Kaprisi olmayan kız arkadaş bulmak

Kaprisi olmayan bağlanmadan istediği süre kadar adı belli olmasınada gerek yok tatlı sevecen gülmeyi bilen illa cinsellik o boyutta olmasınada gerek yok.sadece buluşunda gezip dolaşabileceğim eğleniceğim bi kız

asıl sorum böyle kızları nasıl bulabilirim böyle olduklarını nasıl anlayabilirim ? tavırlarından falan

0|0
9|10

En İyi Kız Görüşü

• telepatik ve psişik güçlerinin çok kuvvetli olması laızm hiçbir çaba sarf etmeden öğrenmek istiyorsan.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Çok şey istiyorsun gerçi ortalıkta var böyle ucuz kızlar oda mutlaka sana denk gelir zaten herkes dengi dengine

1|1
    0|1
    • :D. 39 kupona veriyorlar. arcopal marka. kırılmaz,çizilmez

• insanın içindeki sevgiyi sömürdükten sonra boyle oluyor hanım efendı

• ben sömürmedim sonuçta ama kolay böyle kız bulman facebooka el atabilirsin mesela

• insanlığın doğasından var sanki alınıp gücenip kapris yapmak

abartısız olanını nasıl bulurum dersen inan bilmiyorum

0|0
    0|0
  • hem kapristen şikayet edersiniz hem de o kızların yolu yol değildir dersiniz. ne istediğini bilmeyen bu dünyada hiçbir zaman hiçbir yere gelemez.

0|0
    0|0
  • Demek istediğin şey sanırım, annem gibi davranmasın sadece gezelim tozalım ama yükümlülük duygusunu hissetmeyim demek oluyor.Kendine kendinden daha iyi, daha zengin ve daha zeki bir hatun bulman gerekiyor.

0|0
    0|0
  • Tvye o sms mesajlardan at belkı arayan olur

0|0
    0|0
  • bunun için zaman gerekli :) gülüyosa trip atmıyosa mantık çerçevesi içersinde davranıyosa tamam o kızı bulmuşsundur :)

0|0
    0|0
    • Sonunda anlayan çıktı :Dherşeyi zamanla denemek en güzeli oluyor veya olmuyor diye :)

• Soruyu çok yanlış anladım.

Ben o kaprisi Kapri anladım şort gibi yani. Okudum okudum okudum sonradan dank etti.

0|0
    0|0
  • cok kolay anlayabılırsın bır kere adrıana lıma havasında yurumezler podyumda sevecen guleryuzlulerdır kendılerıyle alay edebılırler hobılerıne yada bırgunune baktıgında dopdolu enerjık bır gunlerı vardır bunlardan anlayabılırsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• tatlı yaz 3169 a gönder cebine gelsin

0|0
    0|1
  • böyle kızları tatil yörelerinde bulabilirsin

0|0
    0|0
  • Jüpiterin kızları güzelmiş oraya bak istersen :D Kaprisi olmayan kız görmedim ben henüz. Başta öyle gözükse bile öyle değildir emin ol =)

1|0
    0|0
  • anlattığın kızların olduğu kamp gibi biryer yok dünyada..dünyadaki kadınların hepsi anlattığın şeylerin adayı.sadece hemen bulayım demeden biraz uğraşman gerek

0|0
    0|0
  • Baştan konuş.

0|0
    0|0
  • iyi ya ondan bulursan dolly misali çoğaltalım...

arkadaş kızda kapris yoksa o kızın yolu farklıdır bilesin...

0|0
    0|0
  • Anlaman zor. Kalbıne girince kaprisli olsa da sevmeye devam ediyorsun. Sıkıntı yada zor olur demıyorsun tek istegın yanında olması oluyor.

0|0
    0|0
  • ruya gorme dostum o ıs zor kaprısı olmayan kız zor bulursun oky bunu aklından cıkarmalısın

0|0
    0|0
  • önemli olan böyle bir kız bulmak değil içinde hissettiğin kişi olmalı.

0|0
    0|0
  • 5.ci seviyeye gelince o seni bulur

0|0
    0|0
Yükleniyor...