Ben bu yazıyı bir yerde okudum ve sevgilime göndersem yanlış anlar mı ?

mutlaka okumanızı rica ediyorum değerli okuyucular şu anda bu yazçaklarım gerçekten 14 ay içinde olan bi olay ve gerçek hala yaşıyorum bu durumu neyse ben 20 yaşındayım benim kız arkadaşım 24 yaşında 14. ayımıza giricez. Yaş farkı olduğuna bakmyn benim çevremdekiler bilir olgun birisiyimdir ve şu 20 yıllık hayatıma çok insan ve çok tecrübeler sığdırdım ben 14 yaşndayken 19 yaşında sevgilim olmuştu yani şu ana kadar gerçekten hep benden büyük insanlarla beraber oldum konuya gelelim

Benim kız arkadaşım çok dürüst çok delikanlı tertemiz yüreği olan çok güzel birisi malesef onun 15 yaşında kaçarak imam nikahıyla 2 ay süren bi evliliği var ve o adam onun ilk aşkı şu anlatsa hala ağlar başından geçenleri. Kız arkdaşım daha doğrusu sözlüm şimdi kendisi 7 aydır sözlüyüz üni okuyoruz beraber bu evlendiği kişi o 15 yaşındayken gerdek gecesinde zorla beraber oldu bi 2 aydan fazladır ondan sürekli dayak yemiş kaynanasından kocasından kız arkadaşımda zamanında babasından çok şiddet görmüş aslında kaçmasının büyük sebebi buymuş bunu annesinden de öğrendim erkek kardeşi ve kendisindende bu hikayeyi herneyse çok kötü hayatının en pişman olduğu dönemi yaşamış 2 ay sonra boşanmış 7.5 yıl sonra benle beraber şimdi ve beni tanıyana kadar eski eşi dahil ben dahil sadece cinsel birlikteliği 4 kişi ölmüş bu ksiiler hep aşık olduğu insanlar ve bunlardan birini ben tanıyorum çok eskiden beridir hemde malesef onunla ilişkiye girerken o adam aklıma geliyo kız arkadaşımın yüzüne baktığımda düşündüğümde kafayı yicek gibi oluyorum ve o insanlar aklıma geliyo çok sinirleniyorum ki tekrar söylüyorum ben böyle şeye zamanında çok karşı olan birisyyimdir. İstediğiniz kadar karşı olun bi insanı sevip aşık olduysanız gerisi çok mühim değil şöyle derler ya bi insanın bedeni değil ruhu kaşar olmıçak bu laf çok doğru ama benim kız arkadaşımın ruhu çok saf ve güzel şu ana kadar 2 mizde hayatımızda yaşadığımız en güzel ilişkiyi yaşıyoruz ve çok mutluyuz Allah bozmasın çok engel atlattık bu mutluluğu bozuçak kişileri onun ailesini benim ailemi çevremizdekileri herkesi herkes bize karşıydı onun ailesi yaş sorunundan benim ailem bekareti olmadığından dolayı çok çok olay geçti başımızdan ama biz savaştık herkesi ikna ettik onun ailesi beni tanıdı kızlarına hak verdi benim ailem onu tanıdı bana hak verdi şimdi ailelerimiz görüşüyo konusuyo inş üni bitince askerliğimide yapınca evlenicez. Birde size şunu söyliyim bir zar sizin aşkınızdan hayellerinizden daha mı önemli ? Onu tanıyıp güvendiyseniz zamanında bi hata yapmışsa yada hataları olmuşsa pişman olmuşsa benden size tavsiye sorun etmeyin bende ediyordum ama insan sevince engel olamıyor kendine eğer bi erkek olarak sende bakır değilsen erkeksin ama sende bişeyler yaşamışsın sonuçta karşındakininde temiz olmasını istemeye hakkın yok ama sende temiz olsan kendin gibi birini istemekte haklısınız Burdan herkese sesleniyorum evleniceğiniz insanda kişilik yoksa bekaretidir ilk öpücüğüdür vb vb bu gibi şeyleri kafaya takan arkadslar

0|0
8|6

En İyi Erkek Görüşü

• başlığı dikkatli okumayınca lez galiba dedim içimden.

bence gönderme gerek yok daha bunlara kabul ettiyse seni .bulandırma.

0|0
    0|0
    • Bu yakinlarda yuzume vurdu 1.5 seneden snra ilk defa cunku dicem sadece oku yorum yapmana gerek yok dicem sadece oku

• yüzüne vurduysa sıkıntı var. yürümez öyle.

• Bende onun icin bu yaziyi tatli bi dille okumasini isticem

Erkekler Ne Diyor 5

• Bakire olmayışını yüzüne vuruyor olması aslında bunu en başından beri kabul etmediği anlamına gelir... Bu sorunu bir çok kez daha yaşayacağını düşünüyorum...

0|0
    0|0
    • İlk defa vurdu bnde bu yuzden bu yaziyi ona gondermk istedim

• O zmn neden annesiyle falan hep gorusurz knusuruz der abin gelsin gelip senide isticez diye

• bazen hayat insanlara seçim yapmak hakkı tanımaz, kendiliğinden gelişen durumlar olur... bindik bir alamete gidiyoruz kıyamete misali... ayrıca annesinin senin durumundan haberi var mı ki, belki de bilse aynen sevgilinin dediği gibi ''sen aslında bana gelin olacak kız değilsin ama oğlum vazgeçemiyor'' diyecek...

• konu çok uzun ben okumayacam ama bence bunu göndeme ona yanlış anlar

0|0
    0|0
  • çok uzuzn yaaaaaaaaaaa

0|0
    0|0
  • Bunu gönderisen yanlış anlamaz . . .

0|0
    0|0
  • askerlikmi yapacan?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• artık seninle birlikte. mutlusunuz ve herşey yolunda. 3.- 5. kişilerin fikirlerine ihtiyacınız yok. yoruma açmamalısın.

1|0
    0|0
    • Bu yakinlarda yuzume vurdu cunku dicem sadece oku yorum yapmana gerek yok dicem sadece oku

• Peki neden bu yazıyı erkek arkadaşına gönderme ihtiyacı hissediyorsun,amaç ne?

0|0
    0|0
    • Bu yakinlarda yuzume vurdu 1.5 seneden snra ilk defa cunku dicem sadece oku yorum yapmana gerek yok dicem sadece oku olmaz mi

• bak ne güzel yüzyüze konuşabiliyorsunuz.yani başkasının düşüncelerini neden ona empoze etmek istiyorsun?bu anlamsız bir şey.kırıldığın üzüldüğün her ne varsa onunla konuşarak halledebilirsin.bu yazıyı örnek olarak okutmak istiyorsun anlıyorum da her erkek böyle düşünmek zorunda değil.onu söylemeye çalışıyorum

• Sende haklisin bende o beni boyle kabul etti neden yuzune vuruyor bnde tek onun kabullendigini gostermk icin okutmk istiyorum bende belki bunu okuyunca fikri degisir cunku bm bunu okudugumda ilk zamanlrdaki halimiz geldi aklima belki oda hatrlar

• tabi ki gönderme. bu arada iq kaçtı küçük kız?

0|0
    0|0
  • Bence okumaz bunu.

1|0
    0|0
  • Okuyamadım çok uzun :) Sen bakire değilsinde,erkek akadaşına söyleyemiyor musun ?

1|0
    0|0
    • Yok biliyor ama 1.5 seneden snra ilk defa yuzume vurdu ama ondan sonra yine seviuorum vazgecemiyorum senden dedi ama bn yuzume vurdugu icin bu yaziyi ona gondermk istiyorum sadece oku dcm yorum yapmana gerek yok dicem

• sen bilirsin

• Ama yanlis anlar mi beni

• Yazık kıza ne diyim.

0|0
    0|0
  • Erkeksen kadin profiliyle buraya uye olmanin mantigi nedir ? Ben mi yanlis anladim ?

1|0
    0|0
    • konuyu açan kız.yazıyı yazan erkek.bir yerden bulmuş yazıyı erkek arkadaşına gönderecek konuyu açan kızımız.

• Evet herkes icerigi okumaya usenmis ben de basligi okumaya :D simdi anladim

• helal olsun arkadaşım

0|0
    0|0
Yükleniyor...