmek yeme çavdar ekmegi ye...

0|0
    0|0
  • anal dediğin olayda orana giriş oluyor orası bir çıkış olduğu için giriş 10 kat daha acılı olur... çıkışta problem yok istediğin büyüklükte s*ç*bilirsin...

0|0
    0|0
  • yedigin besinler büyük ihtimal kuru seyler. kato yiyecekler agurlikta. sulu yemeklere agirlik vermelison su bol içip simdirimi hizlandirman gerek sinameke bitki cayini dene... ama oncelikli yapman gereken sulu yemeklere yönel

0|0
    0|0
    • Evet su içmiyorum hiç ya. Çok kötü bir alışkanlık. Acil değişmesi gerek:(

• İçerim ama çok değil

• gunde en az 2 -3 litre icmen gerek (en az)

• Gunluk sicc en iyi cozum :)

1|0
    0|0
  • Anal ilişki yaşama.

0|0
    0|0
  • Sureklimi kabizsin mk :D

0|0
    0|0
    • Bunun adı kabızlık değil bence ya. Kabızlık dediğin gelir ama yapamazsın. Benim uzun süre gelmiyor gelince de büyük oluyor ve canım acıyor.

• Tuvaletin geldigi halde cok cok somradan gidiyosundur sivi seyler tuketmiuosundur

• Acı biber turşularından ye avuç avuç. Su gibi gider. Niagara diye adlandırırsın mabadını.

0|0
    0|0
  • hayır hatta güzel anal yapılır senle

0|0
    0|0
  • Birincisi azicik akıllı davran... sonra prebiyotik ve lifli beslen...

0|0
    0|0
  • Aci cehre ye tamamdir sikintin kalmaz ayni sorun bendede var

0|0
    0|0
  • Çok kalın şeyler yeme

0|0
    0|0
  • anal sekste zorlanmazsın

0|0
    0|0
  • Makatta skindi bar sen biraz anal ya genişleme olsun rahatlarsin

0|0
    0|0
  • bunun cinsel yaşama nasıl bağlayacağız be anam

0|0
    0|0
  • Doktora mutlaka git kabız ve ishal bile makat çatlağına sebep oluyor dikkat et yarma g*tü

0|0
    0|0
  • analın bile zararı yokki? hergün yapan çiftler var.

0|0
    0|0
    • anal bölgedeki kasları zedeliyormuş. sonradan tutamıyormuşsun

• canını yakıyorsa zararlıdır ama yumuşak yapıyorsa zararı yok ilişkinin. sık sık wcye git ve bol su tüket ;)

• hayır o oraya uygun zaten esniyor. anal ilişki sürekli yapıldıkça bu esnekliği bozuyor

1|0
    0|0
  • zeytinyagi yiyecekler tuketin ve badem yagi ( badem yiyin ) , biraz daha kolay hale getirecektir yapmanizi

1|0
    0|0
  • Ikınmayı dene yaparken

0|0
    0|0
    • Yapmakta sıkıntım yok da canım çok acıyor

Kızlar Ne Diyor 3

• Aşırı kalın ve sert dışkı tabii ki sıkıntı verir akat analla kıyaslamak doğru değildir. Analın en büyük zararı. Dışardan içeriye giriş olmasındandır. Kalınlık sonraki olay.

1|0
    0|0
  • kızım ne yiyon da ne sıçıyon az ye bence

0|0
    1|0
  • hyr hatta hoşuna bıle gıder milleet el sokuyo biliyosun dimi. fisting anal yaz:)

0|1
    0|0
Yükleniyor...