Kızlar kızlık zarınız bozulurken ne hissettiniz?

Kızlar kızlık zarınız bozulurken ilk penis girdiği anda acı mı hissetiniz zevk mi ne düşünüdünüz?

Güncellemeler:
İlk vajina dudakalrına değdiği zaman merak ettım yanı ılk başı gırerken acı mı zevk mı yoksa notr mu daha açık soylersem

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• ilkinde zevk olurmu? Acı sadece acı.

0|3
    1|0
    • o kadar acımıştıki eşimde anlayınca beni hanım daha oldu oldu bir daha asla bu acıyla izin vermez diye yüklenmiş. Sonradan itiraf etti. Baştan çok nazikdi ama ben sanırım kasdıkça zorlaştı durum. O an olmasaydı dahada olamazdı herhalde.

• tskkkrler

• ricaa:)

Kızlar Ne Diyor 4

• ben şahsen acı hissedeceğimi düşündüğüm halde herhangi birşey hissetmedim. zevk daha fazlaydı sanırım. ama o heyecan içinde insan zevkten öte acıya odaklanıyor. acı hissetmeyince de noluyoruz diyor. o an zevki düşünmek zor yani

0|1
    0|0
  • okadar kasmıstımki kendimi eşim tamam sonra yaparız dedi ve biz dugunden 5-6 gun sonra ılıskkıye gırdık ve oyle bı yuklendıkı ıcım gırdı cıkıck sandım cok acıyorya ya bıde gırıp cıktıkca akan kan...cok kotuydu

0|2
    1|0
  • acı yoktu kan da yoktu :( (esnek zar)

kendimi o kadar eksik hissetmiştimki kan olmamasından dolayı :( şimdi o düşüncenin ne kadar saçma olduğunu gayet iyi biliyorum en azından

1|2
    1|1
    • yani ilk penis degdıgınde deger degmez zevk mı aldın :)

• İyi oku zar esnek kanama olmadi diyor

• ayrıca sordum kardesım yanı hemen zevk alıolarmı dıe nese

• acı tabi ki acıı

0|1
    1|1
    • zorlamadan dolayı mı yoksa zara temas ettıgı ıcın mı acı

• İlk olduğu için kasmıştım galiba kendimi.

• partneri cinsel birleşmeye hazırlayamamadan dolayı o...

Erkekler Ne Diyor 7

• Bu sorunun cevaplarına rekor cevap bekliyorum!

acıdan zevke dönüşen duygudur dostum pek acı yok, acı dediğin anal sexstir...

ayrıca acıdan zevk alan, sexste acı çekmekten hoşlanan yığınla kızlar kadınlar var...

1|2
    3|0
    • ılk vajıan dudakalrına degıdıg zaman merak ettım yanı ılk başı gırerken acı mı zevk mı yoksa notr mu

• saolasın bı sen anladın ne sordugumu :=)

öyleyse ılk dedıgdeın bıraz dolastırıp hafıf basını sokup sonrası malum :)

• aynen koçum :)

• İlk gece eğer daha önce sevişme olmadıysa zor geçer yavaş yavaş severek incitmeden girmek gerek hep de bunu bekledim diye bodoslama dalmak olmaz tabi

1|0
    1|1
  • acı yok raki acı yok :) hayvan gibi yuklenirsen tabıkı acır

1|0
    0|1
  • Ne için sen zar iceerde dudakta değil anladın sen oni ha

0|0
    0|1
  • acı hissederler,o yüzden ilk seferde çok anlayışlı ve yavaş olmak bol ön sevişme ve oral yapmak kadını rahatlatır...

0|0
    0|0
  • siladan acisada öldurmez sarkisini armagan ediyorum

0|0
    0|0
  • Bayanlar hep "acı acı.." demişler. Benimki "oh çok güzel oluyor..." demişti.

Ama ben çok yavaş yavaş git-geller yaparak girmiştim. (Öncesindeki zamanlarda da defalarca sevişmemiş olmuştu. Belki de onun için rahattı bilemiyorum.)

0|0
    0|0
    • keklenmiş olmayasın :p

• "Acıyor" diyerek, numara yapanların olduğunu düşünürsek; herkes keklenmiş-kekleniyor olabilir...

Yükleniyor...