Hizli sekilde Kilo vermek?

Iyi Akşamlar KS
geçen sene platonik aşkımın sevgilisi olduğunu öğrendiğimde 15 kilo aldım maalesef ve o 10 kiloyu almadan da fazlam vardı zaten.. Olay şu:
"aşık" olduğumda kendime bakmaya başladım benden hoşlansın diye kilo bile veriyordum kolayca ama sonra sevgili yaptığında kendimi kandırsam da umrumda değil sansamda acı gerçek tartı da görünüyor malesef.. Şimdi kendimi biraz olsun toparladım ve eskisi kadar saplantılı değilim çok şükür ve umarım bu durum daha iyiye de gider.. bir karar aldım ve bu da kesinlikle 55 kilo ya düşmek şu an 80 :/ 18 yaşındayım boyum 1.67.
ben yemeye gerçekten hayır diyemiyorum hobi edinmiştik artık, büyüzden diyet kesinlikle hayır.. 2 ay boyunca evdeyim okullar tatil ve ben bunu kullanmak istiyorum, dün 5 saat bisiklet sürdüm ve 1,5 saat pilates Yaptım, bugün malesef pilatese de bisiklete de fazla vaktim olmadı buyüzden sadece 1,5 saat ayırabildim bisiklet sürmeye, yarın bayram yine en fazla 2 saat ayırabildim ama ondan sonra vaktim olacak ve spor salonuna yazılacağım...
Özellikle basen ve yüzümden kilo vermek istiyorum... Ve Kollarından ama basen ve yüz daha da önemlı.. karnım fazla yok o yönden şanslıyım galiba.. Bana bilginiz varsa eğer bunların Püf noktalarını Söyler misiniz? Bisiklet sürmek sizce faydalı mıdır bacaklara?
ve arkadaşlar şu an gerçekten hiç dalga çekecek durumda değilim öyle bir amacınız varsa eğer kendinize saklayın lütfen..

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• bacak eğzessizlerine ağırlık ver evde yapıosan bisiklet yerine koşmanı tavsiye ederim ve tatlı şeker ekmek yerıne proteın agırlıklı beslenmeye çalış karbonhidratı kes ve ip atla hem kalçan güzelleşir hemde bacaklar daha sorun varsa yaz :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...