Anal sekste enfeksiyon riski var mı?

Arkadaşlar kız arkadaşın anal sex yapmak istiyo..fakat benim aklım birz karışık çünkü anal sex yaparsam (prezervatifsiz) muhtmelen enfeksiyon kapıcam..siz daha önce prezervatif kullanmadan anal sex yaptınizmi ? yaptıysanız enfeksiyon kaptınizmi ?

bu ilişki öncesi alınacak herhangi bi antibiyotik ilaç kullanılıyomu enfeksiyon kapma riskine karşı ?

Güncellemeler:
Bu arada ''Prezervatıf kullan demeyın kız prezarvatıf ıstemıyo''..sadece bole bı tecrubenız varsa ve bana yardımcı olursanız sevınırım

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• hak yolu varken bok yolunda ne ısın var hak yolundan gıremıyorsan bok yolundan zorlama bunun sana eksılerı cok olur cınsellıkden sogutur bunu ıstersen yaparsan sonucu umrunda olmaz ama bunu kız ıstedı dıye zorakı yaparsan cınsellıkden sogursun...sımdıkı kızlara anlam verılmıyor bunu erkek ısterdı sımdı kızlar ısı abarttı erkekler kacıyor kızlar ıstıyor... anal seks yapma sen merak edılecek bır durumda degıl orası seks programlı bır yer degıl ama ılla yapıcam dersen anus ıcı temızleyıcı ve kayganlastırıcı kullan... ama eksılerını solıyım cınsel organına dıckı bulasabılır sıcabılır osturabılır bunların artısında enfeksıyon kapabılırsın...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• biz arada yapıyoruz anal sex. şimdiye kadar enfeksiyon sorunu olmadı. ama risk var elbette. sadece senin değil partnerinin de enfeksiyon kapma ihtimali oluyor sonuçta.

0|0
    0|0
    • burda yazılan yorumlarda hıjyen amaclı kullanılan jellerden bahsedılmıs..sızın kullandıgınız oldumu hıc bu tarz urunlerı ? yoksa partnerın sadce prezervatıfmı kullandı ?

• yeni tanıstıgım kız hiç zorlanmadan aldı hatta baktım dogru yermi diye dogru, sana sorum Şu alırken hala zorlanıyomusun ?

• anladım..benım basımdan enfeksıyon olayı daha oncekı ılıskılerımden bırınde gecmıstı..o yuzden mesafelıyım

• bence kızın niyeti bozuk neden prezervatif istemiooo

0|0
    0|0
    • analdan yiyeceni nerden çikardun ?

• kız yıcek benı orası kesın de :) su anal olayını muhtmelen prezevatıfle yapıcam artık

Erkekler Ne Diyor 6

• olmaz mı var tabi enfeksiyonun alası var

0|0
    0|0
  • Kardeşim anal hem dinimizce aykırı hemde sağlığına zararlı kesinlikle enfeksiyon riskin %80 sonuçta dışkıların içine girip çıkcan ve ilişki sırasındaa bağışıklılık sistemin ölü durmda bence hiç girme o işe :)

0|0
    0|0
    • Bu ''dıskıların ıcıne gırıp cıkcan'' sozu ıcın bıle o kızı ıyı bır doverım .mını bıle tokatlarım yanı Analcı ıken mazoşizt yaparım onu terbıyesız kız nolcak

• bişey olmaz bu kadar titiz düşünmedim hiç...bende yaptım itiraf ediyorum benim kızda istedi yaptık bişey olmadı bana... tabi seni bilemem...

0|0
    0|0
  • klasik laf bir kereden bbişi olmaz

0|0
    0|0
    • bı kereden bısey olmaz dedım daha oncekı kız arkadasımdan bel soguklugu kapmıstım..kızı3 yıl gıttıgım spor salonunda ayarlamıstım dusun saglıklı zannedersın ama kızda enfeksıyon varmıs.1 kere sabahladık kızla şapkasız denedık sonuc bel soguklugu

• klasik bahtsız bedevi modu :D

• ya sorma :D bende de sans bole ıste :D o yuzden bole bı soru sorma geregı hıssettım :D

• Evde lavman. Araştır. Partnerin bunu yapmadan anal ilişki olmaz. Son derece sağlıksız.

0|0
    0|0
  • Antibiyotikle falan olmaz o iş. Kız arkadaşınla konuşucaksn ilişki öncesi temizlenicek yani tuvalet ve içine su tutarak mümkün oldugunca temizlicek.Bu yönetemle askeri bi düzeye çekebilirsn enfeksiyon riskini fakat hiç bişi olmasın diyosan kızıda ikna edebilirsen sex shoplarda bunun temizliği ile ilgili ürünler var 2 yıl önce 30 lira falandı onlardan alabilirsin ilişki öncesi kullanıp duş aldımı. Mis gibi ;)

0|0
    0|0
    • saol ben bı konusuyım onunla

• Ne demek faydam olursa ne mutlu ..

Yükleniyor...