Kapat

Yakında dugunum var ve ben suphelerimden kurtulamıyorum sizce bişey olmus mudur?

Yakinda dugunum var bu zamana kadar sadece bir yastığa surtunerek yadao oyuncak pelus ayiya surtunerek mast. Yaptım ne bir parmak sokma nede bir şey sokmadim. Nisanlim ile de sadece iki keresürtünme yolu ile boseyler yaşadık oda bir ay kala. Bu zamana kadar bir öyle kanama falan görmedim yinede korkup devlet deki doktora gittim oda muayene etti ve bişey olmadığını korkacak bir durum olmadığını söyledi. Doktora gittiğimde söylediğim bahanem kasidim biraz falan olmuştu oda öyle kasıma ile bişey olmayacağını olsa bile birkasıma yüzüne kendimi öldüreceğini mi falan sordu. Öyleseyler dedi ama korkma bişey yok dedi sizce bişey var midir hala? Yani sürtünme yolunda bozulma olur mu

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Saçmalama doktor bile bişey yok demiş

0|0
    0|0
    • Ya yalan söyledi ise düşünüyorum

• Tamam canım sen korkma bişey olmaz

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• Farzedelim ki oldu.

Evlenmekten mi vazgeçeceksin?

Yoksa gidip diktirecek misin?

Sen paranoyak olmuşsun.

0|1
    0|0
    • İntihar ederim ya da bilmiyorum ama sadece surtundim bu kadar

• sürtünme yaşadığın kişi nişanlın olduysa da o yaptı yani yarın çıkıpta sana neden bakire değilsin demeye hakkı yok

0|0
    0|0
    • Ya sadece üs. Tarafa yaptı asagi inmedi hani surtunmede bozulur mu hemen

• çocuğun nasıl yapıldığını biliyorsan bu sorunun cevabını da biliyosundur

• Karşına çıkan adam sevecen olur o anlarda sana sevgi ile yaklaşır sana hoyrat davranmaz uysal olursa her şey daha güzel olur korkucak bir şey olmaz aksine mast yaparken aldığın zevki mutluluğu katlarsın karşındaki adamın tutumu önemli.

0|0
    0|0
    • Çok korkuyorum acaba içime girincede ağrı çok olacak mi bu zamana kadar bişey sokmadim hep korudum ama su an korkuom açılırken acirmi diye

• Dediğim gibi sevecen yaklaşır hoyrat olmaz ise seninde ilişkiye hazır olman lâzım o an ıslanmış olman gerekiyor acele davranmamak lâzım penis boyu ve kalınlığıda önemli tabii fakat iri bir penis olsa bile bu saydığım şartlarda minimum hissedersin.

• alttan muayene ettimi

0|0
    0|0
  • Bir şey olmamıştır rahat ol.

0|0
    0|0
  • Ayıyla evlenmelisin. Nede olsa ilkin o olmuş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bozulmaz rahat ol

0|0
    0|0
  • Kan gornlmediysen mast yaparken neden suphe duyuyin bozuldugundan adetliyken yaptiysan bilemem ama

0|0
    0|0
    • Yok yapmadım hani sadeceuzanırken sürtünme bukadar

• Olmamistr bisey

Yükleniyor...