Kafama takılan birkaç soru var, bir bakar mısınız kızlar?

nişanlım ile ara sıra sevişiyoruz ancak o bakire olduğu için sadece sürtünme yolu ile sevişebiliyoruz. sürtünmekten aşırı bir ısı oluşuyor, sürtünme kuveti ile tutuşacağız diye çok korkuyorum bu olabilir mi?

seviştikten sonra sular kesikse, kedi kumu ile abdest almak mümkün müdür? (kullanılmamış kısmı ile tabiki) yoksa cenabet cenabet başıma bir kaza bela gelecek diye çok korkuyorum.

son olarak anlamadığım birşey daha var. avrupa japonya kanada amerika gibi ülkelerde bir sürü sünnetsiz cenabet var. insanlar maneviyattan yoksun, ihtihar eğiliminde ve ekonomileri de bizen bozuk (bu bilgileri basından derledim). ama nasıl oluyor trafik kazası iş kazası gibi bilimum kaza oranları bizden düşük. bunu bir türlü anlayamıyorum.

sorularum gayet net arkdaşlar. lütfen ciddi cevaplar veriniz. şimdiden teşekkürler.

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Tavuklar çiçek açmış

Ellerinde poğaça

Madem yüzme bilmiyordun

Niye çıktın ağaca

Alakaya maydonoz

Bu ne biçim lacivert

Ben seni çok özledim

Yaşasın cumhuriyet

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• senin yaşın 36 zeka yaşın 13.. belki de daha az

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 4

• bu gayri ahlaki sevişmelerden sonra abdest nasıl alırım gibi Allah korkusu sasırtıcı...

1|0
    0|1
  • evet cok mantıklı düşünmüşsün arkadasım tutuşur şeyleriniz bi daha sürtemezsiniz bile, bi daha yapmayın...benim arkadaşınki yandı öyle cocuk şimdi çüksüz... :)

0|0
    0|1
  • Kıvılcım cıkar evı yakarsınız dıkkat et :)

0|1
    0|0
  • Sünnet ile cenabetlik arasında bağlantı yok. Ayrıca gusül abdesti su ile olur. Son olarak da intiharın çok olmasının nedeni senin algılarından geniş ve cenabetlik ile kazanın arasında bağlantı yok.

0|0
    0|1
    • teşekkürler. başına bir sansızlık gelince arkadaşın "cenabet misin lan" der ya ondan böyle bir mantık yaptım.

Yükleniyor...