Düğünüme 17 gün kaldı ve ben cok korkuyorum?

İlk gece den cok korkuyorum. Bir iki kişiyle konuştum biraz internette de okudum hep cok acıyor yazmışlar.
Beni resmen cıplak görcek ay düşündükce icim daralıyor
Off ben cok utanırımm sonra sinirlenir kesin ama oda haklı tabiii

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• Helalinden ve sevdiğinden korkma, seni seven canının bir an olsun yanmasına razı olmaz.. Ayrıcada o kadar çokta acımıyor. Benim hatun 18 indeydi işk gece üç posta attım kız hala istiyordu, ben bu geceyi sabırsızlıkla bekledim demişti, biraz tabi canı acımıştır ilk bir kaç defa girerken ama erkek kızı hazırlamalı ve acıtmamak için çabalamalı, öyle yardırıp köklemeye çalışmamalı. Benimkisinin boyu fazla uzun olmasada kalınlığı normalden fazla olmasına rağmen kızcağızın canını yakmadım kıyamam ben çiçeğime

1|0
    0|0
    • Haklısın okadar cok düşünmemem lazım

• Ayy inşallahhh yaa :(

• Allah mutlu mesud etsin her daim 😊 Hazzın doruklarından inmeyesiniz emiii😀

En İyi Kız Görüşü

• Kızım artık utunma imam nikahlı kocan olacak akışına bırak mutlumol. Bir yuvan olacak ne kadar çok istiyorum biliyor musun bir yuvamın olmasını mutlu ol..

0|1
    0|0
    • Haklısınn yaa mutlu olmam lazımm

Erkekler Ne Diyor 10

• Görende açık kalp ameliyatına girecek sanar.

0|0
    0|0
  • Günü gelince alışırsın.

0|0
    0|0
    • Evet o zaten. Ama işte o ilki beni korkutuyor.

• utancak bişe yok sen eşine bırak kendinii o sana gerektiği gibi yol gösterir.. acıyı bende duymuştum ama.. o güzel, mutluluktan bulutlara çıkmışsın, güzel sevişmişsiniz... ee artık bir kereye mahsus acı olsun.. hemde tatlı bir acıdır.. :)

0|0
    0|0
    • Haklısın :(

• Tamam bunları aklıma getirmeye calısırım

• ehh iiyi ozaman..

• Korkma yavrum alisirsin

0|0
    0|0
  • Aslında öyle bir büyük acı falan yok yaniltiyorlar seni

0|0
    0|0
    • Neden öyle yazıyor herkes ozaman

• Yazan erkeklerin çoğu bihaber kızların büyük kısmı da kulaktan duyma bilgileri söylüyor senin gibi. Zar kalın bir et değil yahu adı üstünde zar. Hazır olursan rahatsan sinek ısırığı belki.

• Çok bir kan ve acı olmaz ama senin acı eşiğine de bağlı

0|0
    0|0
  • alışırsın kuş sıkıntı yapma ondan sonra o kaçacak sende saldıracaksın bak dedi dersin

0|0
    0|0
  • Utanman gereken bir şey yok ki kötü bir şey yapmıyosun sonuçta eşinle yapacaksın.
    Evleneceğin kişi ne kadar sabırlıysa o kadar az acır yani ilk sefer yaparken biraz yavaş olmak gerekiyor.

0|0
    0|0
  • Karanlıkta oluyor her şey ilk gece 😀 göremez ama hisseder

0|0
    0|0
    • Tamam o iyi işte

• Çok kasma kendini yeter balayında da olur belki ilk gecen 😀 mutluluklar bu arada

• sinirlenmez anlayışla karşılar niye sinirlensin

0|0
    0|0
    • Nebilim oda o anı beklemiş sonra ben berbat edicem :(

Kızlar Ne Diyor 6

• Ya saçmalama sakin ol 😄 kendini kasmazsan hiç acimaz. Rahat ve istekli ol ki sonsuza kadar uunutmayacaginiz geceniz harika geçsin. Hem hayatta artık tek değilsin her şeyi paylasabilecegin bir esin var. Daha ne istiyorsun 😃 tadını çıkar. Dugunune, eşine hazirlan 😉😉😊

0|1
    0|0
    • Ayy evet haklısınnn off allahımmm inşallah o geceyi batırmam :(

• Ayyy saçmalama ilk geceniz düşünsene en özel anınız. Helalin o senin, sende onun. Akışına bırak kasma kendini

0|2
    0|0
  • Nişanlınla konuşsana :D

0|2
    0|0
    • Konuştum zaten. Ama gecmedi :(

• nikahınız varsa bir iki gece önceden ön alıştırma yapın çok ileri gitmeden :)

0|0
    0|0
  • Aynı utanma sorunu bende de var da ama ben daha evlenmiyorum :)

0|0
    0|0
  • Utanma, onunla bir ömür boyu gecirmeye göze almissiniz, seni anlayisla karsilayacaktir ama kendini kasarsan cok daha kötü olur ve bunun üstesinden aylar boyu bile gelemezsin, önsevismeyi uzun tut, basindan beri zevk aliyorsan o aciyi hissetmessin bile

0|1
    0|0
Yükleniyor...