Gay bar ortamı sizce nasıldır?

Geçen gittim bakalım yorumlarınız ne olucak merak ettim. Genel anlamda ama gay olunca mevzu mecbur cinsellikte . Eğlenmeye gidilecek ortamlardan seçer miydiniz ? Yoksa aman ben almayayım diyenlerden misiniz hani nolur nolmaz diye. Hiç gittiniz mi ?

Güncellemeler:
Bir düşüncenin yalnış olduğunu söylemem gerek kızlar için ohh ne rahat denilecek bir ortam değil erkeklerin hepsi gay değil biseksüel olanlardaa kendilerine ortamdan kız ayarlıyorlar alenen ama bayanlara güzel vücutlu dans eden yakışıklı erkek görmek istiyorlarsa tavsiye ederim en içaçıcı tarafı buydu. Ayrıca bir çift olarak gitmeyin çok komik görünüyorlar yapışıyor erkek kıza bana kimse sarkmasın diye korkuyor yazık :) Yorumlar için teşekkürler.

0|0
4|24

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 24

• yanında 4-5 hatun vardır zaptedemem salça olurlar diye düşünüyosan gidebileceğin en mantıklı mekandır :) g*tü kollamak lazım tabi :D sakat yerler. kızlar eğlenir ama sen bi hayli gergin geçirirsin, adamakıllı içemezsin de :D

hiç gitmedim gitmek de istemem :D

1|1
    0|0
  • sırf bu 3 harf yüzünden link bunu bile dinlemiyorum .

2|1
    0|1
  • erkeksen ve heteroseksüelsen en fazla 5 10 dakka takılırsın, hemen kesmeye başlarlar :D kızların özellikle güzel kızların tercih ettiği mekanlardır çünkü rahatsız eden olmaz :)) güzel kız uğruna giren arkadaşlarım var ama ben cesaret edemedim :D nolur nolmaz :D

1|0
    0|0
  • gitmedim uzak olsun o ortam beneden hafif kırık br ev arkadaşımız var o rahatsız ediyor oradakilri düşünemiyorum yoo hayırr:)))

1|0
    0|0
  • ben gitmedim bi ara gideyim diyorum ama bakalım..

1|1
    0|0
  • Birbirinin götünü başını elleyen erkekler

1|2
    0|0
  • bu ne gay muhabbetidir gidiyor Ks de yaa

1|0
    0|0
  • Karaköy'de Biclup vardı bir ara kapandı şimdi. müthiş bir ortamdı. inanılmaz rahat ve sıcak bir yerdi. heteroseksüeller, biseksüeller, geyler, lezbiyenler, transeksüeller ne ararsan orada. ben çok beğenmiştim. kimsenin kimseye karışmadığı herkesin özgürce eğlenebildiği çok güzel bir ortamdı.

0|1
    0|0
    • taksimde X-Large gittim bende karışık bir ortam ama bar olarak showlar mekan müzik müthişti kaliteliydi.

• benim için de mekan ve müzik daha önemli, sonuçta eğlenmeye gidiyoruz oraya ;)

• seçemem öyle yerleri .

1|0
    0|0
  • amaç eğlenmekse ne farkederki neresi olduğu ama tabiki erkek olarak gay barlarda sıkıntı olabiliyor tercihiniz bu yönde değilse.. kızlar için rahat daha çok

0|1
    0|0
  • alkolluyken gitmişliğim var nasıl çıktığımı bılmıyom geri arkama bile bakmadan kaçtım.zaten anlamıştım bi terslik oldugunu ama nerden bıleyım .

0|1
    0|0
  • Gitmedim. Gitmekde istemem

0|1
    0|0
  • kadınlar için ideal.. ama gay işte napılır orada ya evinde otur o zaman :D

1|0
    0|0
  • Kadın olarak gitmek bir tarafa da beni rahat bırakmazlar orada :)

1|0
    0|0
  • Gittiğimizde fenerbahçeli meirelesi içeride bulacağımız bir mekandır efendim..

içeride gaylara eliyle hareket yaparken bulabiliriz.

0|0
    1|2
  • kızlara zarar gelmez oradan :D

1|0
    0|1
  • bırkere merak edıp gıtmıstım ortamını cok komık goruntuler var gercekten bır erkek tek gıttıgınde gaylar tarafından tacız edılıyor :) ama komedı ya ıkı erkek opusuyor felan cokta mıde bulandırıcı

0|0
    0|0
  • Valla gay may beni aşar sevmem öyle şeyleri normal ortamlar ban daha uygun gitmedim gitmeyide düşünmüyorum :)Allahın verdiği cinsiyet en doğrusur Allah gay oldukları için lut kavmini taşa çevirmiştir :)

0|1
    1|0
  • öyle yerler var mı ya allah korusun

1|0
    0|0
  • bir zaman 14 diye bir club vardı ve oldukça keyifliydi,kimse kimseye karışmazdı ama ortam iyiydi,gay olamayanı kimse rahatsız etmiyordu...

0|0
    0|0
  • Her yerin farklı bir atmosferi vardır nasıl rock bar turku bara gidiyolarsa oraya da gidilir sen kendimi normal görüyor ve etkilenmem diyorsan gidebilirsin eğlence ortam görmektir önemli olan

0|0
    0|0
  • ben türkü bara gidiyorum :D

0|1
    0|0
  • adı üstünde gay bar benim ne işim olurki bir sürü bar varken

0|1
    0|1
  • Bence lezbiyen bar ortamı gibidir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• erkek kuzenim gitti herkes gay oldunu saniyo ama erkekten cok kizlar oldunu bilmiyolar orda :P

0|1
    0|0
  • Bir bar dolusu i.ne aynı mekanda kızlrın en güvenli olacağı mekanlardan biri :)

0|1
    4|1
  • ortamda kelebekler uçuşur kavga gürültü pek olmaz iyi ortamdır ;)

1|0
    0|0
Yükleniyor...