Ben bir kızım ve çok değişik biri olmaya başladım kendime inanamıyorum çok pişmanım ne yapmalıyım?

arkadaşlar ben bir kızım bir gün bilgisayarın başına geçtim bir sayfa açık kalmış bir girdim p*rno sitesi abim açık bırakmış falan sapık dedim sonra birkaç kere falan geçmişte yakaladım merak ettim açtım ilkte iğrendim ama sonra tekrar açtım sonra düşünmeye başladım şimdi çok arsız terbiyesiz olduğumu düşünüyorum nefret ediyorum kendimden sonra yazdım işte p*rno izlemek günah mı haram olduğunu öğrendim çok pişmanım ne yapmam lazım çok utanıyorum kendimden nasıl tövbe etmeliyim? ama şöyle ki her kitapta bu tarz heyecanlandıran sahneler oluyor filmlerdede öyle ama bu kadar açık değil lütfen yardım edin..

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• Abin onları izleyip çekiyor işte sende niye izliyon ki.

0|0
    0|0
    • bilmiyorum iğrenç geliyor ama yinede baktım

• bazı kızlar sanki çok normalmiş gibi izlemye devam ediyor. bende bilmiyorum abim niye öyle bişi yaptı sanırım unuttu

• Demek ki mast yapmış penisini temizlemeye giderken o açık kalmış.

En İyi Kız Görüşü

• nesi günah bee saçmalma

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Neyine yardim istiyorsun ki senin pişman olman dahi tövbe ettiğinin göstergesi değil mi. Kafana takma bir daha izleme yeter.

0|0
    0|0
  • kendınh bu kadar daraltma bırdahj ızlemd0 kendı basına tövbe et
    abındet oküzmüs hanı jèvde genc kız kardesı var izlıyon sıl barh7

0|0
    0|0
  • Yardim edebilecek bir durum varsa yaz bana ama pek yok konuya gelince bu kadar büyütme herhalde hayatındaki ilk günahı n değil tövbe edersin bir daha yapmazsin

0|0
    0|0
  • Takma bu kadar bir daha izleme olur biter. Biz her ihtiyacımız olduğumuzda izliyoruz napalım.

0|0
    0|0
  • Çok basit klavyenin p o r n o tuşlarını kullanma

0|0
    0|0
  • takma ama zamanla seks isteyeceksinde

0|0
    0|0
  • sen azmışsın sanırım

0|0
    0|0
  • Senin suyun isinmis

0|0
    0|0
  • Izledim mi peki p*rno filimleri

0|0
    0|0
  • Pismanligin vurmus yuzune gerek yok soze :)

0|0
    0|0
  • Tövbe et

0|0
    0|0
  • neye yardım edelim canım , normaldir izlemen merak etmen. Farkında olmadan o kdar günah işliyoruzki aslında takılma böyle şeylere kafayı yersin, büyük günahları işlememeye özen göster

0|0
    0|0
  • ilginç niye kendine kızıyorsun ki senin vucudun yok mu okşanmak ve zevk almak istemiyor musun

0|0
    0|0
  • Allaha bol dua etmelsin yani

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sen tövbe et bunun yanlış oldugunu biliyosun sonuçta

0|0
    1|0
  • Olan olmuş canım çok pismansan bir daha izlemezsin

0|1
    1|0
    • izlemicem zaten artık ama bişi sorcam şimdi mesela bir kitap okuyorsun ve orada bir yakınlaşma bölümü var o zmanda haram olur mu? gerçekten çok pişman oldum yani korkuyorum haram olursa diye..

• hani şehvet duygusu falan oluyor ya zihninde canlanıyor neyse sanırım ben çok kasıyorum.

• sacmalma ne günahı izle :) herkez izliyor

0|0
    0|0
    • araştırdım ve haram olduğunu öğrendim.

• bilmiyorum araştır istersen.

• gerek yok

• Senin yaşadığın durumu bende yaşadım. Bende sevmiyorum. İğrenç geliyor. Baktığım zaman kendimi dövesim geliyor. Kendimi çok büyük günaha girmiş gibi hissediyorum.

0|0
    1|0
    • ne yapmam lazım çok arsız gibi hissediyorum.

• bakmayacağım diyorum ve edeceğim ama ahirette bunun hesabını vereceğim öyle çok pişmanım ve utanıyorum

• Tövbe et.

Yükleniyor...