Kendimi aldatılmışım hisediyorum. Yersiz düşünceler içinde miyim sizce?

Eşimin beni aldadıgını düşünyorum işimden dolayı şehir dışana cıkmam gerekiyordu ogünde eşim evde yoktu evde torna vida ararken en kayın en samimi arkadaşlarımdan birinin fotorafını buldum ortalıkta omayan bir yerde morelim bozuk bir şekilde şehir dışına cıktım tabi eşime bu konuyu bahsetmedim şehir dışında bir gece kaldım geri döndümgümde eşim evdeydi kültabagını boşatmak makiçin çöp kovasını actıgımda ne görim boş prezervatif kabı vardı içinde oysa ben şehir dışına cıkmadan önce cöp kovası doluydu ama döndügümde boş kovanın içinde prezervatif kabı vardı düşüncelerim alak bulak oldu sizce yersiz düşünceler içindemiyim ?

Güncellemeler:
bilmiyorum kafam cok karışık morelim sıfır olaylar oluştugundan buya elim ayagım titriyor karşıma alıp konuşsam herşey kopcak tam emin olmadan bişi söylemek istemiyorum
şöyle bir mesele war fotarafını yakaladıgım arkaş bir ay önce evlendi evlendigi eşi benim eşimi tanıyor bizede cok sık gelmez ama ayda 1 kez olsada gelir hani dügünde cekilen fotolara bakma amacıyla baktılar o buldugum fotuyu bakerken o fotaraf evdemi unutuldu .unutulduysa bile bana söylemi gerekiyormu.evleride bize cok uzak sayılmaz arkadaşımın hanımı eve ayda bir gelsede apatmanın önünden gectigi zaman pencerede konuşurlar kesin.unutulduysa fotoraf geri vermesi gerekmiyormu yada bana söylese
yada hergün telde görüşüyorlar kendisine söyleye bilirdi ama bunların hicbirini yapmadı ve foto aynı yerinde daha offff ya

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• kıyamam sana :( vallahi bak çok kötü bişey bu. belki senin kutun içinde az kaldı diye çıkardı çekmeceye koydu kabınıda attı. erkek arkadam arkadaşının ya parasına ya karısına diye boşa dememişler...

Plan1: bi gün gidiyorum de bi geceliğine hatta inansın diye bilat al göster , gitme gözle sonra eve git bakalm noluyo tek mi değil mi.

Plan2: karınla konuşurken bi şekilde çaktırmadan karına ondan bahset işte , sadece ondan dğl bi kaç arkadaştan daha , her anlattığın arkadaş için karının surat ifadesini iyice izle.Bakalm şüphelendiğin insanda yüzü ne hale gelicek.

Plan3: o arkadaşının eşi varsa eşiyle ilgili konuş nasıl gidiyo sizin falan diye , yoksa ve yaşı varsa artık bi kız bulalım falan de konuştuğum var derse alsın size yemeğe getirsin bak bunu kesin yap , eşinin tepkisi hareketleri herşeyi çok önemli.

vb gibi hareketlerle bilgi topla birleştir , ve bi sonuca var.. basit ve gereksiz görüneblir ama emin ol ki çok önemli.

Plan 4: kabulleneceksen pek kurcalama iş için başka illere gitmeyi bırak. yada face kullanıyosan yada twit yada mail vs ,sahte bi mail face twit aç kendi hesabına mail mesaj bişey at işte karın seni şununla aldatıyo diye bişeyler yaz karına. eşinle güzellikle konuş ona zarar vermeyeceğine onu ikna et. mesela onu yanına al başını omuzuna yasla saçlarını okşa çok duygusal yaklaş sevgililk anını ilk evlilik anının anısını vs anlat. ve ben bişey duydum , evde de duyduğuma uyan bi iki şey görünce ister istemez şüphelendim. kesinlikle uzatmanı istemiyorum de maili ona okut ve sonra resmi söyle , prezervatifi şimdilik kullanma onu söyleme. hafif gözlerini doldur karına bana herşeyi anlat , herşeyi btek senden duymak istiyorum de duygusal bi erkek karşısında hiç bi kadın yalan söyleyemez söylesede temel bir gerçek olacaktr.

0|0
    0|0
    • hiç bişey kopmaz sen içinde büyüttükçe büyüteceksin ve işler çıkmaza girecek.sen benim dediğimi yapsana mail aldm böyle böyle de seni rahatsz mı ediyo de . dediğimi yap diyorum sana tamam mı. tamam mı dedim

Kızlar Ne Diyor 5

• Bir ihtimal karın bilerek yapmış olabilir.Hani beni ihmal ediyorsunsun ,evinde dur gibisinden.Onu merak etmeni dahada önemsemeni istemiş olabilir.

0|0
    0|0
    • böyle bir oyun oynaması için kadının manyak olması lazım.

• Yani aslında gerçekten birşey yapmıyordurda yapıyormuş süsü verebilir demek istedim.

• Böyle bir oyun oynaması bile çok çok acı bişi, affedilemez bir şey. Kahpeliktir bunu yapmak bu adama

• o kadarda ortalıkta bırakılmaz yani bence.

0|0
    0|0
  • adamı eve aldı ve prezervatifi çöpe attı.Valla okuyunca sana hak verdim gibi ama düşününce de doğru değil gibi,bu kadar cesur olamaz ,ancak yakalanmaktan korkmuyorsa bunu yapabilir.Bence konuşma,takip et karını

0|0
    0|0
  • bunu burda bize soracağına açık açık eşinle konuş. EŞİN o senin unutma. Eşim dediğin insanla her konuyu konuşabilmelisin bence onuda karşına al açık açık sor umarım öyle bişey yoktur tatlıya bağlarsınız olayı

0|0
    0|0
    • konuşsun da kadın kandırsın adamı dimi. bence kesinlikle sormamalı, kendi araştırmasını kendisi yapmalı.

• Gizli saklı iş yaparsa haklıyken haksız duruma düşme ihtimali var adamın.

Eşi o onun sonuçta herşeyi konuşabilmeli eşiyle ayrıca doğru düzgün anlayışlı b ir şekilde konuşursa eşinin de aynı şekilde gerçekleri söyliyiceğini düşünüyorum..

• eşin aptal değilya onları öyle boş kutuya dan diye atıcak. saçma geldi bana git bi konuş derim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Gerçekten çok zor bir durum. Allah yardımcın olsun.

Ama bir de şunu düşün, karın bu kadar delil bırakıcak kadar salak mı ? Yani en azından çöpü boşaltmayı akıl ederdi sanırım ? Senden gördüğü bi eksikliğimi sana korku yoluya anlatmaya çalışıyor ? Napıyor acaba :S

0|0
    0|0
    • Ya bu adam onu ihmal ediyorsa ? Biz bu adamında eşine nasıl bir hayat yaşattığını davrandığını bilmiyoruz sonuçta...

• Ya ne olursa olsun, bu adam gidip karısını aldatmadığı sürece kadının böyle bir şey yapmaya hakkı yok ! Gitsin yüzüne söylesin adam gibi beni ihmal ediyorsun diye. Ne olursa olsun kahpeliktir !

• dostum büyük ihtimalle korktugun şey olmuş gibi gözüküyor.

sakin davranman ve emin olman lazım.

eşinin cep telefonu dökümünü incele, ev telefonu dökümünü incele, oradan ortaya çıkar herşey zaten. aldatıldıgından emin olursan affedici olma, bir çılgınlık yapma.

0|0
    0|0
  • şehir dışına çıkıyo gibi yap takip..bence durum sıkıntılı görünüyor...

0|0
    0|0
    • öyle birşey yaparsa daha büyük sıkıntı. evde ikisini başbaşa yakalarsa kendine hakim olamayabilir.

• böylede yapmazssa içi içini kemirir..

Yükleniyor...